Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Hong Kong Massacre to tak właściwie Hotline Hong Kong

10 postów w tym temacie

Pomijając to, że przeciwnicy po zabiciu eksplodują krwią co nie wygląda zbyt dobrze, to otoczka jest dla mnie interesująca, a i muzyka została bardzo dobrze dobrana. Czekam na kolejne informacje, bo gier podobnych do Hotline Miami nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka melodii - super! Pierwsze, co tak naprawdę mi się rzuciło na oczy jak zobaczyłem trailer to Dzieci Triady z Chow Yun Fatem i chyba dlatego grę kupię, bo uwielbiam takie klimaty. A jak będzie okazja to i nadrobię sobie Hotline Miami, bo jakoś zawsze o tym tytule zapominam, a OST przesłuchałem chyba z dziesiątki razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie również planowanie akcji jak w hot line miami to gra zapowiada się fajnie no i te matrixowe akcje tytuł must have ale lepiej czekać na prawdziwy gameplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Hotline Miami dosyć długo się przekonywałem, ale jak już włączyłem to zakochałem się po uszy. Coś czuję, że w tym przypadku będzie jeszcze namiętniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to będzie idealna gra na wieczory dla relaksu. Perfekcyjny, zręcznościowy odmóżdżacz. A jeśli soundtrack będzie taki mroczny i w sosie azjatyckim, to chyba sobie kupię kilo trawy i będę miał ubaw. Bo H:M samo w sobie jest świetne a soundtrack wyrzuca to jeszcze w kosmos. Tak więc czkamy! A przynajmniej ja czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.. gore jest zdecydowanie za dużo co daje efekt komiczny, całość wygląda jednak na bardzo dobre (nie pomysłowe - to za dużo powiedziane) rozwinięcie pierwotnej ideii Alien Breed sprzed 20 lat. Może się dziać, zwłaszcza, że produkcja jednak dla dorosłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No.. gore jest zdecydowanie za dużo co daje efekt komiczny, całość wygląda jednak na
> bardzo dobre (nie pomysłowe - to za dużo powiedziane) rozwinięcie pierwotnej ideii Alien
> Breed sprzed 20 lat. Może się dziać, zwłaszcza, że produkcja jednak dla dorosłych :D
>

No mam podobne wrażenie trochę, ale pamiętajcie, że to prototyp może w finalnej wersji gry krwi będzie mniej. :) Oby bo efekt teraz lekko komiczny, a chyba nie o to chodzi. Generalnie tak czy siak, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować