Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Lords of the Fallen potwierdzają - 1080p łatwiejsze do osiągnięcia na PS4

25 postów w tym temacie

No dobra... coś gdzieś kiedyś mówił o jakiejś nowej generacji... ale coś do tej pory jej nie widzę :)
30 FPSów w FullHD... też mi wyczyn...
No to kiedy PS5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nieprawdopodobne. Z drugiej strony Resolutiongate zaczyna być uciążliwe dla ludzkiego

Dnia 24.04.2014 o 12:14, kodi24 napisał:

mózgu..;/



^^ Coś w tym jest ;/ O ile nigdy się nie podpisze pod stwierdzeniem "stare gry były lepsze/fajniejsze", bo w tej (odchodzącej na emeryturę) generacji ograłem kilka tytułów, które sprawiły, że jako gracz czuje się spełniony (i mógłbym już nie grać w ogóle), tak zaczynam chyba ulegać nostalgii... i... no dobra napisze to:

wojenki platformowe, tak z 12-15 lat temu były lepsze, a fanboje miały większą klasę :)

^^ Jak taki konsolowiec rzucił "Final Fantasy X to zobaczysz blacharzu jak świnia niebo", to kloniarz dzielnie kontrował - "BG (2) konsolarzu in your face !". Dalej leciały argumenty, dlaczego te gry są takie fajne. Blacharz mógł spokojnie wyskoczyć z "wyższą rozdziałką" i "frameratem"... ale tego nie robił, bo to byłby argument z rodzaju tych żałosnych. No klasa, po prostu klasa. Tamci gracze to klasa, tak po prostu.

^^ A dziś ? Kolejny tytuł przy którym mało kto się zastanawia czy to będzie fajna gra (czy City Interactive jest w ogóle w stanie taką zrobić ?), a najważniejsza jest rozdziałka i liczba klatek ;/ Tylko jeszcze brakuje ołtarzyka dla zamulaczy Nvidii, które "diametralnie" odmienią grafę. Choć może akurat w tym tytule ich nie będzie. Winię masturbatorów z Digital Foundry i nerdów z NeoGafa ;-). Nie tylko zatruli niewinne umysły młodych, nieopierzonych jeszcze graczy, ale i paru starych wyjadaczy załatwili (vide Myszasty, który przy całkiem sensownej zapowiedzi Watch Dogs musiał się w żenujący sposób odnieść do grafiki). Trochę to jednak smutne ;/ Osobiście wolę pamiętać gry wszystkie razem i każdą z osobna za ilość dostarczonej frajdy, a nie za "framerate" czy rozdziałkę w jakiej grałem. No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 12:55, betonowy1 napisał:

A tymczasem, już tuż za rogiem na PC granie w Ultra HD 4K :)

Tiaaa, "za rogiem"... póki co to 4K najtrafniej opisuję cenę niezbędnego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konsoli więc zostaje mi PC:) i jakoś nie smucę się z tego powodu:) bardziej mi odpowiada używanie kompa do gier niż konsoli.ale każdy ma swój gust;) Nowy zwiastun, zacny. Mam nadzieję, że będzie się świetnie prezentować jak już ją zakupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A tymczasem, już tuż za rogiem na PC granie w Ultra HD 4K :)
> Tiaaa, "za rogiem"... póki co to 4K najtrafniej opisuję cenę niezbędnego monitora.

Taka technologia, że ma nazwę i cenę w tym samym miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 13:11, Dared00 napisał:

Tiaaa, "za rogiem"... póki co to 4K najtrafniej opisuję cenę niezbędnego monitora.


I karty która pozwoli na tym monitorze komfortowo grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taka technologia, że ma nazwę i cenę w tym samym miejscu;)
Tak jak z każdą "nowością". Rok-dwa i sprzęt będzie i ceny na rozsądnym poziomie, Co bogatszych już stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tymczasem, już tuż za rogiem na PC granie w Ultra HD 4K :)

Powodzenia. Zauważ różnice między rozdzielczością w Windowsie jaką masz a gier. To ZUPEŁNIE dwie różne rzeczy ;) więc z tym 4k to bajki dla grzecznych dzieci. Nikomu się 4k nie będzie opłacało.. nawet gdy będzie to produkcja na kilka platform. Więc dla samego PC żadna firma nie będzie 4k robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że już nikt nie kłoci się o gry pod względem frajdy jakie dostarczają, a przeważają argumenty typu wyższa rozdziałka czy ilość fps. Tak to jest żałosne masz rację. Amigowcy mieli Cytadele, PC''towcy swojego Quake''a, walka była zażarta. A teraz? Teraz jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdanie "Bardzo ciężko pracujemy nad tym, by udało się uruchomić grę w 1080p na obu konsolach nowej generacji" jest co najmniej śmieszne. Żałosna nowa generacja. 1080p jest już od ponad dekady. Na PC jest już przestarzałe, a na urządzeniach mobilnych powoli staje się standardem. Ale nowe konsole, służące przecież do grania, ledwo dają radę tej rozdzielczości przy marnych 30 fps. Koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<polewa wódki> Wojenki między-platformowe rozpoczęły się mniej więcej od tego samego (bit wars, blast-processing, pojedynki na częstotliwości etc.), z czasem nabrało to -jak sam ująłeś- klasy, gracze zwracali więcej uwagi na całokształt niż tabelki. W tej chwili przeżywamy powrót dziecinady, do tego stopnia że sami w to wpadamy (najczęściej tylko po to by nabawić się bólu głowy i znienawidzić kilka postronnych osób). <zagryza ogórem> Życie zatoczyło krąg, wróciliśmy do punktu wyjścia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe taka wiadomość powinna bardzo ucieszyć fanów i twórców PS4. Kurcze nie grafika jest w grze najważniejsza, liczy się też szereg innych rzeczy, które w sumie dają nam frajdę z grania w daną produkcję. Tutaj wiadomo że im lepsza rozdzielczość i większa ilość fps to tym lepiej człowiek nacieszy oczy:) Osobiście chciałbym żeby developerzy sprostali temu wyzwaniu i aby udało im się osiągnąć wyznaczony cel w wyznaczonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować