Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Settlers II remake - niemieckie demo już do pobrania

102 postów w tym temacie

Domek

Doskonała wiadomość dla wszystkich entuzjastów serii Settlers! Demo trójwymiarowego remake'u jej klasycznej, drugiej części, można już pobrać z sieci. Jest tylko jeden drobny problem - na razie dostępne jest jedynie w niemieckiej wersji językowej...

Przeczytaj cały tekst "Settlers II remake - niemieckie demo już do pobrania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:33, Kamil.i.Maciek napisał:

Super! :D
Już zabieram się do ściągania i dokładnego opisywania :P

Jak juz sciagniesz :D
Zamiesc obrazki ;D
Dobra :D
Bo u mnie zanim sie sciagnie to chyba o 19 bym sobie zagrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak na wersje Demo ma nie wiele 229 MB a co to jest ;) przeważnie gry mają po 550 :P
Jak by co to polecam przez Gamershell ściągać, jeden jedyny serwer co daje Ci swoje usługi za free i nie potrzebuje żadnego czekania w jakieś bezsensownej poczekalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalna 2 czesc i nigdy nawet w nia nie gralem,nie podoba mi sie ta gra,jedynie 5 czesc dla mnie byla fajna bo odbiegala od reszty,a tak biegaja jakies ludki pokroju lemingsuw i wyglada to jak gra dla 10 latka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:55, Gosu napisał:

Mam orginalna 2 czesc i nigdy nawet w nia nie gralem,nie podoba mi sie ta gra,jedynie 5 czesc
dla mnie byla fajna bo odbiegala od reszty,a tak biegaja jakies ludki pokroju lemingsuw i wyglada
to jak gra dla 10 latka..


Tyle, że to właśnie był ten urok gry Settlers :) Który został zniszczony w momencie pojawienia się Settlers V :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jaaa... Czemu po niemiecku?! Ale co tam. I tak ściągam ;) Moją recenzję dostaniecie zapewne tak samo jak Kamila :P

P.S. Kamil, coś się nie zgłaszasz na gg ciągle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:57, Paqs napisał:

Tyle, że to właśnie był ten urok gry Settlers :) Który został zniszczony w momencie pojawienia
się Settlers V :P :P

No i wlasnie ten urok mi sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint alez to jest zle napisane - tnie sie jak poglupiale a HoM&M V smiga na full detalach... Poczekam na ang demko - moze choc wymagania zmienia sie choc odrobinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:00, PolishWerewolf napisał:

P.S. Kamil, coś się nie zgłaszasz na gg ciągle ;)

Eh teraz odsypiam te nie wyspane godziny ;) Ale dzisiaj napewno wieczorem się zgłosze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Demo standardowo dostępne jest w niemieckiej wersji językowej. Niemniej jednak oferuje również angielską wersję językową. Aby ją uaktywnić należy ręcznie przenieść zawartość folderu data\language\gb do katalogu data\language\de. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować