Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze donoszą o problemach z uruchomieniem Watch Dogs na PC. Winna zamieszania platforma Uplay

78 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2014 o 12:49, Reffan napisał:

Czyli znowu piraci są górą bo grają bez problemów i nie musieli wydawać hajsu na coś,
co nie działa? :D


Życie to nie bajka i widać kto w tej batalii ma lepsze działa :) To powinna być nauczka (kolejna), żeby nie robić gry, która będzie musiała się łączyć z internetem, żeby ją odpalić. Może kiedyś się nauczą, albo polecą po prostu pozwy tak duże, że nie będą w stanie ich wypłacić po przegranej. Życzę wszystkim takiego losu :) Mój komp dla WD jest za słaby, więc może kiedyś to kupię akurat w promocji i będzie się dobrze grało :) Napalanie się na grę, która ma ogromny hype to zły pomysł a kupowanie od razu po premierze to kolejny błąd :) Ta branża nienawidzi postoju, ale kupujący może sobie odpuścić na miesiąc lub dwa. To nic nie kosztuje a będzie mu się grało lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy się dziwili, dlaczego nie znoszę Uplayu. Valve też ma swoje za uszami, bo sprzedaje u siebie grę, która wymaga obcego DRM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 13:06, Vojtas napisał:

A niektórzy się dziwili, dlaczego nie znoszę Uplayu. Valve też ma swoje za uszami, bo
sprzedaje u siebie grę, która wymaga obcego DRM-u.


U mnie był pierwszy taki problem z Uplay, co dzień gram obecnie w AC IV i nie mam żadnych problemów z logowaniem się i z grą, jak nic, wina premiery WD i zbyt dużej ilości chętnych do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 13:06, Vojtas napisał:

A niektórzy się dziwili, dlaczego nie znoszę Uplayu. Valve też ma swoje za uszami, bo
sprzedaje u siebie grę, która wymaga obcego DRM-u.

to już nie jest wina Valve bo w tej kwestii decydują firmy odpowiadające za grę nie Valve.

lis_23
Dziwne ja nie mam problemów z logowaniem do Uplay gram w Anno 2070(bez expa) oraz The Settlers 7 edycję gold i nie mam żadnych problemów z Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to już nie jest wina Valve bo w tej kwestii decydują firmy odpowiadające za grę nie Valve.

To nie wina Valve, że wpuszcza na swoją platformę grę z dodatkowym DRMem? :D Gra się sama wpuszcza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 13:34, Numenpl napisał:

Dziwne ja nie mam problemów z logowaniem do Uplay gram w Anno 2070(bez expa) oraz The
Settlers 7 edycję gold i nie mam żadnych problemów z Uplay.


Ja miałem wczoraj problemy; nie dało się zalogować a gdy już się udało to nie dało się zsynchronizować zapisów w chmurze, po paru próbach w końcu zaskoczyło. Wcześniej problemów nie było, gdyż od dwóch tygodni cisnę w AC IV BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francuzi obiecują poinformować o ostatecznym rozwiązaniu problemu

Rozwiązanie jest proste - nie zmuszać do korzystania z Uplay.

Spoiler

Tja, już to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszych problemow z Uplay nigdy (wliczajac w to wczorajszy i dzisiejszy dzien) nie mialem, problemem jest tragiczna optymalizacja Watch Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uplay. Cóż, cieszę się w takim razie, że na razie do tej pory nie miałem styczności z tym czymś. Na razie wystarczą battle.net i Origin (Steam już nieco "zapomniany" przeze mnie). Może Ubisoft powinien się w końcu tego pozbyć. Nawet Microsoft poszedł po rozum do głowy i pozbyto się Live. Starczy już, że ich gry są na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po opiniach graczy zaczynam się cieszyć ze jednak wstrzymałem się z zakupem WD do czasu wymiany procka. Zaczynam się bać o the division że też skończy jako przereklamowany (graficznie) i zbugowany bubel potrzebujący naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie posiadam jeszcze gry Watch dogs, ale mam problemy z innymi grami na Uplayu (Splinter cell Blacklist, Seria AC, Far Cry 3 itp). W moim przypadku po zainstalowaniu w/w gier pojawia się komunikat że plik exe danej gry przestał działać czy coś w tym stylu, próbowałem wielu sposobów i nic dopiero na jakimś forum przeczytałem sugestię aby instalować gry od Ubi na dysku systemowym i ku mojemu zaskoczeniu to rozwiązanie okazało się skuteczne i teraz gram w gry Ubisoftu bez problemu. Jedyny haczyk jest taki że mam 2 dyski na kompie systemowy SSD 120GB i drugi HDD 2TB no i niestety muszę uważać aby nie zawalić dysku systemowego bo przy nowych grach 120 GB to mało i w przyszłości będę musiał kupić nowy dysk SSD o większej pojemności ale na chwilę obecną lepszego rozwiązania nie znalazłem. Podsumowując, jeśli ktoś posiada 2 dyski w kompie to niech spróbuje zainstalować gry od Ubi na dysku systemowym, mi to pomogło i mam nadzieję, ze i u was to się sprawdzi !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje dwoch kolegow, pierwszy sfrustrowany po wydaniu nie malych pieniedzy na gre i drugi ktory jeszcze przed pre orderem "pogral" za free bo spiracil. Tak, wiem, nadal nie popieram ale WTF?! Tu naprawde przydalyby sie jakies zbiorowe pozwy. Albo rozwiazanie tego problemu. Rozumiem ze nie moga sobie pozwolic na zbyt duza liczbe serwerow, ale jak chca pieniedzy naszych to niech zaczna MYSLEC co z tym zrobic innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować