Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze donoszą o problemach z uruchomieniem Watch Dogs na PC. Winna zamieszania platforma Uplay

78 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2014 o 17:04, Numenpl napisał:

Zgadza się to twórca w tym wypadku ubisoft może sobie zarzyczyć żeby ich gry na steam
miały dodany Uplay i Valve nie ma nic do gadania.


Nonsens. O wszystkich warunkach na Steam decyduje Valve - partner ma wybór taki warunek zaakceptować lub odrzucić. Jeśli Valve dało Uplayowi zielone światło, to dlatego że chciało. I o to mam do nich pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:38, Vojtas napisał:

Nonsens. O wszystkich warunkach na Steam decyduje Valve - partner ma wybór taki warunek
zaakceptować lub odrzucić. Jeśli Valve dało Uplayowi zielone światło, to dlatego że chciało.
I o to mam do nich pretensje.

Dziwne, że co innego valve gadało przy okazji Dawn of War 2 - sami przyznali że nie mieli nic do gadania w sprawie zabezpieczeń to samo gdy AC i AA były w GFWL, to zależy od twórców gier. Więc jak nie wiesz to nie gadaj, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 22:10, Numenpl napisał:

Dziwne, że co innego valve gadało przy okazji Dawn of War 2 - sami przyznali że nie mieli
nic do gadania w sprawie zabezpieczeń to samo gdy AC i AA były w GFWL, to zależy od twórców
gier. Więc jak nie wiesz to nie gadaj, że jest inaczej


Wierzysz we wszystko co mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo przez save synchronizowane na zasranym cloud wywala teraz grę!!! Mogę zacząć sobie teraz od początku a byłem w połowie drugiego aktu... Co za kupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 22:10, Numenpl napisał:

Dziwne, że co innego valve gadało przy okazji Dawn of War 2 - sami przyznali że nie mieli
nic do gadania w sprawie zabezpieczeń to samo gdy AC i AA były w GFWL, to zależy od twórców
gier. Więc jak nie wiesz to nie gadaj, że jest inaczej


Ale nadal nas nie rozumiesz. To jest platforma VALVE tak? To oni mogą po prostu danej gry nie WPUŚCIĆ w ogóle. I tyle. O to mamy pretensję z Vojtasem - że wpuścili mimo zewnętrznych systemów.

Jasne jak się zgodzą to nie mają nic do gadania, ale przecież najpierw muszą się zgodzić prawda? Chyba nie możesz kliknąc guzika, wrzuć swoją grę na stem.

No chyba, że mają tak podpisaną umowę z Ubisoftem "musimy wpuścić 10 nastepnych Waszych gier", nadal nie zmienia to faktu, iż można mieć do nich o to żal ;), w końcu ich wpuścili, co jest tylko i wyłacznie zależne od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 10:05, akakus napisał:

Ale nadal nas nie rozumiesz. To jest platforma VALVE tak? To oni mogą po prostu danej
gry nie WPUŚCIĆ w ogóle. I tyle. O to mamy pretensję z Vojtasem - że wpuścili mimo zewnętrznych
systemów.

Mieli się nie zgodzić i pozbawić zysków ze sprzedaży gier jednego z największych światowych wydawców?

Dnia 29.05.2014 o 10:05, akakus napisał:

Jasne jak się zgodzą to nie mają nic do gadania, ale przecież najpierw muszą się zgodzić
prawda? Chyba nie możesz kliknąc guzika, wrzuć swoją grę na stem.

Patrząc na to, co ostatnio wychodzi na Steamie - już chyba nawet przycisku nie trzeba naciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 dni, no od 1,5 czyli od wczoraj rana nie mogę wczytać swojej gry. Na 90% wyskakuje błąd gry i uplaya. Czasami się wczyta nie ma tekstur i się gra wiesza. No żenua ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja rozumiem, że to jest jak najbardzei trafne biznesowe posunięcie. Co nie zmienia faktu, że można mieć do nich o to żal :P. Tylko o tyle nam chodzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpukać, ale u mnie nie ma żadnych problemów z uruchomień. Wczoraj tylko raz nie chciały się zapisy zsynchronizować, ale grać się dało.

Teraz, po tym jak chyba na stałe rozwiązałem problemy ze ścinami i dropami, mogę grać normalnie i zająć się tym, co najważniejsze. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem 300zł na DEDSEC EDITION po zainstalowaniu gry pograłem chwile i wyszedłem. I to były moje ostatnie chwile z grą bo już niestety nie umiem jej włączyć, ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 11:05, Henrar napisał:

Mieli się nie zgodzić i pozbawić zysków ze sprzedaży gier jednego z największych światowych
wydawców?


A co za problem? Przecież Valve postawiło na swoim w sporze EA - poszło o politykę DLC, dokładnie o sprzedawanie ich bez możliwości nadzoru (i %) ze strony Steam. To nie Valve, by głównie na tym straciło, tylko Ubisoft. Chcieć to móc. Gabe ma taką pozycję na rynku PC, że może stawiać niemal dowolne warunki, a wydawcy nie mają dużego pola manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Gracze! Zapewne słyszeliście o problemach graczy z Watch Dogs. Minęło już kilka dni od premiery, a wielu graczy nadal nie może włączyć swojej kopii gry, choć zakupili ją legalnie za własnoręcznie zarobione pieniądze. Choć sytuacja ta dotyczy głównie wersji PC, środowisko graczy powinno w tej sprawie mówić jednym głosem. Praktyki jakie stosują od jakiegoś czasu wydawcy idą zdecydowanie w niewłaściwą stronę i co najgorsze zostają przy tym bezkarni.
My graczę mamy siłę i możemy to zmienić, ale trzeba działać.
Ubisoft miał wiele czasu na to, aby przygotować się właściwie do premiery Watch Dogs. Data premiery była przesuwana wielokrotnie, a na samą premierę otrzymaliśmy szopkę i absolutny brak szacunku do gracza.
Wszystkim, którzy zostali dotknięci przez niedopatrzenia ludzi Ubisoftu powinni otrzymać właściwą rekompensatę- i nie może to był nowy strój dla gracza dany na odczepne. To my kramimy twórców gier, to dzięki nam graczom oni moga żyć, więc należy się nam właściwy szacunek.
Dlatego prosimy Was wszystkich o wsparie i w miarę możliwości umieszczenie informacji nt. akcji, której się podejmujemy. Chcemy zjednoczyć graczy w tej sprawie i pokazać wydawcom, że nie mogą pozostawać bezkarni.
W tym celu powstał fan page na facebooku, jak i kanał na Youtube, gdzie został zamieszczony odpowiedni filmik. Liczymy na wsparcie i pomoc w rozpropagowaniu akcji

link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=v91qvpm3YGY&feature=youtu.be

link do fan page: https://www.facebook.com/WatchDogsUdontplay

Pozdrawiamy

Ekipa Watch Dogs U don''t Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym multi to jest ta sama porażka jak z multi w AC, które też kulało na początku i dalej kuleje. Z dwa razy chyba mnie tylko połączyło z innym graczem i tyle, do teraz nie mogę się połączyć z żadnym graczem, bo wyskakuje błąd. I jak tu się na nich nie irytować za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 18:11, severus091 napisał:

My graczę mamy siłę i możemy to zmienić, ale trzeba działać.


Szczęścia życzę. Poważnie.

Najlepszym wyjściem ''siłowym'' jest głosowanie portfelem, tudzież unikanie składania pre-oderów na gry których jakości nie jesteśmy pewni. Następnym razem przynajmniej podejdziecie do gier Ubisoftu krytycznie, nie kupując kota w worku. Trzeba się uczyć na błędach.

Teraz przyjdzie wam czekać na kolejne łatki, poprawki i innego rodzaju udogodnienia. Takie życie. Gra w końcu będzie działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli znowu piraci są górą bo grają bez problemów i nie musieli wydawać hajsu na coś,
> co nie działa? :D

tak, właściwie grali już dawno przed premierą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po zainstalowaniu gry przez pewien czas grałem bez problemów, natomiast teraz nie wiedziec czemu wyskakuje błąd direcx requires that your graphics hardwarebe compatible with directx 11, and have the Directx 11 runtime installed. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować