Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekła wizualizacja standardowej edycji Wiedźmina 3 i wzór okładki

50 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2014 o 15:31, Isildur napisał:

Mi się białe tło niezbyt podoba, nie lubię koloru białego, ale nie powiedziałem, że ze
względu na okładkę skreślam grę ;)
Grę kupię to jest pewne, jedynie jak dla mnie okładka mogłaby być czarna ewentualnie
biała z tłem jakimś ale to kwestia gustu :)


Dlatego też napisałem "większość" a nie "wszystkie". Nie chcę szufladkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:33, Satomi97 napisał:

Moderatorzy czy dzisiaj zostanie ogłoszone kiedy można kupić EK W3?


Nie wiadomo, tego się dowiemy po 20:00 :)
Mam nadzieję, że Redzi powiedzą kiedy wystartują zamówienia preorderowe na kolekcjonerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:30, Arcling napisał:

Ano, nie należał i dobrze, że ktoś jeszcze próbuje coś z tym robić wypuszczając takie
wydania. Najważniejsze i tak, że obejdzie się bez sklepowych dlc (i dlc w ogóle), a to
jedna z najgorszych praktyk. Zwłaszcza dla krajów w których np. nie funkcjonuje Gamestop.
> To wydanie jest całkiem przyzwoite i należy pamiętać, że nie znamy jeszcze jego
ceny.


a potwierdzili/zaprzeczyli? Bo przy dwójce też długo było "dlc i DRM to zło!!111!111" a potem "no wiecie rozumiecie taki mamy klimat sory"+usłużne klakiery.

Tak samo nie przesądzałbym okładki, W2 na początku też miał.. no może nie dobrą, ale była znośna, a następnie w ostatniej chwili zamienili geralta na żula z nieznanych powodów.
Jeśli już mam z nią w tym momencie jakiś problem, to że jak cała gra nie trzyma się ni kupy ni d*py w porównaniu z poprzednimi częściami, bo każda ma zupełnie inne czcionki, rozkład elementów a trójka to nawet kolor (btw. "bo ajfon"?). Trochę słabo się to prezentuje na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na okładce jest logo Namco Bandai, a u nas wydawcą będzie CDP.pl. Być może w Polsce będzie nieco inna standardowa edycja. Osobiści oprócz tych naklejek wolałbym medialion wiedźmiński. Kompendium świata Wiedźmina, dodane jest głównie ze względu na osoby, które nie grały w poprzednie części ani nie czytały książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:58, dark_master napisał:

a potwierdzili/zaprzeczyli? Bo przy dwójce też długo było "dlc i DRM to zło!!111!111"
a potem "no wiecie rozumiecie taki mamy klimat sory"+usłużne klakiery.

Tutaj podobnie się póki co wypierali wprowadzania dlc i lepiej żeby się tego trzymali. Gdyby jednak miały one być, to sądzę, że już razem z prezentacją zawartości pudełka takowe informacje by się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 16:16, sebogothic napisał:

Na okładce jest logo Namco Bandai, a u nas wydawcą będzie CDP.pl. Być może w Polsce będzie
nieco inna standardowa edycja. Osobiści oprócz tych naklejek wolałbym medialion wiedźmiński.


Ekhem, w standardowej edycji? Ja bym wolał figurkę. I żeby całość nie kosztowała więcej niż 50 zł.


@Arcling

Kiedyś standardowa była zaledwie drukowana instrukcja. Jak wydawca był szczodry, to instrukcja była gruba i drzewko rozwoju na osobnym arkuszu. Jak był jeszcze bardziej szczodry, to był dołączony poradnik (np. w Civilization IV). Czasem (ale naprawdę rzadko) nawet soundtrack. A tu masz mapę, soundtrack, naklejki, kompendium i instrukcję. Nie zachwyca? Serio? :|

A okładka jest bardzo przeciętna, do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość objętościowy mniejsza niż przy 1 i 2, szkoda. Wygląd też dość średni, nie podoba mi się twarz wiedźmina i białe tło, które nie pasuje do poprzednich. Liczę jednak, że EK nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie zastanawia jak to jest że "Wycieka" takie coś do neta
co że twórcy nie wiem nie potrafią dochowywać tajemnicy albo nie wiem ktoś wysłał jakiegoś szpiega aby zbadać co tam się dzieje po czym odkrywa takie coś

raczej twórcy sami puszczają takie coś do neta i potem ups wyciekło do neta kawałek obrazka to pewnie jakaś zapowiedź nowej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka nie jest zła. Biały kolor też byłby jak dla mnie do przyjęcia. Problem w tym że oba poprzednie Wiedźminy miały przecież okładkę czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie jedynie zastanawia jak to jest że "Wycieka" takie coś do neta
> co że twórcy nie wiem nie potrafią dochowywać tajemnicy albo nie wiem ktoś wysłał jakiegoś
> szpiega aby zbadać co tam się dzieje po czym odkrywa takie coś
>
> raczej twórcy sami puszczają takie coś do neta i potem ups wyciekło do neta kawałek obrazka
> to pewnie jakaś zapowiedź nowej gry
zgadzam się z tobą , co do samej edycji bardzo interesująca. zresztą wszystkie wiedźminy miały bogatą edycję standardową, co do okładki wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować