Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Świetna wiadomość! Jakiś czas temu mówiono o tegorocznych świętach, a tu proszę jaka niespodzianka. Mam nadzieje, że dość szybko podadzą wymagania na Spore i oby nie były spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:48, Earthshaker napisał:

niespodzianka. Mam nadzieje, że dość szybko podadzą wymagania na Spore i oby nie były
spore :)

Mam nadzieje ze nie zrobia czegos w stylu "brak karty zawierajacej T&L, nie mozna uruchomic gry";P. Bo na przykad W40k DoW wywalil mi podobny komunikat, ale wlaczylem gre w trybie awaryjnym, zmienilem ustawienia i gram na wysokich detalach xD A ty masz dobrego kompa to sie nie boj-myslisz ze te plastelinowe ludziki beda mialy duze wymagania?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:58, Draxvoxdor napisał:

Mam nadzieje ze nie zrobia czegos w stylu "brak karty zawierajacej T&L, nie mozna uruchomic
gry";P. Bo na przykad W40k DoW wywalil mi podobny komunikat, ale wlaczylem gre w trybie
awaryjnym, zmienilem ustawienia i gram na wysokich detalach xD A ty masz dobrego kompa
to sie nie boj-myslisz ze te plastelinowe ludziki beda mialy duze wymagania?;]

No cóż, nie będą na moje oko wymagać 8800 GT :P Zapewne potrzebny będzie jakiś dobry proc i ze 2GB ramu minimalnie. No może 1GB, a zajmować będzie pewnie ze 20GB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty gadasz. Będzie raczej min. 512 ram, zalecane 1GB. A na HD to raczej coś typu 2-5gb. Jakby zrobili takie coś jak ty myślisz to by nikt w to nie grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się skłaniał ku 2GB ram w zalecanych. Spore na pewno będzie sporo zajmować 2 GB to jest lekka paranoja (same Simsy 2 zajmowały koło 2,5 GB) przyznam, że 20GB to troszkę dużo, ale dyszka jak najbardziej pasuje. Z resztą na razie to tylko nasze domysły. Gdzieś w wakacje się dowiemy o wymaganiach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:28, Los Emilos napisał:

Czy są już jakieś tapety z Spore w sieci?


Są, ale w większości takie sobie (moim zdaniem). Wystarczy sobie wklepać w google.com frazę "spore wallpapers" i search. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra już od przynajmniej roku. Już nie mogę się doczekać jak będę tworzyć se własne stworki. Wymagań się nie boje, bo mam nowego kompa. Ciekawy jestem czy jakaś edycja kolekcjonerska będzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J na tę grę czekam od 2005 roku. Coraz mniej mi się to podoba. Ciągłe przesuwanie, tak, jakby nie umieli zrobić niczego w terminie. Simsów nie przesuwają tylko mnożą je jak króliki a Spore nie mogą wydać na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie gra się zapowiada świetnie. Z tego co przez 2 lata wyczytałem na temat Spore wynika, że grać będzie można w nieskończoność, nie będzie multi (a szkoda). Nie ma to jak grać jednokomórkowym glutem w zielonej zupie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:57, Draxvoxdor napisał:

Z tego co widzę po recenzji w CDA, to rewolucja nie nadchodzi;P

A tam, CDA czasami przesadza i gra słabo przez nich oceniana jest bardzo dobra. Zresztą pożyjemy, zobaczymy. Jeżeli Spore nie zaskoczy graczy monotonnością rozgrywki to będzie dobrze i sukces jest w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale i tak kupie. Mam nadzieje że mi pójdzie, choćby na niskich detalach;] A jak zrobią rzecz typu "twoja karta nie zawiera T&L, nie można uruchomić gry" to im kręgosłupy powyrywam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupić. Chcę zobaczyć jak to wygląda itd. Ciekawe kiedy wyjdzie zapowiadane "demo" z kreatorem potworków. Módlmy się, aby Spore nie miał sporych wymagań, bo ja też nie wytrzymam jak mi nie pójdzie :P I ciekawe jaka będzie cena. Strzelam, że standardowa EA''owa, czyli 129 zł, albo pójdą na całość i dadzą 169 zł jak to było z LOTR:BFME :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany nie kupię, dla mnie nic ciekawego. Cóż, pewnie okaże się komercyjnym gniotem. Nie ma szans. Wright potrafi robić tylko The Sims, nic ciekawego to jego nowe "Spore" nie wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:47, BzyQacz napisał:

A ja dla odmiany nie kupię, dla mnie nic ciekawego. Cóż, pewnie okaże się komercyjnym
gniotem. Nie ma szans. Wright potrafi robić tylko The Sims, nic ciekawego to jego nowe
"Spore" nie wniesie.

Masz rację taka grafika jest cieniutka a rozgrywka będzie tak samo nudna jak simsy czyli bez fabuły. Jednym słowem:gniot
Gra bez fabuły+Wright=gniot i strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować