Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC, PS4 i X1 w połowie listopada?

27 postów w tym temacie

Ciekaw jestem co będzie z GTA online na starszych konsolach po premierze GTA V na PC. Już teraz trudno znaleźć kogoś do wspólnej gry, a niezbyt opłaca się kupować tę samą grę drugi raz. Miło byłoby, gdyby pozwolono posiadaczom GTA V na konsole grać za darmo na PC w GTA online, lecz raczej nie ma co na to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byleby GTA V wyszło przed nowym dodatkiem do WoWa. Bo nie będę w stanie pogodzić tych dwóch tytułów na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy PC na pewno sie bardzo ucieszą z tego tytułu. Ale jednak nie bedzie już takiej zabawy grając kolejny raz w tę samą grę tylko na innej platformie... Część zwolenników na pewno się skusi na odświeżone graficznie GTA V. Ale większości obawiam się wystarczy wersja na PS3/X360. Taka sama radocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:06, The_Deker_10 napisał:

Użytkownicy PC na pewno sie bardzo ucieszą z tego tytułu. Ale jednak nie bedzie już takiej
zabawy grając kolejny raz w tę samą grę tylko na innej platformie... Część zwolenników
na pewno się skusi na odświeżone graficznie GTA V. Ale większości obawiam się wystarczy
wersja na PS3/X360. Taka sama radocha :D



Ja na pewno będę zadowolony gdyż nie grałem na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy w Polsce będzie Edycja Kolekcjonerska GTA V na Ps4 lub X1.
Niestety nie udało mi się kupić owej kolekcjonerki na past geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wolę nowe tytuły niż GTA 5 które prawie mam z platynowane. Może kiedyś taniej kupię lub jak przejdę to co będzie wychodzić w drugiej połowie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 22:17, Tom180 napisał:

Ciekawi mnie czy w Polsce będzie Edycja Kolekcjonerska GTA V na Ps4 lub X1.
Niestety nie udało mi się kupić owej kolekcjonerki na past geny.


Ja jestem ciekaw czy będzie Edycja Kolekcjonerska/Specjalna na PC''ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Użytkownicy PC na pewno sie bardzo ucieszą z tego tytułu. Ale jednak nie bedzie już takiej
> zabawy grając kolejny raz w tę samą grę tylko na innej platformie... Część zwolenników
> na pewno się skusi na odświeżone graficznie GTA V. Ale większości obawiam się wystarczy
> wersja na PS3/X360. Taka sama radocha :D

Ja ze znajomymi czekałem na wersje PCtową, było to dla nas oczywiste, że w końcu się pokaże. Miałem okazje pograć na x360 z 30min w GTA V i odstawiłem nie chcąc psuć sobie wrażeń. Tym bardziej, że producent zapowiedział, że będzie sporo zmian w AI, zagęszczeniu ruchu na drodze i ulicach. Czyli po prostu gra ma być trudniejsza, ładniejsza i jeszcze większa za mniejsze pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc grać za darmo w GTA Online ? Przecież to było darmowe, chyba że grałeś na x36 to wtedy musiałeś mieć xbox live gold status, na PS3 i teraz na PS4 oraz PC jeśli masz grę to Online grasz bez problemów. Mało tego powiedzieli przecież że gracze z starej generacji konsol będą mogli grać swoimi postaciami z GTA Online na PC itd. Czyli w dniu premiery będzie sporo osób z rangą 1 i będzie sporo z rangą 200 którzy będą masakrować nowo przybyłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 15:41, Blutoniumboy napisał:

Mam już gdzieś te staroć zapał i podniecenie minęły.

Mówienie "staroć" na grę która nawet nie ma roku :D To ciekawe jak byś nazwał takie tytuły jak Skyrim ( 2.5 roku i ciągle przeważnie w TOP 10 najczęściej granych gier na steamie ) czy zupełnie o klasykach jak Planescape : Torment. Nie chcesz nie musisz grać ale wiele ludzi na pewno z chęcią przejdzie tą grę po raz 2 na nextgenach czy PC a Ci którzy nie mieli starych konsol wreszcie będą mogli w jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji zagrać . I to dla takich osób skierowana jest ta premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zastanawiałem się czy nie brać wersji na PS3, a tu proszę, jednak będzie :) Gdzie się podziali ci wszyscy krzykacze, twierdzący, że GTA V nie wyjdzie poza konsole? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMM, ja się bardzo zastanawiam nad kupnem ale na ps3 ? :) czy może na PC-ta ma ktoś jakieś porównanie? Z chęcią posłucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 18:47, Prince_Miki napisał:

Ciekawe, jak im wyjdzie optymalizacja, choć i tak z góry mogę zapomnieć o graniu w GTA
V z moim sprzętem. :P


Optymalizacja na pewno będzie teraz na wysokim poziomie. Po GTA IV dostali nauczkę i raczej wątpliwe by to samo było z GTA V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować