Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Zostałeś wybrany" - BioWare prezentuje teaser trailer swego nowego projektu

16 postów w tym temacie

Do tego trzeba już teraz dołączyć ten subreddit: http://www.reddit.com/r/seekinghenna

I jeszcze kilka dodatkowych stron. Tak czy inaczej gdy dzisiaj dostałem maila od BioWare o treści, że zostałem wybrany to myślałem, że to jakiś trolling, może spam... a tu się okazuje, że BioWare chyba chce stworzyć coś w rodzaju swojego horroru. Ale o co dokładnie chodzi dowiemy się pewnie dopiero na Gamescomie i prawdopodobnie będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhym. Jeśli pracuje nad tym Pan Hudson, to gra będzie prawdziwym fabularnym horrorem. Przynajmniej jest nadzieja, że zajmie się tym projektem i ME 4 uniknie jego błyskotliwych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 19:06, Halldis napisał:

Yhym. Jeśli pracuje nad tym Pan Hudson, to gra będzie prawdziwym fabularnym horrorem.
Przynajmniej jest nadzieja, że zajmie się tym projektem i ME 4 uniknie jego błyskotliwych
pomysłów.

Jeszcze gorzej, jeśli pewien udział miałby też mieć Mac Walters, znany ze swojej obsesji na punkcie Cerberusa w ME, gdzie wciskał ich udział nawet do dawnych wydarzeń i ogólnie pokazał niezdolność do tworzenia interesujących fabuł. Najlepiej jakby obu tych panów trzymać od gier możliwie najdalej. Można też mieć spore wątpliwości czy Bioware w ogóle jest zdolne zrobić cokolwiek na wzór horroru. Oczywiście, na chwilę obecną nie wiemy co to konkretnie będzie, być może skończy jako strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawili mnie :D Ostatni horror w jaki grałem to Alan Wake i liczę na coś w tym stylu (bo na nowego Silent''a liczyć nie ma co) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze Bioware to tylko nazwa. Ludzie którzy kiedyś robili dobre gry już dawno tam nie pracują.

Mnie nie kupili i życzę EA upadłości, bo to jedyny sposób na uratowanie kilku dobrych mark gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 21:06, Arcling napisał:

(..) Można też mieć spore wątpliwości czy Bioware w ogóle
jest zdolne zrobić cokolwiek na wzór horroru.

No ale co z tego, skoro przeciętnej biodronie poziom ass effecta w zupełności wystarczy (dlatego do dziś nie rozumiem rage''u na trójkę, skoro zaserwowano w niej to samo, co serwują już od 10 lat zmieniając tylko settingi; i te teorie o praniu mózgu shepparda bo dzieciak pojawia się i znika, a okazało się, że właśnie po tylu latach udało im się wreszcie odkryć jak płytki i ***** jest scenariusz w tej serii :D). I tak dostaniesz horror stulecia 11/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak źle ME3 nie oceniałem, to wciąż mimo wszystko była bardzo dobra gra, aczkolwiek z licznymi wadami, gdzie widać było pośpiech i zmiany na ostatnią chwilę. Zapewne zakończenie trójki, jak i znaczące części jej scenariusza, prezentowałyby się inaczej, gdyby nie odpowiadał za nie Mac Walters. Natomiast co do tej nowej marki, wątpliwe aby zdecydowali się na coś mniej popularnego, a wiadomo, że lepiej sprzeda się strzelanka lub jakiś miks z action-RPG, niż survival horror. Za wcześnie by oceniać, gdy nic jeszcze nie wiemy, ale wybitnego scenariusza trudno się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować