Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Ubisoft: wierni fani nie narzekają na dwie odsłony Assassin`s Creeda w jednym roku

37 postów w tym temacie

Idiotyzm. Gdzieś na świecie dzieci umierają z głodu, a tu ludzie narzekają, że wychodzą 2 gry? Nie chcą niech nie kupują. To co się z ludźmi dzieje jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle, co narzekają, bardziej chodzi o to, że ta seria dostaje już zadyszki. Od czasu Brotherhood kolejne części niczym mnie nie zaskoczyły. Ani nowym miejscem akcji,ani nowym bohaterem, ani też żadnym durnym zbieraniem szant czy fragmentów animusa. A Black Flag już w ogóle był monotonny do bólu po jakimś czasie. Po ukończeniu fabuły odłożyłem grę na półkę. Co do tych dwóch części też nie robię sobie żadnych nadziei, bo wiadomo jak to z Ubi jest, lubią nakręcać hype do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci goście z Ubi to powinni się czasem ugryźć w język zanim coś powiedzą....

Wierni fani i tak polecą do sklepu i kupią obie gry naraz. Cieszę się że ja nie jestem już ani wiernym, ani ich fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co może ludziom przeszkadzać w tym, że nowa generacja dostanie swoją grę, a stara swoją. Lepiej, żeby ciągle ograniczać nowe gry, robiąc je też na starą generację? Czy nagle odciąć się od ogromnej bazy użytkowników starej generacji? Wybrali najlepszą opcję - przynajmniej na razie tak się wydaje, bo po gameplayach i zapowiedziach, Unity prezentuje się genialnie, a Rogue może utrzyma dobry poziom Black Flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Idiotyzm. Gdzieś na świecie dzieci umierają z głodu, a tu ludzie narzekają, że wychodzą
> 2 gry? Nie chcą niech nie kupują. To co się z ludźmi dzieje jest straszne.

Gdzieś na świecie dzieci umierają z głodu, a ty narzekasz na marudy. Teraz ty możesz narzekać na mnie i tak w kółko... Ludzie mają rację. Ubi robi z serii sieczkę rozdrabniając ją na coraz więcej części. W tym roku akurat 3 - Liberation HD, Unity. Rogue. Kasa płynie, poziom spada, a kto jest zadowolony? Ubisoft oczywiście. Bo jak się dobrze przyjrzysz, to Rogue jest DLC (taki brat Freedom Cry), do którego wyjdzie jeszcze więcej DLC. Błyskotliwość marketingowa na poziomie gównianego EA, ale skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane, narzekają tylko ci, których dupa boli, że co roku jest nowy AC, ja jako fan serii cieszę się, że co roku mogę pograć w nową odsłonę, poza Revelations (i Liberation, które raczej należy traktować z przymrużeniem oka, to nie jest "duża" gra jak każda inna część) każda z tych gier była wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należę do tych którym nie przeszkadza nowy Ac co roku. Uwielbiam tę serię, obecnie chyba moja ulubiona. Ale 2 AC na rok to już chyba i dla mnie przesada. Kiedy tu grać w inne gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, w końcu powinniśmy siedzieć cicho i z pokorną wdzięcznością przyjmować te cudowne gry, istny przejaw geniuszu, który na dobre odmienił branżę gier komputerowych, wprowadzając mnóstwo świeżości. /s


To smutne za kogo Ubisoft ma ludzi kupujących ich produkty. No ale niestety, zawsze znajdzie się banda zaślepionych, która będzie zasilać źródełko kasy niezależnie od tego, co powiedzą. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ta grupka w końcu pójdzie po rozum (?) do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unity mnie kusi żeby wziąć na premierę ze względu na umiejscowienie akcji i co-op, ale ostatnio odpuściłem sobie serię po ACIII, w Black Flag nawet nie grałem, głównie żeby poczekać na edycję ze wszystkim i wtedy zobaczyć. Nie wiadomo czy do tego Rogue też nie dadzą różnych DLC. A skoro to ma być kontynuacja Black Flag to przewiduję, że za rok lub półtora pojawi się kompletny zestaw Black Flag + Rogue w wersji na nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 13:31, skyline20 napisał:

To smutne za kogo Ubisoft ma ludzi kupujących ich produkty.

Kupujacy ludzie sami stawiaja sie w takiej sytuacji. Wierz mi, ze jak gry przestana sie sprzedawac, Ubisoft szybko przestanie je robic.

Jedynym, ale to JEDYNYM sposobem na przemowienie tym ludziom do rozumu jest wlasnie glosowanie portfelem. Jakby ludzie nie tylko gadali, a rowniez nie kupowali syfu (jak DLC, microtransakcje) to tego albo nigdy by nie bylo w takiej formie jak obecnie albo by juz z tego zrezygnowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dragoniasek
Nie wiem jak dotrzeć do twojej głowy, bo to chyba nie jest możliwe.
Chodzi mi o to, że oni robią Unity i Rogue, żeby i nowa i stara generacja były zadowolona.
Narzekasz, że poziom spadnie, kiedy sam ujmujesz Rogue jako "DLC".
Zastanów się nad tym, że tu nie chodzi o grafikę, czy nowy UI dla Rogue, bo jest to gra na stare konsole i dlatego ma tak mało różnić względem Black Flag.
Ubisoft zrobił ją dla fajnej fabuły, żeby gracze PS3 i X360 nie czuli się pominięci.
Dodatkowo przypominam, że Liberation HD to gra przeniesiona z VITY.

Więc skończcie hejtować, bo musicie coś zrozumieć.
Ubisoft robi to dla pieniędzy, ale zrobienie Rogue też nie jest darmowe.
Ludzie pracują tam, żeby ci, którzy jeszcze nie nabyli nowej generacji sprzętu mogli pograć w nowego AC i może nie zachwyci on już tutaj grafiką, ale fabuła będzie czymś zupełnie nowym.

Boli mnie to, gdy widzę jakikolwiek hejt, na działanie Ubi, gdy oni ciężko pracują, żeby wszystkim dogodzić, a taki Dragoniasek siedzi na tyłku cały dzień i narzeka, bo mu poziom gry spadnie. Wyjdź na dwór, może wtedy coś docenisz.

Ja bardzo cieszę się, że Ubisoft stara się i bardzo mu za to dziękuję. Nie jestem posiadaczem starych konsol, ale nie narzekam, bo są w życiu ważniejsze rzeczy niż gry, czego niektórzy nie potrafią zrozumieć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chce to nie kupi w ogóle albo kupi tylko jedną wersje tą która mu się najbardziej podoba, co za problem? Nikt przecież z mini gunem nie stoi nad głową i nie zmusza do kupna. Ja nie widzę żadnego problemu, znając życie pewnie i tak sprzedadzą się obie tak dobrze że Ubi wyjdzie sporo na "+".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 13:58, Tarasada napisał:

Kto nie chce to nie kupi w ogóle albo kupi tylko jedną wersje tą która mu się najbardziej
podoba, co za problem? Nikt przecież z mini gunem nie stoi nad głową i nie zmusza do
kupna. Ja nie widzę żadnego problemu, znając życie pewnie i tak sprzedadzą się obie tak
dobrze że Ubi wyjdzie sporo na "+".


Dokładnie,większość traktuje to tak,jakby ktoś ich zmuszał do kupna nowej odsłony AC...
nie podoba Wam się?,to nie kupujcie,ale pozwólcie innym cieszyć się grą/grami i nie obrażajcie ich,że im się jednak gra,gry podobają,to nie jest przymus,odgórny nakaz,gra tylko ten,kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo w tym prawdy, że to właśnie ten mały odsetek graczy to najwięksi fani tego studia. Reszta to mięso armatnie, które kupuję ich gry, ale ich nie docenia za ich kunszt. Od aby zapchać jakoś kolejny miesiąc i przeżyć. To źle świadczy o Ubisofcie. Oni nie tyle co narzekają a są wkurzeni, że co rok dostają tego samego kotleta pod inną nazwą. Jakość produkcji już dawno zeszła o 2 klasy niżej. Najwidoczniej Ubisoft widzi już tylko masowe produkcję a nie jakość. Można powiedzieć, że zamienili się w drugie EA i Activision. Jak dla mnie, to mogą stworzyć jeszcze 20 oddziałów na świecie i robić 20 części AC na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość zeszła o 2 klasy niżej . Po FC 3 i AC IV , nie powiedział bym tego gdyż są to świetne gry . Ja nie widze problemu gdy powstają 2 na rok . Jeśli każda z nich będzie dobra to z chęcią w nie zagram jeśli uznam że zasługuje na to powiedzmy tylko AC:U to tylko na tą wydam kasę . Póki tworzą dobre gry które się nie nudzą to mi taka sytuacja nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować