Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami

223 postów w tym temacie

Tylko ze mapa jest w każdej wersji kolekcjonerki.
Nie rozumiem was ludzie, gdyby jakakolwiek inna firma dodała coś w późniejszym czasie do kolekcjonerki pewnie ludzie nie przejęli by się tym zbytnio (co najwyżej byłoby tylko odrobinę płaczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że REDzi się zmieniają na gorsze, na modłę innych developerów :s ile to było pier..., że to wszyscy gracze powinni być równi, że nie powinno być ekskluzywnych dodatków dla jednej platformy a tu dupa... szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko ze mapa jest w każdej wersji kolekcjonerki.
> Nie rozumiem was ludzie, gdyby jakakolwiek inna firma dodała coś w późniejszym czasie
> do kolekcjonerki pewnie ludzie nie przejęli by się tym zbytnio (co najwyżej byłoby tylko
> odrobinę płaczu).
>

Masz rację, gdyby to zrobiła jakakolwiek inna firma, pewnie nie byłoby takiego problemu. Ale jak do tej pory CDP miało wizerunek przyjaciela gracza, tego dla którego liczą się nie tylko pieniądze ale i bycie uczciwym w stosunku do klienta. Teraz ten wizerunek się zmienił i CDP wstąpiło do "dumnego" grona "każda inna firma". W każdym razie takie jest moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 12:54, Krzychu800 napisał:

Masz rację, gdyby to zrobiła jakakolwiek inna firma, pewnie nie byłoby takiego problemu.
Ale jak do tej pory CDP miało wizerunek przyjaciela gracza (...)


Przyjaciela gracza... zaraz tutaj padnę. Niezły mają ten PR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o sam fakt, że mówili o traktowaniu każdego gracza na równi a robiąc taki ruch wyszło na to, że są kłamcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:01, Aison napisał:

Tu raczej chodzi o sam fakt, że mówili o traktowaniu każdego gracza na równi a robiąc
taki ruch wyszło na to, że są kłamcami

Mówili to w kontekście zawartości w grze (czytaj: DLC) a nie zawartości edycji pudełkowych.

"Przyjaciele gracza", lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pan Iwiński uważa, że to co zrobili jest w porządku, w takim razie moich pieniędzy za edycję kolekcjonerską nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 12:38, Henrar napisał:

Exclusive content - chodziło im o dodatkową zawartość w grze a nie w wydaniu kolekcjonerskim.

I z tego powodu pozywanie ich o wprowadzanie klienta w błąd by nie wypaliło.

Anyway, to biznes. Musicie się z tym pogodzić, że ktoś oferował CDP wystarczającą ilość
pieniędzy, by się ofertą zainteresowali. CDP też musi zarobić.


Chcesz mi powiedzieć, że potencjalny klient ma sie domyślać o co chodziło w wypowiedzi? Być może nie przewidziano, że można to będzie opacznie zrozumieć, ale jak mówisz "nie będzie ekskluzywnej zawartości na żadną platformę" i niedoprecyzowujesz, że chodzi o zawartość w grze, to znaczy, że masz albo słabego marketingowca, albo jesteś nieprzygotowany albo nie wiesz co mówisz. Albo wszystkie trzy na raz. Ilość jadu w komentarzach (nie tylko na cdp, ale i innych portalach) dowodzi, że klienci zrozumieli to inaczej - do czego uważam mieli prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 12:58, Dandzialf napisał:

Przyjaciela gracza... zaraz tutaj padnę. Niezły mają ten PR :D


To wypowiedź oparta o moje 10-letnie doświadczenie z CDP jako wydawcą, producentem gier oraz właścicielem GOG. Zazwyczaj nie było problemu, a jak się zdarzył, to potrafili mi to wynagrodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oficjalnie anuluję zamówienie na kolekcjonerkę Wiedźmina 3 na PC. Pierwszy raz w życiu Redzi mnie zawiedli. Za to, że sprzedali się tym [m] z Microsoft, nie kupię ich gry. Ściągam pirata i [m] im w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:08, Dragoniasek napisał:

Dzisiaj oficjalnie anuluję zamówienie na kolekcjonerkę Wiedźmina 3 na PC. Pierwszy raz
w życiu Redzi mnie zawiedli. Za to, że sprzedali się tym szujom z M$, nie kupię ich gry.
Ściągam pirata i [m]im w plecy.

Już tak nie przesadzaj każdy powód do wizyty w zatoce jest dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:08, Krzychu800 napisał:

To wypowiedź oparta o moje 10-letnie doświadczenie z CDP jako wydawcą, producentem gier
oraz właścicielem GOG. Zazwyczaj nie było problemu, a jak się zdarzył, to potrafili mi
to wynagrodzić.


10 lat w tej branży to strasznie dużo. Niestety komercja niszczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A podobno nie dało się już nic upchnąć w pudełku... Zaczynam się przygladać poważnie
> zamówionej przeze mnie EK Wiedźmina 3 na Pc, czy jest warta swojej ceny. Skoro na XO
> można bez zmiany ceny dodać dodatkową zawartość to czemu również nie na Pc? Ogólnie CDP
> zaczyna robić dziadostwo. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość.
Jak się nie dało, jak do tego od wersji na XBoxa się zmieściło? Poza tym złożona mapa nie zajmuje dużo. Karty tez nie. Zresztą mapą z tkaniny można zastąpić papierową wersję mapy. Zresztą EK jest dość uboga jeśli chodzi o ilość. Figurka, medalion, artbook i kilka rzeczy z podstawki. Nie wierzę, żeby pomiędzy nie dało się wcisnąć 2 talii kart. Albo po prostu zmienić pudełka, bo to też jest możliwe prawie pół roku przed wydaniem. No rany, żeby firma, która lekką ręką wydaje w sumie niemałą kasę na wysłanie ludziom darmowych koszulek, z powodu kilkugodzinnego opóźnienia odpalenia gry w środku nocy to jest kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:06, ElieVian napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że potencjalny klient ma sie domyślać o co chodziło w wypowiedzi?
Być może nie przewidziano, że można to będzie opacznie zrozumieć, ale jak mówisz "nie
będzie ekskluzywnej zawartości na żadną platformę" i niedoprecyzowujesz, że chodzi o
zawartość w grze, to znaczy, że masz albo słabego marketingowca, albo jesteś nieprzygotowany
albo nie wiesz co mówisz. Albo wszystkie trzy na raz.

Albo doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, co mówisz. Tak, jest taka opcja - patrz niżej. Niedopowiedzenia są częścią PRu.

Dnia 16.08.2014 o 13:06, ElieVian napisał:

Ilość jadu w komentarzach (nie
tylko na cdp, ale i innych portalach) dowodzi, że klienci zrozumieli to inaczej - do
czego uważam mieli prawo.

Mieli, ale w wywiadzie mówili o ekskluzywnych DLC, przesunięciach premiery na inne platformy i tym podobnych a nie zawartości fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób, którzy nie rozumiej tego całego hejtu. My -fani- nie jesteśmy wkurzeni o to, że XO dostaje dodatkową zawartość. Tu chodzi o fakt, że obiecano, że wszystkie kolekcjonerki będą miały taką samą zawartość. Wcześniej CDPR wypowiadał się, że kolekcjonerka jest upchana do granic możliwośći, teraz okazuje się, że nie. Nagle po tym jak kolekcjonerki zostały wyprzedane już, okazuje się, że do XO można jeszcze coś dodać. To wprowadzenie w błąd klienta. Nie mówiąc o fakcie, że to troch niesprawiedliwe, że 1 platforma nagle dostaje bonusy. Kolekcjonerkę jednak kupują fani - fani, którzy kupują ją by mieć wszystko co zostanie wydane - KOLEKCJONERZY. Ja sam zamówiłem kolekcjonerkę na PC. Owszem, chciał bym też dostać karty i mapę - jednak to fajne dodatki. Czemu więc by tak się stało jestem skazany na polowanie na te "exclusivy" na aukcjach (gdzie ceny ich na pewno będą niesamowicie wysokie).

CDPR cały czas kreował się na ludzi, którzy przede wszystkim chcą dbać o gracza - teraz nagle pokazali, że chcą jednak bardziej dbrać o portfel. O to właśnie jest cały hejt.

Co do samych cen - edycja na PS4 kosztowała tyle samo co na XO, a zawiera mniej. Jest to wprowadzenie klienta w błąd ( jak ruszyla sprzedaż sami mówili o jednakowej zawartości).
Gadanie, że konsolowcy i tak płacą więcej. Ludzie, trochę logiki. Owszem wydacie więcej na gry, ale za to nie musicie modernizować sprzętu by móc w jakąś gre zagrać. Tak więc i tak wydatek macie podobny do graczy PC.

Ja sam jestem rozczarowany polityką CDPR. Po premierze Wiedźmina 2 miło zaskoczyli mnie prezentem w postaci koszulki. Teraz jednak okazuje się, że już na stacie dają ciała w swojej polityce przyjaznej graczom firmy. Ja osobiście nie rozumiem, jak można zapewniać graczy, że myśli się przede wszystkim o nich, a jednocześnie robić zupełnie inaczej. Wiem, to tylko karty i mapa- ALE TU CHODZI O ZAUFANIE I PRAWDOMÓWNOŚĆ !!

Dla mnie CDPR powinno wpierw pogadać z Sony i znaleźć jeszcze 1 sponsora by wszystkie platformy dostały to samo. Nawet jeśli szukali, a nie znaleźli, to woleli wziąć kase od M$ i dodać coś do XO, a tym samym narazić się jakimś 70% fanów, niż zadbać o swój wizerunek. Tym samym pokazali co dla nich tak na prawdę jest ważne. Może i chcieli dobrze, ale trzeba było o reszcie pomyśleć.

PS. Możecie nazwać mnie hejtere. To moje zdanie i go nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, cytując pana Iwańskiego: "Chętnie dorzucilibyśmy jeszcze więcej, ale fizycznie nie mieściły się w pudełku. Serio, sprawdzaliśmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 11:51, Azael996 napisał:

Coraz bardziej podoba mi się zachowanie niektórych "graczy" :
Najpierw wychwalają CDP RED pod niebiosa...
Teraz chcą ich spalić żywcem w komentarzach o durne karty -,-


Nie chodzi o same karty i mapę, ale o to, że takie postępowanie stoi w sprzeczności z wcześniejszymi deklaracjami. Na oficjalnym forum - zarówno w części polskiej jak i zagranicznej - od jadu aż kipi. I nie mogę powiedzieć, że nie zasłużenie. Z jednej strony wiem, czym takie postępowanie jest spowodowane i poniekąd to rozumiem, z drugiej - tak się nie robi wobec najwierniejszych fanów - ludzi, którzy uczestniczą w przedsprzedaży i kupują EK. Świetny wizerunek został skalany i winę za to ponoszą sami Redzi. Być może należało uważniej dobierać słowa w przeszłości, może należało ugryźć się w język. Ta ekskluzywna zawartość to znak, że coś się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:08, Dragoniasek napisał:

Dzisiaj oficjalnie anuluję zamówienie na kolekcjonerkę Wiedźmina 3 na PC. Pierwszy raz
w życiu Redzi mnie zawiedli. Za to, że sprzedali się tym [m] z Microsoft, nie kupię ich
gry. Ściągam pirata i [m] im w plecy.


Propagowanie piractwa, słownictwo oraz obrażanie = BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować