Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

O matko ile w tej grze jest bugow. Wygralem 2 ostatnie mecze po 5-0 i nie zaliczylo mi ich, do tego nie dostalem za nie coinsow, w ogole jakies dziwne scinki podczas gry a kompa mam b. dobrego i nie wierze, ze to jego wina + slabe serwery z ktorych czasami mnie wyrzuca i 3-0 walkowerem przegrywam. Licze na szybkiego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 16:48, wilkuwdz19 napisał:

O matko ile w tej grze jest bugow. Wygralem 2 ostatnie mecze po 5-0 i nie zaliczylo mi
ich, do tego nie dostalem za nie coinsow, w ogole jakies dziwne scinki podczas gry a
kompa mam b. dobrego i nie wierze, ze to jego wina + slabe serwery z ktorych czasami
mnie wyrzuca i 3-0 walkowerem przegrywam. Licze na szybkiego patcha.

Nic takiego jeszcze nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 22:16, Accid napisał:

I jak wam leci? Poluję na Deulofeu

Jakoś leci ;) nie gram dużo ale co sezon awans, jestem w 7 lidze. Mam mocno średni skład z bundesligi, mógłby być lepszy gdyby nie moje uzależnienie od otwierania paczek :D nie potrafie odżałować 1/2paczek żeby kogoś kupić za te 10/15tys. A że w paczkach trafiam fige z makiem to mam skład jaki mam. Na szczęście dobrze gram (przynajmniej mi się tak wydaje) więc nie mam problemów z ogrywaniem nawet lepszych składów, gdzie ich właściciele wydają sobie prawdziwe $$$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam hajs oszczędzam i lepię niezły skład z tego, a z paczek tych cotygodniowych i tych, które kupuje za fifa pointsy wypadł mi na razie Boateng i kilku cennych piłkarzy, ale poza Muniainem każdy do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 22:16, Accid napisał:

I jak wam leci? Poluję na Deulofeu

http://www.futhead.com/15/squads/3023181/
Oto mój drugi skład, tym razem z BPL. Borubar kupiony po kosztach, bo za 300 jest jeszcze lepszym bramkarzem niż Benaglio, może overall ma niski, ale świetny jest w swoim rzemiośle, polecam jak ktoś szuka taniego, świetnego bramkarza. Obrona Smalling (1500) i Cahil (paczka), może nie tak dobrzy jak Santana i Sokratis, ale dają radę. Do tego na skrzydłach Moreno (7500), najszybszy złoty obrońca z BPL (trochę niski i gorszy w obronie, niż w ataku) oraz Dani Alves z paczki, także trochę się nie zgrywa, ale żal go sprzedać. Fernandinho z paczki, Taarabt za 3200 (5 gwiazdek sztuczek!), Rodriguez za 300, Willian za 18000 (mój transferowy rekord), w ataku Long (550) i Kone (450), którego wyczaiłem w składzie mojego przeciwnika i faktycznie po zakupie jestem z niego zadowolony. Ma niby te 80 tempa, ale odnoszę wrażenie, że w cale nie jest wolniejszy od Kalou, czy słabszy od Ramosa z mojego składu Bundesligi. Kupiłem sobie też skład brązowy, z paroma ciekawymi zawodnikami wartymi niekiedy 10 koła, ale kupionymi za 200 ?! hehe także interes zrobiłem. Później ich wartość wzrasta więc ich potrzymam, zresztą do turniejów się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 08:01, Luk04229 napisał:

> I jak wam leci? Poluję na Deulofeu
Jakoś leci ;) nie gram dużo ale co sezon awans, jestem w 7 lidze.

Ja jestem w 6 lidze i pierwsze schody... po raz pierwszy nie awansowałem, brakło 2 punktów, wystarczyło wygrać jeden mecz, zamiast zremisować, cóż, ale widać, że już coraz lepsi gracze. Niekiedy słabszy team trudniej ograć, niż ten z super gwiazdami, bo zazwyczaj ci pierwsi dobrze grają, a ci drudzy liczą na te gwiazdy, które same przecież nie zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę :D

Obecnie jestem w piątej lidze i zmierzam po mistrzostwo (zostały 4 mecze i 6 pkt do zdobycia). W każdej poprzedniej lidze awansowałem z mistrzostwem oprócz 6, gdzie problemy z serwerami pozwoliły mi się komfortowo utrzymać.

Dysponuję dwoma składami: Hiszpańskim i miksem złożonym głównie z graczy ligi portugalskiej.
Oto one:

http://www.futhead.com/15/squads/3099621/ - Hiszpania

http://www.futhead.com/15/squads/3099945/ - Portugalia

W paczki nie inwestuję, także nie bardzo mam się kim pochwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 20:36, Diverso napisał:

W paczki nie inwestuję, także nie bardzo mam się kim pochwalić :P


A ja inwestuje w paczki i mam gorszą ekipe :D haha
Gracie przeciwko drużynom tygodnia?? Czy ma to jakiś wpływ na trafienie IF''a?? Jakieś większe szanse na to?? Czy jedyne zysk to te kilkaset monet za zwycięstwo?? Bo zawsze się nad tym zastanawiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 21:23, Luk04229 napisał:

Gracie przeciwko drużynom tygodnia?? Czy ma to jakiś wpływ na trafienie IF''a?? Jakieś
większe szanse na to?? Czy jedyne zysk to te kilkaset monet za zwycięstwo?? Bo zawsze
się nad tym zastanawiałem :)

Informa Rakiticia trafiłem nie rozgrywając takiego meczu ;P ale jak mam czas to zawsze zagram, bo jednak jest te paręset więcej za wygraną z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 16:10, Ecko09 napisał:

Można w karierze wyszukiwać zawodników po umiejętnościach czy nadal ten syfiasty system
z Fify 14 jest?

Nadal ten "syfiasty system" jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 16:21, Paoro napisał:

> Można w karierze wyszukiwać zawodników po umiejętnościach czy nadal ten syfiasty
system
> z Fify 14 jest?
Nadal ten "syfiasty system" jest :P


Meh, to chyba sobie nawet nie będę zawracał głowy tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak strzelać karne wiem ze trzeba trafić w zielone pole . Ruszam gałką i albo piłka leci w środek albo jak próbuje strzelić w bok to zupełnie nie trafiam w bramkę. Jaki ruch robić tą gałką ?
edit. Aha żeby zrobić płaski strzał (żeby leciał po ziemi) trzeba lżej strzelić czy jest jakiś przycisk jak w modyfikatorze ?

Zapisałem się na turniej FIFA 14 i chce w nim coś osiągnąć . Cudem wyszedłem z grupy i w sobotę będę grał w fazie pucharowej z dobrym graczem. Macie jakieś tipsy małe. Formacja na 5 obrońców czy celować w atak. Jak na złość gram Legią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 12:34, LastOrder napisał:

Ogólnie jak strzelać karne wiem ze trzeba trafić w zielone pole . Ruszam gałką i albo
piłka leci w środek albo jak próbuje strzelić w bok to zupełnie nie trafiam w bramkę.



Po pierwsze musisz zatrzymać strzałę na zielonym polu po czym chwile przytrzymać aby napełnił się pasek siły. W tym samym czasie trzymać gałkę np. w lewo i w chwili gdy zawodnik podbiega do piłki puścić gałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to wejdź sobie w gry treningowe i rzuty karne, albo na arenie treningowej. Tam masz pomocnicze kółko i zobaczysz sobie jak zachowuje się kiedy trzymasz dłużej strzał, albo trzymasz dłużej jakiś kierunek gałki. Nie ma w tym nic trudnego. Mówie Ci, najlepiej na arenie albo w gierkach treningowych poćwicz. Banalne do ogarnięcia, już gorzej do wykorzystania w pojedynku gdzie presja jest ogromna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować