SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 13:15, Budo napisał:

Popraw mnie, ale myślałem, że skrót rotfl oznacza- rolling on the floor laughing...


ROTFL napisała osoba, która zamieściła tego posta in the first place. Mi chodziło bardziej o same komentarze.

Dnia 02.08.2007 o 13:15, Budo napisał:

Tak sie składa, że akurat nie wchodze tu pracować, a od tego jest formularz ;]
Tak więc sorry Winnetou, ale nie brzmisz przekonywująco ;]


Wiem , że to nie jest praca .. przecież napisałem "(jeśli można to tak nazwać)" :-). Wiadomo przecież , o co chodzi ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:42, Dann napisał:

Wiem , że to nie jest praca .. przecież napisałem "(jeśli można to tak nazwać)" :-). Wiadomo
przecież , o co chodzi ;-).


Chyba jednak nie- nie wchodzę tu w celach moderacji i wkurzam sie jak akurat tutaj muszę cos wycinać, czy degradować ;]
słowo "praca" potraktowałem po prostu jako moja robota na forum, mam nadzieję że wszystko jasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:51, Budo napisał:

słowo "praca" potraktowałem po prostu jako moja robota na forum, mam nadzieję że wszystko jasne
;]


Jasne jak słońce Panie moderatorze. :-P
I w związku z powyższym skromnie zalecam skończyć z tym off-tematem, zanim ktoś nas jeszcze za to "zmoderuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:47, PRINCE JANEK napisał:

Dziwne. Skąd oni to wytrzasnęli :P

W USA ta książka jest już od miesiąca (może i więcej ;P). Albo może wytrzasnęli wczesną edycję książki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:13, WoWmen napisał:

Jak zdenerwować fana Harrego Pottera? proste, poślijcie mu to xD
UWAGA jeśli jesteś fanem Harrego Pottera nie otwieraj poniższego
linka !
http://pietruch.com/hp/


AAAAAA!!!! To zbyt brutalne!! Przeczytałem tylko ten pierwszy napis, nie mam zamiaru psuć sobie zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:13, WoWmen napisał:

Jak zdenerwować fana Harrego Pottera? proste, poślijcie mu to xD
UWAGA jeśli jesteś fanem Harrego Pottera nie otwieraj poniższego
linka !
http://pietruch.com/hp/


Ja cię zaraz... No dobra taki joke książkę już przeczytałem dzień op premierze

Gol Galad ---> premiera tej książki była 21 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Stubbs The Zombie chociaż już przeszedłem całe i była raz sobie taka sytuacja że miałem mało HP i uciekałem przed kolesiem z piłą łańcuchową, a on mnie gonił a go gonił mój zombie, zaraz doszła moja armia zombie i jak się zregenerowałem to nawalaliśmy go i on rozwalił moją armię a ja mu dopiero ręke oderwałem, potem uciekałem przednim, znalazłem żywego kolesia, zjadłem mu mózg i jak wstał jako zombie to nawalałem tego kolesia dalej, potem jak zabił mojego zombieaka to rzuciłem go moimi 3 secami(serce jak granat wybucha) i dalej żył więc go nawalałem dalej jak osłabł to zjadlem jego mózga i był filmik.
I co wy na to ^^ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:13, WoWmen napisał:

Jak zdenerwować fana Harrego Pottera? proste, poślijcie mu to xD


Nie no, ja mam dosyć, najpierw, ze względu na spoilery odpiąłem, z wielkim bólem, temat o HP and DS na forum, a teraz ten link... Pewnie Prince Janek to początek, zaraz zaczniecie przedrukowywać spoilery i w tym temacie?! Bez jaj, co ja mam się zamknąć w piwnicy aż do wydania PL ? Bo kasy na razie na wydanie ang. nie mam i mam cierpieć? Dzięki bardzo... I jak ktoś powie, że te napisy SPOILER<->SPOILER pomagają to g* prawda, bo np. mój wzrok pada zawsze na dwie linijki tekstu i zanim przeczytam to "ostrzeżenie" to i przeczytam treść.. Dzięki wielkie.

Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ta gra jest najwyraźniej taktyczna, bo masz wiele możliwości rozwiązania problemu i strategiczna, bo sterujesz wieloma jednostkami. Od tej strony jeszcze tego tytułu nie poznałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:09, Mr.M napisał:

I jak ktoś powie,
że te napisy SPOILER<->SPOILER pomagają to g* prawda, bo np. mój wzrok pada zawsze
na dwie linijki tekstu i zanim przeczytam to "ostrzeżenie" to i przeczytam treść.. Dzięki wielkie.


To akurat prawda. Przepraszam za małego offtopa, ale pamiętam na jednym z forów był taki patent, że można było dany fragment tekstu napisać w kolorze zbliżonym do koloru tła (tam był to bodajmy kolor czarny lub granatowy) i taki tekst normalnie był niewidoczny do momentu, kiedy się go zaznaczyło, znaczy się podświetliło kursorkiem. I to jest IMO bardzo dobry pomysł. Wart implementacji na każdym forum , gdzie człowiek może mieć styczność ze spoilerami.
Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:47, milten6 napisał:

"Wysyłacze" zaproszeń na GS-ach mają ręce pełne roboty ;P.

wiadomo he he. Cały dzień siedzą przy kompie i na każdy GS wysyłają taki komentarz he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się