SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 17:55, Gol Galad napisał:

> Dziwne. Skąd oni to wytrzasnęli :P
W USA ta książka jest już od miesiąca (może i więcej ;P). Albo może wytrzasnęli wczesną edycję
książki :P


Spoiler?

nie bo nawet dobby nie przetłumaczyli na zgredek zresztą strony bodajże też są z angielskiej wersje

Koniec Spoilera?

Dnia 02.08.2007 o 17:55, Gol Galad napisał:

FANI NIE CZYTAJCIE!!!!!! TEGO POSTA!!!!

Ron + Hermiona. O LOL a to zarwał se laskę Ron. Ale dziewczyny Pottera nie znam :Pb


"spoiler
ginny to siostra rona
koniec spoilera


a żeby nie było że offtop to porcja textów z radia maryja:


o. Rydzyk: – Pewna matka zapytała mnie, co w takim razie ma czytać jej syn. Odpowiedziałem, że lepiej niech już czyta „Main Kampf” Hitlera niż „Harry’ego Pottera”.


o. Rydzyk: – Szatan potrafił mamić wielkich świętych, pokazując im się pod postacią Matki Boskiej czy Jezusa, to co dopiero mówić o dzieciach, którym ukazuje się pod postacią Kaczora Donalda i Harry’ego Pottera?


Rozmowy na antenie RM: - Jest dziś u nas w rozgłośni Marcin. Skąd przyjechałeś?
- Z Bydgoszczy.
- A ile się jedzie z Bydgoszczy do Torunia?
- Półtorej godziny.
- Jesteś bardzo dzielny, Marcinie.


o. Rydzyk w rozmowach niedokończonych: - W Koszalinie podszedł do mnie taki jeden i prosi o pięćdziesiąt groszy, a ja musiałem nos zatykać i uciekać... taki był niemyty. Dlaczego oni się nie myją? Kochani, trzeba się myć i siać, siać, siać... bo tylko jak będziemy siać, to zgasimy płomień nienawiści.


o. Rydzyk: – Byłem w Białymstoku i widziałem taki perfidny plakat. Taki wielki... niby był przeciwko AIDS. Pisało na nim: „Wszyscy to robicie, ale róbcie to z głową”. Jakież to wstrętne... wszyscy robicie, a przecież ja tego nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:47, PRINCE JANEK napisał:

Dziwne. Skąd oni to wytrzasnęli :P

Ludzie czytają też po ang ;) ja przeczytałem dwa dni po premierze jak mi książka przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

killer18

Ten koleś mnie coraz bardziej śmieszy (na początku tylko drażnił). Polecam zapoznać się z całokształtem jego twórczości na forum (o ile komuś się będzie chciało) a głównie popatrzeć na tematy związane z konsolami, szczególne PS3.

Stawiam rolkę papieru toaletowego na to, że ma 10 lat lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się