SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Tradycyjne nagrody darwina: Dwóch pijanych 47latków postanowiło zabawić sie w Wilhelma Tella, który przeszył strzałą z kuszy jabłko na głowie swego syna. ,,Larry postawił sobie na głowie puszkę od piwa i krzykną do kompana Silasa ,,Strzelaj". Silas wypalił z dubeltówki ale nie był Wilhelmem Tellem i trafił Larrego w środek czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:30, GeoT napisał:

> Dobra, 4 post pod rzad, no to juz pod czysty spam podpada ale zaryzykuje jednak.
/.../

Kolega ma chyba problemy z czytaniem regulaminów. Zarówno ten ogólny dot. forum jak i
wewnętrzny dla tego wątku wyraźnie zabrania wulgaryzmów.
Jako, że do tej pory było czyste konto a ja nie skory jestem do rzucania degradami więc
na razie tylko ostrzeżenie.
A jak znajdę chwilę to wygwiazdkuję te posty, choć sporo z tym będzie roboty :/
I proszę o poprawę, bo następny taki wybryk zostanie ukarany degradem.


Wrzućcie sobie na główną stronę, że to forum dla przedszkolaków i problemu nie będzie.
Średnia wieku graczy wzrosła znacznie jakieś naście lat temu ale może niektórzy nie zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:49, T34 napisał:

Wrzućcie sobie na główną stronę, że to forum dla przedszkolaków i problemu nie będzie.
Średnia wieku graczy wzrosła znacznie jakieś naście lat temu ale może niektórzy nie zauważyli.


Nigdzie w Regulaminie nie przeczytałem, że zakaz wulgaryzmów wynika z ograniczeń wiekowych tylko z faktu, że wymagana jest kultura wypowiedzi. Nie bardzo rozumiem, co ma do tego wiek. Specyfiką dorosłości jest rzucanie mięchem? Nie rozumiem takiej zależności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:52, GeoT napisał:

Nigdzie w Regulaminie nie przeczytałem, że zakaz wulgaryzmów wynika z ograniczeń wiekowych
tylko z faktu, że wymagana jest kultura wypowiedzi. Nie bardzo rozumiem,
co ma do tego wiek. Specyfiką dorosłości jest rzucanie mięchem? Nie rozumiem takiej zależności
...

Ale Terrorite nikogo nie obrażał, ani nawet nie zachował się, według mnie, niekulturalnie. Wkleił wywód na temat jednego z wulgaryzmów, ale w celach humorystycznych. Nie nazwałbym tego brakiem kultury. Przecież każdy, kto to przeczyta nie będzie się podniecał zawartym tam wulgaryzmem tylko "analizą i interpretacją" tego zjawiska (używania owego wulgaryzmu) w polskim społeczeństwie. ;P

Zapomniałbym: http://www.youtube.com/watch?v=oQu1TBIMSSk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:59, Radykał napisał:

Ale Terrorite nikogo nie obrażał, ani nawet nie zachował się, według mnie, niekulturalnie.

Istnieje coś takiego jak kultura osobista... Na całym świecie przyjęło się, że przekleństwa nie są kulturalne i ta zasada obowiązuje również na tym forum. Szczególnie, że jest tu masa ludzi poniżej 15-14 lat. Jeżeli nie rozumiesz tego w tym wieku to ani ja, ani nikt inny Ci tego nie wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 13:06, Rumcajs52 napisał:

Bo ja wiem czy wywody o przekleństwie są takie śmieszne...

Czy to jest temat do wywodów czy było czy nie według regulaminu? Przeklną więc złamał jeden z punktów regulaminu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 13:31, Rumcajs52 napisał:

>
A czy ja mówię że tak nie zrobił? :>

Mi o to chodzi że to nie jest temat do takich wywodów
Jak mamy pogadać o tym to raczej w temacie o moderatorach
koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spontan, kawał wymyslony przed chwila ^^.

Spotyka sie dwoch kumpli. Jeden swieżo po inicjacji seksulnej. Wyciągają papierosy. Pierwszy pyta tego po pierwszym razie.
- Jak było, chu**wo?
- no, do dupy.


i weź tu nas zrozum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 14:26, coocker93 napisał:

Spontan, kawał wymyslony przed chwila ^^.

Spotyka sie dwoch kumpli. Jeden swieżo po inicjacji seksulnej. Wyciągają papierosy. Pierwszy
pyta tego po pierwszym razie.
- Jak było, chu**wo?
- no, do dupy.


i weź tu nas zrozum :D

Po pierwsze. Naucz się pisać. Po drugie beznadziejny kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się