SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 11:50, Budo napisał:

Fascynacja Kiepskimi i Porankiem Kojota ^^


W Poranku kojota chyba prawidłowo liczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^


Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 11:23, Budo napisał:

Pierwsze primo- w regulaminie wyraźnie stoi napisane "obrażanie"- kogo my obrażamy?


Nikogo.

Dnia 04.02.2009 o 11:23, Budo napisał:

Drugie primo- jak ktoś jest świętszy od papieża i się poczuł urażony, to niech śle formularz-
katolicy mają takie same prawa jak cała reszta na forum, co nie?


Tak ... nie ma lepszej rzeczy niż walczyć z systemem, który samemu się tworzyło. Takie to ... ludzkie (że aż krasnoludzkie).

Dnia 04.02.2009 o 11:23, Budo napisał:

Trzecie primo- jeśli Ciebie to nie rusza i nie obchodzi czy ktoś to weźmie do siebie,
to po co ten post?


Z wewnętrznej, duchowej potrzeby ... To help put an ease to my burden of guilt, so to speak.

Dnia 04.02.2009 o 11:23, Budo napisał:

Czwarte primo ultimo- co chcemy przekazać, czy udowodnić? Udowodnić nic, przekazać zwałowe
obrazki :)


- Jack, just what the hell do you think you''re doing?
- Sir, kicking ass, sir.
- Very well. Carry on.



PS. Although my replys may seem a bit ambiguous, i can assure you, that these are only appearances.
As for any conclusions, everyone is capable of working them out for himself ... thou nobody really has to. I don''t care anyway ... seek your own salvation.
Besides, this conversation is sort of going downhill anyway, so EoT ... for good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 13:13, Dann napisał:

Z wewnętrznej, duchowej potrzeby ... To help put an ease to my burden of guilt, so to
speak.

> Czwarte primo ultimo- co chcemy przekazać, czy udowodnić? Udowodnić nic, przekazać
zwałowe
> obrazki :)

- Jack, just what the hell do you think you''re doing?
- Sir, kicking ass, sir.
- Very well. Carry on.



PS. Although my replys may seem a bit ambiguous, i can assure you, that these are only
appearances.
As for any conclusions, everyone is capable of working them out for himself ... thou
nobody really has to. I don''t care anyway ... seek your own salvation.
Besides, this conversation is sort of going downhill anyway, so EoT ... for good.


Hehe, tutaj padłem ;) Człowiek, który staje w obronie praw Katolików zarazem sam na polskim forum używa angielszczyzny ;) W tym momencie obrażasz przecież wszystkich Polaków, którzy mają prawo do posługiwania się swoim własnym językiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. pamiętam kiedyś jak grałem w Metina 2 i podchodzi do mnie koleś (2 lvl, sura) i mówi że kupi yangi ;D
odszedlem od tematu ale musialem to napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:03, KrzyCH1995 napisał:

Ech. pamiętam kiedyś jak grałem w Metina 2 i podchodzi do mnie koleś (2 lvl, sura) i
mówi że kupi yangi ;D
odszedlem od tematu ale musialem to napisać

i o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:20, MarneusPL napisał:

> Ech. pamiętam kiedyś jak grałem w Metina 2 i podchodzi do mnie koleś (2 lvl, sura)
i
> mówi że kupi yangi ;D
> odszedlem od tematu ale musialem to napisać
i o co chodzi?


Dla znających tę grę to może jest śmieszne...

Ale żeby nie było offtopu to załączam poradnik dla młodych żon :D

1. Pamiętaj, że wszystko, czego osobiście nie spakujesz przed przeprowadzką zostanie:

a) odłożone na górną półkę szafy (dla przyszłych lokatorów)

b) wyrzucone jako niepotrzebne

c) spakowane w 210 reklamówek, które przez najbliższe 2 tygodnie trzeba będzie dowozić autobusem

2. Jeśli małżonek przekonuje Cię, że łatwiej będzie przewieźć meble, jeśli się je rozkręci - natychmiast schowaj wszystkie śrubokręty! Owszem, wszystkie rozkręcone meble dojadą w stanie idealnym. I w takim też będą leżeć pod ścianą przez najbliższy kwartał.

3. Gdyby nie udało Ci się przeszkodzić rozkręcaniu - zajmij się osobiście śrubkami, kołkami itp. Jeśli tego nie zrobisz On wrzuci wszystkie do jednej wielkiej torby, bo doskonale wie która jest do czego. Mhm. Wie. Naprawdę.

4. Jeśli mąż obiecuje, że pomaluje ten pokój zaraz po Nowym Roku, nie zapomnij spytać po którym.

5. Zasłony w oknach nie są już modne. Znacznie lepiej postawić szyny do zasłon za drzwiami jako element dekoracyjny. Jeśli przy każdym otwarciu drzwi lecą Ci na głowę - widocznie jesteś nieuważna.

6. Odkryj zalety swojej nowej półeczki obok łóżka. Już nigdy nie strącisz z niej łokciem kubka z herbatą. Zjeżdża sam.

7. Jeżeli upierasz się aby na ścianach powiesić obrazki, pamiętaj, że proces wiercenia otworów na kołki jest skomplikowany i długotrwały.

- poniedziałek - mąż musi wyznaczyć miejsca w których mają być kołki

- wtorek - musi wyznaczyć je drugi raz, gdyż głupio się upierasz że powinny być w linii prostej

- następnie musi wyznaczyć je ponownie - długopisem, bo za nic nie może znaleźć, gdzie je wydziobał gwoździkiem

- środa - musi pożyczyć wiertarkę

- czwartek - musi pożyczyć wiertła do wiertarki

- piątek - niestety podczas wiercenia pierwszego otworu natknął się na kamień - musi pożyczyć wiertarkę udarową

- sobota - musi pożyczyć wiertła do wiertarki udarowej

- niedziela - odpoczywa

- poniedziałek - kamie pokonany, dziura w ścianie wielkości pięści zagipsowana i schnie

- wtorek - zakup kołków

- środa - zakup kołków o WŁAŚCIWYM ROZMIARZE

- czwartek....

...Zastanów się, czy naprawdę chcesz mieć te obrazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 11:54, Rumcajs52 napisał:

Jak chcesz to wrzucaj kawały i obrazki o ateistach, ja się potrafię sam z siebie śmiac
;)


Prośba to prośba, coś z kretyn.com :P Normalnie nie wrzucam tamtejszych nowości, no ale... ;>

<Kasia> uwierz w siebie
<Paweł> nie mogę
<Kasia> dlaczego?
<Paweł> jestem ateistą


Powalające ;D

@Offtopic - wszyscy bulwersujący się - nie mam na Was słów. ten temat to jedna wielka kpina z każdego, tylko że uwaga - można tutaj rzucić żart o Żydach, o gejach, o politykach, o... i tak dalej - i nikt się nie skrzywi. Ale napisze się słowo o wierze chrześcijańskiej (dziwne, że tylko na tą jest taka reakcja :) ) i już mamy odzew zbulwersowanych "wierzących" (nawet jeśli na co dzień nie reprezentują sobą swej wiary :) ) , bo to przecież "świętość" i nie można jej obrażać... Jak dla mnie to taki kwas, wątek na te posty rzeczywiście odpowiedni. A wystarczy przecież rozejrzeć się po świecie i zobaczyć, że takie kawały nie są bezpodstawne... Chociaż - nie, lepiej zgrywać urażonego :)

Ps. Ktoś tam pisał o tym, że mówi się o tolerancji dla homoseksualistów, ale nie ma tolerancji dla wiary... Cóż, wystarczy się rozejrzeć po Polsce, żeby zobaczyć, że to prawda, ale w innym stopniu. Od cholery ludzi uważa homoseksualizm za "zboczenie, chorobę, dzieło szatana" itp. , a wiara ... Tak, tej tolerancji też nie ma - ale dla innych religii, bo wystarczy coś złego o katolickiej wierze powiedzieć (albo poprzeć inne religie) i już są na tej osobie wieszane psy - przykład mamy wyżej. To tyle z mojej strony, jak ktoś jest dotknięty, to raz - niech pomyśli, czy on tu nie wrzucał czegoś "obraźliwego" dla innych, a dwa - niech wyśle formularz, jak już Budo zauważył - nie ma podstaw, aby katolicy stali prawnie wyżej od innych osób.

Pozdrawiam i przepraszam za offtopic... Chociaż nie, nie offtopic. Dla mnie to nadal skomentowanie kwasa :)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Jakie opakowania są najdroższe?
-Pudełka do gier. Na giełdach gry bez pudełka kosztują 20zł, a z opakowaniem 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:00, Mr.M napisał:

@Offtopic - wszyscy bulwersujący się - nie mam na Was słów. ten temat to jedna wielka
kpina z każdego, tylko że uwaga - można tutaj rzucić żart o Żydach, o gejach, o politykach,
o... i tak dalej - i nikt się nie skrzywi. Ale napisze się słowo o wierze chrześcijańskiej
(dziwne, że tylko na tą jest taka reakcja :) ) i już mamy odzew zbulwersowanych "wierzących"
(nawet jeśli na co dzień nie reprezentują sobą swej wiary :) ) , bo to przecież "świętość"
i nie można jej obrażać... Jak dla mnie to taki kwas, wątek na te posty rzeczywiście
odpowiedni. A wystarczy przecież rozejrzeć się po świecie i zobaczyć, że takie kawały
nie są bezpodstawne... Chociaż - nie, lepiej zgrywać urażonego :)

Ps. Ktoś tam pisał o tym, że mówi się o tolerancji dla homoseksualistów, ale nie ma tolerancji
dla wiary... Cóż, wystarczy się rozejrzeć po Polsce, żeby zobaczyć, że to prawda, ale
w innym stopniu. Od cholery ludzi uważa homoseksualizm za "zboczenie, chorobę, dzieło
szatana" itp. , a wiara ... Tak, tej tolerancji też nie ma - ale dla innych religii,
bo wystarczy coś złego o katolickiej wierze powiedzieć (albo poprzeć inne religie) i
już są na tej osobie wieszane psy - przykład mamy wyżej. To tyle z mojej strony, jak
ktoś jest dotknięty, to raz - niech pomyśli, czy on tu nie wrzucał czegoś "obraźliwego"
dla innych, a dwa - niech wyśle formularz, jak już Budo zauważył - nie ma podstaw, aby
katolicy stali prawnie wyżej od innych osób.

Pozdrawiam i przepraszam za offtopic... Chociaż nie, nie offtopic. Dla mnie to nadal
skomentowanie kwasa :)

M.


Zgadzam się w 100 %. Irytujący potrafią być gorliwi chrześcijanie nie potrafiący się pośmiać ze swojej religii czy z samych siebie. Tak samo zresztą jak każdy inny człowiek, który nie potrafi się z siebie śmiać, czy każda inna grupa.
No offense, ale posty Danna naprawdę mnie rozśmieszyły. Idealne kwasiki. :D
Żeby nie było totalnego offtopu - wszyscy pewnie już znają tą stronę, ale co tam może ktoś nie zna tak jak ja do niedawna.
http://icanhascheezburger.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 19:00, Mr.M napisał:

<Paweł> jestem ateistą

Agostykiem jeśli już, ateiści jak najbaredziej głęboko wierzą w brak boga (tak wiem że się czepiam ale denerwuje mnie mylenie nas z ateistami) A coby oftopika nie było:

Umarł święty człowiek, i poszedł do nieba. U bram wita go święty Piotr i mówi: Dobrze służyłeś panu naszemu, masz tu mercedesa s-klasy.
No to zadowolony jedzie po niebiańskiej autostradzie, i widzi że wyprzedza go hipis w ferrari.
Wk....ny wraca do św Piotra i pyta co to za porządki.
Ten się go pyta: miał rejestrację GOOD O2?
TAK skoro wiecie to czemu nic z tym nie zrobicie?
Ciężka sprawa..... syn szefa


Gracz jak każdy inny umarł i stanoł przed bramami czyśca. Tam anioł stwierdza mordowałeś wprawdzie, ale i ratowałeś świat sam możesz wybrać gdzie chcesz iść.
A mogę najpierw się rozejrzeć?
Jasne najpierw pójdziemy do nieba.
Gracz patrzy a tam sami obcy, wszyscy klęczą i się modlą normalnie się zanudzić można...
Zjechali do piekła a tam wszyscy znajomi gracza, najnowsze kompy, super gierki na nich itp
Gracz stwierdza nie ma głupich, ja tu zostaję.
ok musimy tylko wrócić do czyśćca dopełnić formalności
wyjechali, podpisał co trzeba zjeżdżają a tu tylko kotły z wrzącą smołą......
na to gracza gdzie tamto piekło?
Diabeł: to była DEMO-WERSJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:00, Mr.M napisał:


> Jak chcesz to wrzucaj kawały i obrazki o ateistach, ja się potrafię sam z siebie
śmiac
> ;)

Prośba to prośba, coś z kretyn.com :P Normalnie nie wrzucam tamtejszych nowości, no ale...
;>

<Kasia> uwierz w siebie
<Paweł> nie mogę
<Kasia> dlaczego?
<Paweł> jestem ateistą


Powalające ;D

@Offtopic - wszyscy bulwersujący się - nie mam na Was słów. ten temat to jedna wielka
kpina z każdego, tylko że uwaga - można tutaj rzucić żart o Żydach, o gejach, o politykach,
o... i tak dalej - i nikt się nie skrzywi. Ale napisze się słowo o wierze chrześcijańskiej
(dziwne, że tylko na tą jest taka reakcja :) ) i już mamy odzew zbulwersowanych "wierzących"
(nawet jeśli na co dzień nie reprezentują sobą swej wiary :) ) , bo to przecież "świętość"
i nie można jej obrażać... Jak dla mnie to taki kwas, wątek na te posty rzeczywiście
odpowiedni. A wystarczy przecież rozejrzeć się po świecie i zobaczyć, że takie kawały
nie są bezpodstawne... Chociaż - nie, lepiej zgrywać urażonego :)

Ps. Ktoś tam pisał o tym, że mówi się o tolerancji dla homoseksualistów, ale nie ma tolerancji
dla wiary... Cóż, wystarczy się rozejrzeć po Polsce, żeby zobaczyć, że to prawda, ale
w innym stopniu. Od cholery ludzi uważa homoseksualizm za "zboczenie, chorobę, dzieło
szatana" itp. , a wiara ... Tak, tej tolerancji też nie ma - ale dla innych religii,
bo wystarczy coś złego o katolickiej wierze powiedzieć (albo poprzeć inne religie) i
już są na tej osobie wieszane psy - przykład mamy wyżej. To tyle z mojej strony, jak
ktoś jest dotknięty, to raz - niech pomyśli, czy on tu nie wrzucał czegoś "obraźliwego"
dla innych, a dwa - niech wyśle formularz, jak już Budo zauważył - nie ma podstaw, aby
katolicy stali prawnie wyżej od innych osób.

Pozdrawiam i przepraszam za offtopic... Chociaż nie, nie offtopic. Dla mnie to nadal
skomentowanie kwasa :)

M.


Pozwolę się wtrącić. Jeżeli nie widzisz różnicy między wyśmiewaniem się z ludzi, a wyśmiewaniem Boga, to chyba jest w tym coś trochę dziwnego. I nikt nie mówił tu o zwykłych żartach, ale porównywanie Kościoła do "kółka rybackiego" i obrazek, który pojawił się wcześniej "fuck off, Jesus", to już chyba po prostu przekracza granicę dobrego smaku. I chyba nawet Ty jako, jak mniemam, osoba nie wierząca, przyznasz temu rację.
Przepraszam za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się