SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Djenius :)

Oj ja bym się nie zdziwił gdyby taki film powstał. Maczeta też na początku był tylko trailerem.
Już widzę ten płacz w mediach- "Jak tak można?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 18:12, Sandro napisał:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QP3wrQncuSI

Gdyby Quentin Tarantino nagrał "Pasję"...

Genialne !!!

Na imprezę jak znalazł :D
No tak, ale u nas to trzeba by było z torrenckiego przemytu skombinować jakby faktycznie nakręcono, bo kościół ruszyl by z krucjątą do kin oraz sklepów co by spalić kopie DVD :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład że ci Sexiboys [ rotfl ] z Must be the music już niedługo będą hitem na yt czy tam innym portalu z wideo. To był idealny przykład wieśniactwa i prymitywizmu jakie prezentuje disco polo oraz jego twórcy / fani.

Leżę i kwiczę. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2013 o 21:46, Rokuto napisał:

To, to?

Naprawdę?

Powinni zostać zbesztani, powinni ich tam zjeść i pogonić. Nie tylko jury, ale również prowadzący. Ja ******, przez to właśnie przestałem oglądać to wszystko. Ja rozumiem, że mogą przyjść ludzie, zrobić coś dla czystej zabawy. No, ale żeby to było chociaż w pewnym momencie śmieszne. To jest żałosne, w ogóle nie powinni tego puścić, żeby takie bałwany nie miały szans być gdziekolwiek zauważeni. Przecież o to im chodziło, teraz mogą mieć szansę na to, że jakiś kolejny debil zauważy ich. Zrobi wywiad czy kij wie co. Poopowiadają jak to na wsi im ciężko, ( bez spin, sam mieszkam na wiosce i nie mam z tym problemów, jak co niektórzy) i że w sumie to są miłe chłopaki i się starają. Nagrają jakiś beznadziejny klon "ona tańczy dla siebie" zaczną to gdzieś puszczać, a później będę słyszał to w radio. Jezu, ile żółci we mnie. Ale naprawdę ta głupota zaczyna ostatnio na mnie działać.

Żeby nie było, że offtop. Proszę przezabawny hit jak to Tico zostało zmiażdżone przez hak poldka http://www.youtube.com/watch?v=lG9O__Rf0rI Heh

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się