SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

ARTYKUŁ O DZIECIACH NEOSTRADY

Jest to artykuł o pewnym dziecku neo, wg którego Torment ''nie jest nawet namiastką diablo pod względem cRPG''. Cytaty autentyczne.

W cytatach zachowano oryginalną pisownię.
Bartold-1991: Dzień dobry wszystkim szanującym się graczom, oto specjalny reportaż z tajnej odnogi GG....
Alinoe7: ...i jeszcze bardziej tajnej odnogi pewnego forum....
B: ...gdzie doszło do niespotykanej wymiany zdań. W jej efekcie dokonaliśmy odkrycia niespotykanego wcześniej gatunku graczus debillus...
A: Jakiego niespotykanego? Toż to jest wszędzie, tylko się nie udzielało nigdy tak aktywnie w tematach dotyczących branży!
B: Jednakże, czy fakt, że przez tyle lat pozostawał w uśpieniu, pozwala MU jednoznacznie stwierdzać na podstawie screenów i wyglądu menu, jakoby Planescape: Torment, najdoskonalsza fabularnie gra w historii komputerów, był to (przegląda notatki) „syf, warty nagrania na płytę i utopienia w kiblu”?
A: Cóż, jak widzisz, osobnik ten za dzieła gatunku RPG uznaje gry pokroju Oblivion (za grafikę) oraz Diablo II (za skomplikowanie [hmmm]). Nie zauważa on pewnej subtelnej zależności nazwy gatunku do treści tych gier. Jak wiadomo, oba wymienione tytuły nie są czymś wybitnym pod względem fabularnym...
B: ...jednak temu osobnikowi nie przeszkadza to głosić następującą teorię: „Ja sobie obiecałem nie grac w cos co w założeniu ni emoże byc namiastką Diablo jeśli chodzi o cRPG (...) a to nawet pokemona na gemboja by nie dorownalo”. Cóż, możliwe oczywiście, iż istota ta, plugawiąca nasz piękny świat, jest na usługach Talibów czy też innych pederastów, jednak cóż, jeśli do tych wniosków doszedł sam?
A: Zapewniam cię, istota ta doszła do tego całkowicie na własną rękę. Nikt, nawet Teletubisie nie manipulowały tym heretykiem, by głosił takowe teorie. Argumenty użyte nie świadczą nawet o guście tej osoby czy wyrafinowanej krytyce, jeno o prymitywizmie i ignorancji tego osobnika.
B: W takim razie nie może nas dziwić, iż na argumentację, iż w grach fabularnych (jak też inaczej określa się RPG) najważniejsza jest fabuła, zwłaszcza jeśli to najlepsza w historii fabuła (Torment) odpowiada słowami:
„Ludzie co nawet nie złożyli wysiłku w 1 ikone w grze nie zasługują by poznawać fabułe gry”.
A: Cokolwiek to zdanie miałoby znaczyć. Jak widać osobnik ten najpierw pisze, potem myśli. Nie wiedzieć skąd (z kosmosu? z toalety? od sił Latającego Potwora Spaghetti?) bierze on moce aby pisać inne brednie jak na przykład: "KU*WA (cenzura nasza) JAK FABUŁA JEST WAZNA TO NIECH ZOSTAWIA JA GRA KARCIANA".
B: Rzeczywiście, to zastanawiające. Niemal jak: „W szate graficzna calej gry goscie nie wlozyli nawet polowy tyle wysilko co blizard w menu główne diablo 2”. Czyżby więc obiekt#1 dokonał oceny gry już po wyglądzie menu głównego? Zaprawdę, zdolne te mutanty, nie to co kiedyś!
A: Być może taki cudak wyemigrował z Fallouta czy innego Stalkera, a później wszczepił się w naszą rzeczywistość? Ale, żeby nie oddalać się od tematu, bo to nie naukowo, okazuje on też oznaki ograniczeń typowo umysłowych, nie potrafiąc na przykład poprawnie pisać w ojczystym (czy na pewno?) języku. Potrafi on pokazać swój talent w zdaniach typu: "idz graj w to guwno co ja nawet po pijaku bym nie zainstalował" czy "ta gra ma tyle inwecji ze swiezy bełt ma ich wiecej".
B: Przepraszam bardzo, a czy pamiętasz, co obiekt#1 rzekł o Fallout?
A: Ależ oczywiście, chociaż zagubiło mi się to w stosie tych wszystkich notatek. Wspominał coś o kwadratowej grafice, ogólnej obecności kwadratów, a także o tym że Fallout Tactics jest grą lepszą od Fallout 2.
B: A teraz najbardziej charakterystyczna z jego wypowiedzi o Tormencie: „Je nie mógł bym
grać w coś co przypomina szatą graficzną krzyzówki mojej babci albo i gorsze”
. Co gorsza, osobnicy popisującymi się mniej bzdurnymi publikacjami bądź też wypowiedziami piastują wysokie urzędy w organach władzy (np. ministra), bądź też obnoszą się z tytułami naukowymi (jak profesor) – ale, jeśli wspomniani przegrywają z nim z kretesem, jakim tytułem Jego będziemy honorować?!
A: Och nie, czyżby profesor specjalny doktor rehabilitowany magister inżynier prostytucji umysłowej?!
B: Uwaga, ci, którzy to czytacie! Ten wściekły orangutan, wynik mieszanki agresji z masunochronomeksawoptrią dziedziczną, wciąż grasuje na wolności, szerząc herezję z prędkością 2 Lemingów na godzinę!
A: 2 Lemingi to strasznie wielka prędkość, a ten osobnik niestety nie kieruje się jak one do najbliższego zbiornika wodnego z zamiarem samobójstwa, więc hamujcie takiego zawsze gdy zobaczycie, by nie powodował większych szkód. To tyle, i do zobaczenia na następnym wykładzie.
B: Amen (a dla obiektu#1 – Apage.)!

Krucjatę prowadzili:
Alinoe7 & Bartold-1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 02:14, Vuko Drakkainen napisał:

> Nowa reklama plusa. Rewelacja.
> http://www.youtube.com/watch?v=kFrk4wREjoY
hehe! nie wiem czemu ale mnie te reklamy z mumio nawet te gorsze odrazu poprawiają humor! a
ta rzeczywiśce jest fajna ;)

Na pół roku mam dość Mumio - po obejrzeniu ich 2h występu na żywo w Gdyni nie wyrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<LOL> Nie wiem co mam robić płakac czy sie smiac!? Czy to naprawde prawdziwy list?! czy jakies jaja. Bo normalnie ta akcja z kaszanką mnie rozwaliła hahaha! ja nie wiem dobrze że nie jestem dziewczyna a jej bardzo spółczuje głupoty i całej tej sytuacji. Nie moge kapitalne.. extra Bravo rządzi i polskie napalone nastolatki.. a ona to pewnie blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 02:20, Bartold-1991 napisał:

Na pół roku mam dość Mumio - po obejrzeniu ich 2h występu na żywo w Gdyni nie wyrabiam...

No ja też ostatnio ich kabaretu nie oglądam chociaż ten skecz mógłbym oglądac do końca życia bo jezd rewelacyjny http://www.youtube.com/watch?v=P0Qibiz9rZY i Hi way też było świetne i je kilka razy obejrzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 02:29, Vuko Drakkainen napisał:

> Na pół roku mam dość Mumio - po obejrzeniu ich 2h występu na żywo w Gdyni nie wyrabiam...

No ja też ostatnio ich kabaretu nie oglądam chociaż ten skecz mógłbym oglądac do końca życia
bo jezd rewelacyjny http://www.youtube.com/watch?v=P0Qibiz9rZY i Hi way też było świetne i
je kilka razy obejrzałem

No a ja widziałem Lutownicę po tuningu - bo chyba w pierwszej wersji nie było wyścigu Drabina vs Pokrywa śmietnika, nie? I przede wszystkim, wszystkie skecze były bardziej rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 03:00, Bartold-1991 napisał:

> > Na pół roku mam dość Mumio - po obejrzeniu ich 2h występu na żywo w Gdyni nie wyrabiam...

>
> No ja też ostatnio ich kabaretu nie oglądam chociaż ten skecz mógłbym oglądac do końca
życia
> bo jezd rewelacyjny http://www.youtube.com/watch?v=P0Qibiz9rZY i Hi way też było świetne
i
> je kilka razy obejrzałem
No a ja widziałem Lutownicę po tuningu - bo chyba w pierwszej wersji nie było wyścigu Drabina
vs Pokrywa śmietnika, nie? I przede wszystkim, wszystkie skecze były bardziej rozbudowane.

http://pl.youtube.com/watch?v=AL1UE_V5Jzg&mode=related&search=
Z tego ''spektaklu'' - ale wszystko bardziej rozwinięte, na dużej scenie, z większą interakcją z widzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta:
- Nie lepiej byłoby na taczce?
- Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie.
___________________

Pani do Jasia:
- Gdzie twoja praca domowa?
- Nie uwierzy mi pani, ale z tej kartki zrobiłem samolocik i porwali go terroryści...
___________________

- Mamo, mamo, widziałem dzisiaj Matkę Boską na plebani!
- Co ty Jasiu mówisz, chyba masz gorączkę.
- Naprawdę! Ksiądz stał z nią w drzwiach i powiedział: "Matko Boska, idź stąd, bo cię jeszcze ktoś zobaczy..."
___________________

- Maaamooo, ja niee chcę iść do szkoły!
- Jasiu, zaczął się rok szkolny i musisz iść!
- Alee maaamoo, ja nie lubię szkoły!
- Jasiu! Idż do szkoły, zobaczysz będzie bardzo miło.
- Ale maaamoo, dzieci mnie nie lubią i ja ich nie lubię!
- Jasiu! Musisz iść do szkoły, w końcu jesteś tam dyrektorem!
___________________

Nauczycielka w szkole pyta dzieci, czy ktoś zna jakieś zdanie po niemiecku? Wyrywa sie Jasiu:
- Ja znam!
- No to powiedz!
- Posztraffiam ffszystkichhh polakufff...
___________________

Wchodzi Jasio do klasy, trzaska drzwiami, siada na końcu klasy i kładzie głowę na tornistrze. Nauczycielka oburzona jego zachowaniem mówi do niego:
- Jasiu proszę wyjdź z klasy i wejdź tak jak to robi twój ojciec. Jasiu wstał, wziął tornister do ręki, wyszedł z klasy, zamknął za sobą drzwi. Po chwili otworzył drzwi z kopa, wszedł do klasy i krzyknął:
- Ha, k****, nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie!!!
___________________

Pani pyta Jasia.
- Jasiu czemu cię nie było wczoraj w szkole?
- Bo mój dziadek umarł - odpowiada Jaś.
- Nie kłam Jasiu, jeszcze wczoraj popołudniu wyglądał przez okno!!! - mówi pani.
- Tak, my z tatą go przytrzymaliśmy jak już nie żył bo listonosz szedł z rentą!
___________________

W szatni pierwszoklasista Jasio prosi panią nauczycielkę, aby pomogła mu założyć buty. Po chwili oboje szarpią, ciągną, ale buty nie chcą wejść na nogę. Wreszcie udało się i oboje usiedli zasapani, a wówczas Jasio mówi:
- Ojej, proszę pani! Ubraliśmy buciki na odwrót! Lewy na prawą nogę i prawy na lewą!
Znów mozolne ściąganie butów, szarpanie, wreszcie we dwójkę wymienili oba buty na nogach. Jasio patrzy na buty i mówi:
- Ojej, to nie są moje buty tylko kolegi! O, tam są moje buty!
Nauczycielka wkurzona, ale znów pomaga Jasiowi zdjąć buty, a potem włożyć na nogi właściwą parę butów. Po chwili, gdy Jasio włożył na siebie kurtkę i czapkę, nauczycielka pyta:
- A gdzie masz rękawiczki?
- Ojej, mam je schowane w butach!
___________________
Przychodzi ksiądz po kolędzie do rodziny Jasia i oczywiście zadaje Jasiowi standardowy zestaw pytań:
- A ile masz lat?
- Siedem.
- A do kościółka chodzisz?
- Chodzę.
- Co niedziela?
- Co niedziela.
- Z całą rodziną?
- Z całą.
- A do którego?
- Do Carrefoura...
___________________

Dzieci w szkole miały przygotować słowa zaczynające sie na literę "K"
- Krzysiu jakie słowo przygotowałeś?
- Komar.
- Bardzo dobrze.
- Aniu a ty jakie słowo przygotowałaś?
- Kot.
Przychodzi kolej na Jasia.
- Jasiu jakie słów przygotowałeś?
- Kamień.
- Wspaniale przynajmniej raz nie użyłeś brzydkiego wyrazu.
- Ale k**** taki wielki!!!!!
___________________

Nauczycielka kazała dzieciom napisać zdanie z wyrazem "ananas". Zosia odczytuje swoje:
- Ananas jest bardzo smacznym owocem. Nauczycielka ją chwali i prosi Pawła. Chłopiec czyta:
- Ananasy uprawia się w ciepłych krajach. Na koniec przychodzi kolej na Jasia:
- Brat kupił wczoraj kiełbasę, zjadł ją sam A Na Nas nawet nie spojrzał.
___________________

Jasiowi ukradziono rower. Biedny, zapłakany poszedł na policję.
- No cóż, Jasiu. Miałeś podpisany rowerek?
- Nie. (chlipnięcie)
- A Jasio miał odblaski?
- Nie.
- To płacisz mandat!
___________________

Jasio skarży się koledze:
- Mam problem z kotem, codziennie rano załatwia się na środku korytarza, a że mam posadzkę, to rozjeżdża to g**** po całym domu!
Na to radzi mu kumpel:
- Słuchaj, to może wyłóż sobie korytarz papierem ściernym!
Po tygodniu kumpel dzwoni do Jasia i pyta się co tam z kotem. Na to odpowiada rozradowany Jasio:
- Stary! Jak mój kot sie rozpędził to do lodówki dojechały same oczy!
___________________

Mama pyta Jasia:
- Jasiu. jak widzisz w nowych okularach? Na to Jaś:
- Dobrze tato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:03, karollo1a napisał:

/mega ciach/


Wszystkie kawały są dobre ale jakoś najabrdziej mi do gustu przypadł ten ostatni xD

grand10pelu--------> mam rozumieć że puste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:42, karollo1a napisał:

Lol patrzcie na status jaki napisała xD

Każdy może sie pomylic... Jeśli to cie śmieszy to szczerze współczuje... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:50, BadBoY93 napisał:

> Lol patrzcie na status jaki napisała xD
Każdy może sie pomylic... Jeśli to cie śmieszy to szczerze współczuje... ech...


Hah. Ona jest już trochę na forum co oznaza jej status to raczej powinna go znać, a poza w przypiętym poście ma wszystkie statusy. Nie prawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:54, karollo1a napisał:

Hah. Ona jest już trochę na forum co oznaza jej status to raczej powinna go znać, a poza w
przypiętym poście ma wszystkie statusy. Nie prawdaż?

No dobra, powinna go znac ok ok.
Ale czy to naprawde jest takie śmieszne? Humor dla przedszkolaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się