SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Trzeba mu pogratulować jego szczwanego posunięcia - zmienił ksywkę żeby go nie rozpoznali - nauczyła go tego mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie wiem czy to co teraz robicie, takie co kilkuminutowe wrzucanie linków z jego postami to nie spam? Ja rozumię, można się pośmiać, co prawda nie jest to miłe ale widocznie jemu sprawia to przyjemność. Bo w innym wypadku nie robiłby z siebie... Domyślcie się co można tutaj wstawić. Może nas wszystkich wkurzył, szczególnie modków którzy są zmuszeni co chwila dawać chłopakowi bana ale nie zmienia to jednego faktu... Spamujecie xD
Pozdrawiam
I tak na marginesie ''''Kajman Bejbe'''' może się doczekasz filmowej realizacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:36, boduczek napisał:

Swoją drogą nie wiem czy to co teraz robicie, takie co kilkuminutowe wrzucanie linków z jego
postami to nie spam? Ja rozumię, można się pośmiać, co prawda nie jest to miłe ale widocznie
jemu sprawia to przyjemność. Bo w innym wypadku nie robiłby z siebie... Domyślcie się co można
tutaj wstawić. Może nas wszystkich wkurzył, szczególnie modków którzy są zmuszeni co chwila
dawać chłopakowi bana ale nie zmienia to jednego faktu... Spamujecie xD
Pozdrawiam
I tak na marginesie ''''Kajman Bejbe'''' może się doczekasz filmowej realizacji :P

ale masz rasistowski avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:35, tOUDII GUMISIE napisał:

HELLO CZY TY CZUJESZ TO ??? LALAAL LALA O BEJBE!!! ALELIROY WYMYśLIł FAJNOM PIOSENKE KURDE
NOOO...


Wykopiesz drzwiami to przez okno wlezie... Ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim tym, którzy bawią się ze wspominanym trollem. Na pewno docenia Wasz wkład.
Zastanówcie się proszę nad swoim postępowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:34, Meykan napisał:

Nie wiem co to za koleś.
Jak można takie coś zrobić


skoro zrobił to znaczy ze mozna było.....:-) ech, te trolle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się