SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Filmik fajny ale w pewnym momencie przypomniał mi się tekstz jakiegoś filmiku, a chodzi mi mianowicie o ten tekst: " Asiad jest zdenerwowany " xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dbasz o siebie :] Ale trzeba przyznać, że jesteś nadopiekuńczy wobec siebie:P Jest takie przysłowie " Zdaje ci się, że wszyscy cię ignorują? Przestań płacić podatki! " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda lepiej niż opis oddałoby to zdjęcie, ale niestety do tego akurat nie mam dostępu. Zatem oto krótki opis widoku, jaki dziś ujrzałem.
Obok przystanku stoi sobie słup, do którego zwyczajowo przykleja się ogłoszenia. Wiadomo, wybory idą, pełno tych politycznych tam wisiało. A tu jakiś polityk z PiSu, tam ktoś z PO, jakiś PSL, LPR itd. I był też jeden plakat, niby odstający od innych, a w pewien sposób idealnie pasujący do tej kompozycji. Reklama kursów sztuk walki z wielkim napisem SAMOOBRONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj na skrzynkę. Sorry za wulgaryzmy, ale bez nich to nie zabrzmi tak samo ;P

Karol i Hela spędzają powtórny miodowy miesiąc, by uczcić 40-ta rocznicę ślubu. Lecą sobie do Australii. Nagle głos pilota :

- Drodzy pasażerowie, silniki odmówiły posłuszeństwa. Możemy lądować awaryjnie na wyspie przed nami, ale prawdopodobieństwo że ktoś nas odnajdzie jest równe zeru. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Karol drapie się w głowę i mówi do Heli:

- Kochanie opłaciłaś rachunki za mieszkanie?

- Tak najmilszy, uregulowałam tuż przed wyjazdem.

- A za telefony ?

- Też zapłaciłam o mój najdroższy...

Karol myśli, myśli, myśli...

- A OC za samochód w PZU zapłaciłaś ?

- O Boże, kochanie na śmierć zapomniałam! Och dowalą nam karę!

Karol całuje ją tak jak nie całował od lat 40-tu, śmieje się, wrzeszczy jak wariat:

- Przeżyjemy! Znajdą nas! Te sqrwysyny znajdą nas, nawet na końcu świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się