SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2006 o 15:55, Lone Wolf napisał:

twój qmpel przynajmniej przypiłował :D. Mój włożył kostki na odwrót ( po godzinie wpychania
) i soę jeszcze dziwił, czemu mu komp odpalić nie chce :D.

A to i tak nic w porównaniu z motywem, jak ten sam koleś spawał swoją płytę główną :d.
jakieś gniazdo mu wypadało i stwierdził, zę "naprawi ". Przez" przypadek" leżąca na brudnej,
mokrej szmacie płyta została zachlapana ( na całej długości :D ) cyną, którą potem zdrapano
śrubokrętem :D

Ale przyznać trzeba- 3 sek po włączeniu nadal działała :D


Czyli ludzie genialni inaczej istnieją nba tym świecie:):) ale rto dobrze jest z czego się smiać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, niezłe :)
To ja mam na dysku filmik fajny, nie życzę Wam takiego dziekana, jak ktoś chce to pisać na mejla 3tomato@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dorzucę studencką opowiastkę. Koleś(powiedzmy "Y'') mieszkał w akademiku z innym typkiem ("X"). Y żył sobie spokojnie do czasu. Zauważył, że nie jest w stanie utrzymać w sobie kupy - czuje, że musi i od razu z niego wylatuje. Nigdy wcześniej tak nie miał. Poszedł do lekarza. Ten go zbadał i z nietęgą miną wytłumaczył mu, żwe rozumie, jest tolerancyjny i w ogóle, ale uważa, że powinnien wraz ze swoim partnerem ograniczyć się w seksie analnym. Y zamurowała - był skończonym hetero. Po prywatnym śledctwie okazało się, że kiedy Y zasypiał X podkładał mu chloroform, a następnie wyżywał się seksualnie na uśpionym kumplu. Śmieszne to nie jest, ale kwaśne aż do bólu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:15, wincent87 napisał:

ale kwaśne aż do bólu...:/

Ciężko w to uwierzyć ale jeśli to prawda to mimo że wykorzystany to jeszcze brak przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:15, wincent87 napisał:

Śmieszne to nie jest, ale kwaśne aż do bólu...:/


Trochę się wierzyc nie chce, że koleś nic nie czuł po obudzeniu sie rano. Jeśli został usypiany chloroformem to nie wierzę, że nie mial problemów z głową w ciągu dnia, bo chloroform powoduje ogromne bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 10:43, Budo napisał:

Hehe, niezłe :)
To ja mam na dysku filmik fajny, nie życzę Wam takiego dziekana, jak ktoś chce to pisać na
mejla 3tomato@wp.pl


Ten filmik? http://www.daminet.pl/~bruli/dziekan.avi
Swoją drogą to najprawdopodobniej fałszywka bo zauważcie, że kręcony jest z kilku ujęć, dziwne ;-/

Prawda o włoskiej piłce xD
http://www.daminet.pl/~bruli/Italians.mpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 15:55, bruli napisał:

Ten filmik? http://www.daminet.pl/~bruli/dziekan.avi
Swoją drogą to najprawdopodobniej fałszywka bo zauważcie, że kręcony jest z kilku ujęć, dziwne


No dokładnie, możliwe, że to po prostu stary któregoś z studentów i tak se dla jaj nakręcili, ale i tak fajnie sie ogląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 16:06, Budo napisał:

No dokładnie, możliwe, że to po prostu stary któregoś z studentów i tak se dla jaj nakręcili,
ale i tak fajnie sie ogląda:)


Możliwe xD Albo skrzywdzeni studenci postanowili zrobić rekonstrukcję wydażeń i obwieścić światu jakiego złego mają dziekana =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 10:48, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> Uśmiać się można i tyle...
Że też żadnemu żarówka się nie potłukła ;)

ja miałbym popcięte usta...
zgniótł bym ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:02, HumanGhost napisał:

Trochę się wierzyc nie chce, że koleś nic nie czuł po obudzeniu sie rano. Jeśli został usypiany
chloroformem to nie wierzę, że nie mial problemów z głową w ciągu dnia, bo chloroform powoduje
ogromne bóle głowy.


do wszystkich, którzy stwierdzili, że nie wierzą: ja sam nie wiem - nie byłem żadnym z nich (Bogu dzięki), tylko slyszałem to od kogoś (bodajże z Polibudy Gdańskiej), ale on pewnie też słyszał to od kogoś etc... czy ja w to wierzę? hmm, wolę nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się