SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 21:45, Gelink napisał:

Widzisz Yahoo taka prawda :P Teraz żadne dziecko nie wierzy w noszące dzieci bociany


Zacytuję te dwa kawały w forumowym strzale z marca. Jeśli nie wtajemniczony to zjarzyj na mego GS-a :)

Dnia 03.03.2008 o 21:45, Gelink napisał:

A żeby nie było że spam:


Widziałem to już kiedyś i do momentu gdy nie usłyszałem oryginału nie widziałem w tym nic dziwnego ;)
Poza tym lubie ten bit. Dobrze się pod niego nawija rapy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurde, załamać się można, kolega przed chwilą podał mi linka, ledwo co dotrwałem do końca filmiku. Buehehe szkoda słów. A tego jest dziesiątki na youtubie ! Boże kochany, oglądacie to na własną odpowiedzialność ! Ci co wytrwają te 8 min to po prostu "szacun" dla nich ! xD
http://youtube.com/watch?v=0Hzr1n9VaNM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:52, YahooPL napisał:

Widziałem to już kiedyś i do momentu gdy nie usłyszałem oryginału nie widziałem w tym
nic dziwnego ;)


Jest kilka przeróbek tego typu i na forum były już więcej niż kilka razy, ale nadal dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:08, Outlander-pro napisał:

Ci co wytrwają te 8 min to po prostu "szacun"
dla nich ! xD
http://youtube.com/watch?v=0Hzr1n9VaNM

Wygrałem! Wytrzymałem 8 minut czytając wszystko. W połowie wyłączyłem tą durną muzyczkę i słuchałem własnej, ale czytałem :D
Skomentuje to tak: PWND! Kto takie durnoty wymyśla? O.o I jeszcze to płaczące oko na koniec - żeby wszyscy wiedzieli kiedy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie dzieci się bawią. Ale co tu się dziwić. Jak wejdzie się tam na komentarze o sporcie, znajdzie się i "jestem pierwszy", potem kilka "ułóż rym do", następnie gdy się naprawdę nudzą przechodzą do fazy "a w której grupie na Euro Brazylia", i zwyczajowo kończą "kto myślał, że chodzi o Rasiaka?". No ale w przerwie na leżakowanie w przedszkolu niektórzy się nudzą, cóż robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:08, Outlander-pro napisał:

/.../

Ja również wytrzymałem do samego końca, ale gdybym miał to powtórzyć i obejrzeć jeszcze raz to chyba bym wymiękł... Najbardziej zaskoczyły mnie oceny. 4/5 gwiazdek przy liczbie wyświetleń równej niemal 35000! Rozwalił mnie też jeden z komentarzy: "Śliczny filmik i śliczna piosenka. Jaki ma ona tytuł?" Co z tego, że w trakcie całego... filmiku przewijają się 3 piosenki, a wszystkie tytuły zostały podane pod sam koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 22:08, Outlander-pro napisał:


o.o
Obejrzałem do końca i to jedna z największych schiz jakie widziałem w życiu o.O
Od momentu gdzieś tak tego końca odwiedzin to było jeszcze bardziej popie... zryte... Koszmar... >.>
Po prostu takie żałosne, ja nie wiem komu chce się coś takiego wymyślać, trzeba być naprawdę *.c.e.n.z.u.r.a.* ;s
I jeszcze to, że niby się na prawdę zdarzyło... Bez jaj ...
Nie no filmik po prostu owned, nie wiem co powiedzieć, bo przeklinam rzadko, ale po tym "wybryku" po prostu taka obfita wiązanka przekleństw mi się na usta ciśnie >.<
Koszmarne, co internet robi z "dziećmi", ogólnie ludźmi ... >.>
Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrwałem do końca...Do czasu ,gdy wybrał się do tego szpitala był to kolejny filmik kategorii "miłości"(tak oznaczone ,bo każdy taki filmik jest denny).A później to już padałem.....Rozwałka na końcu >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki żal...
SPOILER
od pierwszego razu jak była w szpitalu wiedziałem, że ma raka... zero oryginalności. I jeszcze od kiedy jak ma się raka to się odłącza od aparatury? Z opowieści nie wynikało żeby coś ją strasznie bolało. No nie ważne, ale szkoda mi było tych 8 minut xD
KONIEC SPOJLERA
polecam jak ktoś chce się dowartościować swoimi wypracowaniami na polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się