SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 20:48, Marko Pele napisał:

To tak pod wpływem chwili :)
W sumie to bardziej przykre niż śmieszne...
http://www.pzpn.pl/?inf=15068
Można by rzec że cały ... to kwas...

To jest jeden z najlepszych sędziów świata! Przykre to jest jak się naśmiewa z czegoś co akurat bardzo pozytywne. Wiem że niewiele takich rzeczy PZPNowi się zdarza, ale to akurat do takich należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:00, misioo napisał:

> To tak pod wpływem chwili :)
> W sumie to bardziej przykre niż śmieszne...
> http://www.pzpn.pl/?inf=15068
> Można by rzec że cały ... to kwas...
To jest jeden z najlepszych sędziów świata! Przykre to jest jak się naśmiewa z czegoś
co akurat bardzo pozytywne. Wiem że niewiele takich rzeczy PZPNowi się zdarza, ale to
akurat do takich należy.


Przykro mi ale nie znałem go... Czy nie uważasz że to że sędziowania naszych rozgrywek przez zagranicznego arbitra umniejsza postrzeganie ekstraklasy za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:42, Marko Pele napisał:

Przykro mi ale nie znałem go... Czy nie uważasz że to że sędziowania naszych rozgrywek
przez zagranicznego arbitra umniejsza postrzeganie ekstraklasy za granicą?

biorąc pod uwagę aktualną aferę pzpn-ową zagraniczni arbitrzy to nie najgorszy pomysł, przynajmniej jest pewność że spoza "kółka wzajemnej adoracji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 02:54, Sheloi napisał:

Staaare jak kamień..

Dnia 12.08.2008 o 02:54, Sheloi napisał:


Hehe, lol miał chyba niezłego zonka xD

A tu coś ode mnie
http://pl.youtube.com/watch?v=BLwKIXe7INk

IMO najlepszy skecz tak ogólnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 15:49, Dominik000 napisał:

Facet musiał dużo ćwiczyć zanim mu się to udało. Tylko nie rozumiem tych ludzi co tak
piszczeli.

Serio nie rozumiesz? Oo To się nazywa pisk ze strachu, zauważ że mial skorpiona który potrafi zabić i do milych nie należy. Zobacz na noże przyczepione do kuli, może wtedy sie domyślisz dlaczego ludzie piszczeli. A ty chciałbym zobaczyć jak człowiek ginie na Twoich oczach? Nie, to też byś się bał i piszczał jakby chciał tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie, ja rozumiem. Tylko chciałem sprawdzić czy znajdzie się człowiek ala Pablo i będzie myślał, że ja tego nie rozumiem. Zapomniałeś tylko dodać trzech kropek pod koniec.

Teraz znalazłem śmieszne zdjęcia z udziałem policji http://www.youtube.com/watch?v=oxJTjoCVdek
Ja33no. Bardzo fajne jest te zdjęcie z wrakiem i z pociągiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy.
''Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później - powiedziałam i wybyłam.'''' Ale impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o tym , która jest godzina. .. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę ta wściekłą kukułkę w zegarze, zakukała 3 razy. Kiedy zorientowałam się, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, nie ważne ,że byłam pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka jestem inteligenta! Ha! Rano, podczas śniadania mąż zapytał ,o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam.
On nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego.
''Oh, jak dobrze, jestem uratowana....'' - pomyślałam wycierając pot z czoła.
Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: ''Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułka''.
Zbladłam ze strachu, ale zapytałam z pokorą.
''Taaaak... A dlaczego, kochanie?''
A on na to:
Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła ''O kur***!'' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała na korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu.
Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie.
A potem, powaliła się obok mnie i kukając ostatni raz puściła głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać...

Autentyk xD Przed chwilą to przeczytałem na forum plemienia xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się