SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 19:25, Skazeusz napisał:

Już zaczynają tego zabraniać z tego co kojarzę. Przynajmniej w niektórych częściach Hiszpanii.

Nom też o tym słyszałem, zabrzmi to może nieco okrutnie, ale uśmiecham się za każdym razem gdy słyszę o matadorze załatwionym przez byka. Ci goście doskonale wiedzieli w co się pakują i w pełni zasługują na utratę swego analnego dziewictwa na rzecz rogu jakiegoś byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 19:34, Tyler_D napisał:

Przypomniało mi się to -> http://en.wikipedia.org/wiki/Celebrity_Deathmatch_%28video_game%29

Wersja z internetowymi memami i tym podobnymi z pewnością szybko by się sprzedała.

Zdecydowanie, ja chciałbym też coś w Tym stylu
http://www.youtube.com/watch?v=k3Nqguav6nE&feature=fvst

Dnia 03.12.2011 o 19:34, Tyler_D napisał:

PS. "utrata analnego dziewictwa", bueheheh.

Zainspirowane jedną scenką którą kiedyś widziałem gdzie byk nadział matadora na "miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 16:23, Heimdallr napisał:

Proszę, powiedz Ty mi skąd bierzesz te obrazki. Prawie zawsze te wstawione przez Ciebie
obrazki niszczą system xD



obstawiam lurking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Może moje pytania wydadzą się Wam kuriozalne, ale wciąż "chodzą" one za mną i nie dają mi spokoju. Sprawa wygląda tak.
Urodziłem się na tej planecie jak każdy inny organizm i skoro już tu jestem to chciałbym sobie znaleźć jakiś kąt, wybudować schronienie, miejsce gdzie mógłbym egzystować i radować się życiem. I tu mam problem bo okazuje się że ja muszę sobie takie miejsce WYKUPIĆ, zapłacić komuś za nie pieniędzmi. Więc się pytam, komu i dlaczego ja mam płacić, do kogo ta planeta należy, od kogo ten ktoś ją kupił i dlaczego człowiek musi płacić drugiemu człowiekowi za prawo do zamieszkania na planecie na której się urodził?

20111205210459

20111205210519

20111205210558

20111205210956

20111205211201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 21:12, Tyler_D napisał:

Witam Może moje pytania wydadzą się Wam kuriozalne, ale wciąż "chodzą" one za mną i nie dają mi spokoju. /ciach/


Gdyby było inaczej wybudowałbyś sobie swój dom tam gdzie byś chciał a potem ja bym przyszedł, zburzył twój dom i wybudował sobie na jego miejscu swój. ;D
Btw. ostatni obrazek wymiata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 12:46, Laid_back napisał:

> WTF Collective 3!!!
> http://www.youtube.com/watch?v=GJ5M6qViacQ&feature=channel_video_title

Jak dla mnie słabo, nie ma w ogóle porównania do WTF Collective 2


I tak najlepszy jest WTF Collective 1, a od niego jeszcze lepiej wypadają I Kill People i Everyday Normal Guy 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się