SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 18:51, Night Elf napisał:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3696597.html?skad=rss


O boze... i takie głaby, lekko mowiac, wychowaly ministra edukacji... niedługo beda sie z nas
bardziej smiac nizeli z amerykanow.

Nic tylko usiąść i zapłakać nad swoim gó*****ym losem w tym zas****m kraju ,gdzie rządzą ,no właśnie ,kto - banda dewotów ,nieuków ,populistów ,faszystów ,i skrajna prawica .
A jak się już siądzie i zapłacze to proponuję wstać ,spakować się i wyjechać . Daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post ,ale mam jeszcze coś ciekawego .

Mam tylko nadzieję ,że wypowiedzenie się w tym wątku nie jest jednoznaczne z podpisaniem jakiegoś cyrografu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:53, tread71 napisał:

> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3696597.html?skad=rss
>
>
> O boze... i takie głaby, lekko mowiac, wychowaly ministra edukacji... niedługo beda sie
z nas
> bardziej smiac nizeli z amerykanow.
Nic tylko usiąść i zapłakać nad swoim gó*****ym losem w tym zas****m kraju ,gdzie rządzą ,no
właśnie ,kto - banda dewotów ,nieuków ,populistów ,faszystów ,i skrajna prawica .
A jak się już siądzie i zapłacze to proponuję wstać ,spakować się i wyjechać . Daleko .


IMO temat ewolucji jako takiej jest zbyt, ze tak powiem, obszerny i naukowy, a przy tym dość kontrowersyjny i przez to raczej nie pasuje do Kwasów. Także ewentualną krytykę wypowiedzi Pana Giertycha zostawmy ekspertom z dziedziny. Takie jest moje zdanie.
Ja osobiście nie propaguję darwinowskich "praw dżungli" w stylu: przetrwają tylko najsilniejsi itp. A co do Ewolucji, to przecież wiadomo dlaczego, mimo jej dość logicznego wyjaśnienia, ma ona tylu przeciwników. Przyjęcie Teorii Ewolucji za pewnik w zasadzie wyklucza mozliwość istnienia Boga, rzeczy nadprzyrodzonych, a przez to poddaje w wątpliwość całą współczesną religię. Stąd te odezwy (choć Pan Giertych IMO już na siłę szuka dziury w całym :/).
Ja to wszystko uznaję za głupotę, gdyż przecież nawet Watykan nie przyjął Teorii Ewolucji za sprzeczną z wiarą chrześcijańską. Dobra ... kończę offtopa :) Sorry : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 21:35, Dann napisał:

IMO temat ewolucji jako takiej jest zbyt, ze tak powiem, obszerny i naukowy, a przy tym dość
kontrowersyjny i przez to raczej nie pasuje do Kwasów. Także ewentualną krytykę wypowiedzi
Pana Giertycha zostawmy ekspertom z dziedziny. Takie jest moje zdanie.
Ja osobiście nie propaguję darwinowskich "praw dżungli" w stylu: przetrwają tylko najsilniejsi
itp. A co do Ewolucji, to przecież wiadomo dlaczego, mimo jej dość logicznego wyjaśnienia,
ma ona tylu przeciwników. Przyjęcie Teorii Ewolucji za pewnik w zasadzie wyklucza mozliwość
istnienia Boga, rzeczy nadprzyrodzonych, a przez to poddaje w wątpliwość całą współczesną religię.
Stąd te odezwy (choć Pan Giertych IMO już na siłę szuka dziury w całym :/).
Ja to wszystko uznaję za głupotę, gdyż przecież nawet Watykan nie przyjął Teorii Ewolucji za
sprzeczną z wiarą chrześcijańską. Dobra ... kończę offtopa :) Sorry : /


Tak właściwie to watykan PRZYJĄŁ teorie Darwina, wyjasniając że dla Boga nie ma czasu i dla tego stworzenie świata (jak i zresztą całe pismo święte) jako jedną metaforę... Przeciez nawet abp. Dziwisz apelował o zachowanie umiaru w tej sprawie, mówiąc ze przecież kościół już dawno poparł Darwina... A że za czasów świętej inkwizycji to było nie do pomyślenia to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.10.2006 o 21:38, Alexei Kaumanavardze napisał:

Tak właściwie to watykan PRZYJĄŁ teorie Darwina, wyjasniając że dla Boga nie ma czasu i dla
tego stworzenie świata (jak i zresztą całe pismo święte) jako jedną metaforę... Przeciez nawet
abp. Dziwisz apelował o zachowanie umiaru w tej sprawie, mówiąc ze przecież kościół już dawno
poparł Darwina... A że za czasów świętej inkwizycji to było nie do pomyślenia to inna sprawa...


Zebyśmy sie właściwie zrozumieli. Ja nie napisałem nigdzie, ze watykan NIE PRZYJĄŁ teorii Ewolucji. Ja ująłem to w ten spsoób: "przecież nawet Watykan nie przyjął Teorii Ewolucji za sprzeczną z wiarą chrześcijańską". Czy ją przyjął czy nie, to nie mam pojęcia (jak piszesz, ze tak to pewnie i tak :O), natomiast wiem na 100%, ze jej NIE ODRZUCIŁ. Więc nie ma się w zasadzie o co kłucić.
Tak swoją drogą: można by odnieść wrażenie, że Giertych chce powrotu świętej inkwizycji, na której czele stałby on sam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 21.10.2006 o 22:09, Dann napisał:

Tak swoją drogą: można by odnieść wrażenie, że Giertych chce powrotu świętej inkwizycji, na
której czele stałby on sam ;P


On, a jego wesołą kompaniją byłaby Młodzież Wszechpolska...

BTW.

Jestem metalem i znalazłem sposób na nie wyrzucenie mnie ze szkoły... Zapisze się właśnie do wszechpolaków. A jeszcze mnie na gejparty zaproszą:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=ARX8Frc1RLM --> chodzi mi o TO coś ( pewnie już było, ale jak już mówie o czymś to warto to mieć pod ręką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 22:16, Alexei Kaumanavardze napisał:

Jestem metalem i znalazłem sposób na nie wyrzucenie mnie ze szkoły... Zapisze się właśnie do
wszechpolaków. A jeszcze mnie na gejparty zaproszą:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=ARX8Frc1RLM --> chodzi mi o TO coś ( pewnie już było, ale
jak już mówie o czymś to warto to mieć pod ręką)


Hehehe ..jaka reklama OMG... :O

Apropo wszechpolaków, taka mała anegdotka. Jeden z moich wykładowców na jakimś tam przedmiocie zaczyna wykład od słów: "Droga młodzieży polska". Na ten czas ktoś z ławki mówi: "Wszechpolska panie profesorze". Na to wykładowca: "O mój Boże" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bądź co bądź nawet Darwin pisał że on po prostu opisuje prawa stworzone przez boga, i użyte do stworzenia świata. a neandertalczyków faktycznie mamy, aktualnie pod ksywką młodzież wszechpolska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dowcipy dnia z portalu ,,JEJA"

- Biorą?
- Nie bardzo.
- Złapał pan coś?
- Jednego.
- Gdzie jest?
- Wrzuciłem go do wody.
- Duży był?
- Taki jak pan i też mnie wkurzał!!!!


Dziś rano odbywałem podróż autobusem miejskim. Siedziałem sobie z małżonką na takim poczwórnym siedzeniu, gdzie dwie pary pasażerów siedzą na przeciw siebie. Po drugiej stronie siedział młody chlopak oraz moherowa babcia (12 batalion 22 pułku Moherowych Beretów "Rydzyk, Honor i Ojczyzna"). Chłopak odebrał telefon i tak mówi:
- Aniu, będę u ciebie dziś o 19. Bardzo cię kocham. Jesteś dla mnie jedyna.
Po chwili odbiera drugi telefon:
- Cześć Basiu! Wiesz, że kocham tylko ciebie. Wpadnę do ciebie jutro o 20.
Moherowej babci zaczerwieniła się twarz i zbladł beret. A chłopakowi znowu dzwoni telefon:
- Cześć! Już do Ciebie jadę. Stęskniłem się za tobą. Istniejesz dla mnie tylko ty Staszku.
Moherowa babcia wybuchła jak bomba. Zaczęła biednego chłopaka wyzywać od zboczonych bezbożników, oraz sodomitów. Chłopak spasowiał na twarzy, ale zachował zimną krew. Odpowiedział babci:
- Przecież muszę się zabawić przed powrotem do seminarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 08:07, BzyQacz napisał:

Ja tego Bashu znaleźć jakoś nie mogę. O co tam chodzi i w ogóle. Pomożesz?


Oczywiście: Bash.org.pl pod szarym paskiem na górze są mało widoczne opcje, pomagające przeglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała z Ameryki kobitka do Francji i postanowiła zabawić się na całego. Wsiada do taxi i pyta gościa, gdzie jest najbardziej rozrywkowy lokal. Facet mówi, że chętnie ją do takiego zabierze. Kobitka pyta, czy na pewno lokal jest najlepszy. Taksiarz odpowiada że wszystkie paryżanki tam jeżdżą. W lokalu nic ciekawego bar, scena parę koślawych stolików, ale w cholerę kobiet. Wszystkie siedzą sączą drinki i na coś czekają. Po paru godzinach kobitka znudzona jak diabli stwierdza że wychodzi; ale w tym momencie wychodzi na scenę prezenter i zapowiada numer który wykona Pepee. Wszystkie babki w klubie zrywają się na równe nogi i lecą pod scenę. Zaciekawiona kobitka też tam podchodzi; na scenę wychodzi facio chudy, z podkrążonymi oczami z krzesełkiem w ręku; rozlegają się oklaski i w ogóle jest głośno. Kobitka patrzy ponuro. Facio stawia krzesełko, wyciąga z kieszeni orzech włoski i kładzie go na krześle, następnie wyciąga ze spodni pen***; przymierza się nim do orzecha i wali w niego cisem karate. Orzech rozpryskuje się na drobne kawałki kobita jest zafascynowana. Wraca do domu i opowiada o tym wszystkim znajomym.
Po 30 latach postanawia jeszcze raz ujrzeć tego typu numer. Jedzie do Francji, do klubu i czeka. Wychodzi prezenter i zapowiada Pepee. Kobitka zdziwiona, jak to, przecież to chyba nie ten sam facio, byłby już strasznie stary. Czeka i widzi tego samego gościa to samo krzesło, tylko w drugim ręku orzech kokosowy. Kobitka w szoku. Pepee robi ten sam numer z kokosem i idzie za kulisy. Kobitka nie wytrzymuje, kupuje kwiaty, flachę i leci za kulisy. Spotyka się z Pepee i pyta:
- Jak pan to zrobił, 30 lat temu byłam i pan rozbijał orzechy włoskie, a teraz kokos?!! Ile to lat pan trenował i jak pan to robi?!!! Pytań nie było końca.
Na to Pepee odpowiada:
- Kochana, to już nie te oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkołe specjalną miał wizytować Roman Giertych, więc pani postanowiła porzybliżyć dzieciom tę postać. Weszła do klasy, powiesiła zdjęcie Romana i spytała dzieci czy ktoś wie kto to jest. Zapadła cisza. Gdzieś tam w jednym kącie siedzi Małgosia patrzy się pustym wzrokiem w zdjęcie. Kazio patrzy równie błędnym wzrokiem, ślini się, ale nic nie mówi. Nagle odzywa się Jasio, który uchodzi za bystrego i pyta z zadowoleniem:
- Nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 14:57, HumanGhost napisał:

http://wiadomosci.onet.pl/1421154,69,item.html

Nie ma to jak kanadyjczycy na wojnie. ;-)

Założę się, że większość "naszych" postąpiłaby dokładnie jak kanadyjskie siły. W sumie ja pewnie też bym się długo nie namyślał :-p Ale rozwalił mnie ten fragment: "Następnie użyto fosforu i innych środków w celu spalenia "dżungli", jednakże efekty były zupełnie inne od planowanych – zwłaszcza dla żołnierzy stojących pod wiatr" Ech, i kto mówił, że wojna to zło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 14:57, HumanGhost napisał:

Nie ma to jak kanadyjczycy na wojnie. ;-)


Hehe, Polacy od razu wiedzieliby co z tym zrobić :)

a żeby nie było że spamię to opisy z gg które mnie rozłożyły na łopatki

"nie każdy chłop z widłami to Posejdon"

"Puć puć... Ktoć tam?... Nićt... Jak nićt jak ktoć puć puć?"

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porcja kawalow:

Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej żonie, co tam widział.
- Wiesz Zocha, idę k***a, patrzę k***a, a tu wielki plac k***a!
Patrzę na lewo k***a... och**eć można k***a! Patrzę przed siebie,
k***a... O żesz k***a mać! Patrzę na prawo k***a... O ja cię
pi***ole...
Zocha zaczyna płakać. Dresiarz pyta:
- Zocha, co Ci sie, k***a, stało?
- Boże, jak tam musi być pięknie...!

**********************************************************

Siedzi smutny facet i patrzy w butelkę. Nagle podchodzi dres, zwala się na ławkę, bierze facetowi butelkę i chlapnął ją łykiem.
Facet beczy.
- Spoko ziom , nie płacz, tu jest monopolowy, kupie ci drugą.
- Ale o to nie chodzi. W pracy źle, żona zdradza, w ogóle kaszana. Więc postanowiłem się zabić i zrobiłem truciznę, a tu jakiś debil przychodzi i ją wypija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się