SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 11:58, Jarys napisał:

No i wszystko jasne - chodzi od drugą brodę ;)))))))


Kurde chciałem to napisać właśnie!!
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem temu panu zaproponować inną zabawę: liczenie najpierw do plus a później do minus nieskończoności - oczywiście przy wyłączonym komputerze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:06, damienthorn napisał:

Nowa porcja obrazków. Zdjęcie 4 najbardziej zadziwia...

Nie wiesz czasem kto tak rozłożył komputer??:> Muszę mu pogratulować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:44, Vasilli napisał:

> Nowa porcja obrazków. Zdjęcie 4 najbardziej zadziwia...
Nie wiesz czasem kto tak rozłożył komputer??:> Muszę mu pogratulować:D

bajer w tym ze to nie jest jeden komputer tylko conajmniej trzy :) swoja droga w tej konstrukcji brakuje tylko robota kuchennego i betoniarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to???To już było,ale tu jest trochę przerobione,bo jeszcze nie mam tego programu do łapania screenów;ale może już niedługo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kwas z życia wzięty...
Ja jako filozof (:P) klasowy zawsze wypowiadałem się w każdym temacie. Kiedyś na WOS-ie nauczycielka mówi tak:
-Pomyślcie jakie wspaniałe było by życie gdyby było więcej takich rodziców:
Ojciec grał w każdą grę zanim dzieco zasiadło przed nią i wybierał te bez przemocy. Tak samo z książkami. Powiedzcie czy nie lepiej byłoby tak wychowanym dzieciom?
(Ja na to):
-Nie, nie byłoby lepiej. Dziecko gdyby wyszło z domu już jako dorosłe albo powiesiłoby się albo załamało i długo musiałoby się leczyć, widząc prawdziwy świat.
Pani oczywiście wpisała mi uwagę, ale gdy pani wychowawczyni (dzięki jej wery much) zapytała się za co dostałem tą uwagę. Ja wszystko powiedziałem. Od razu poszła do pokoju nauczycielskiego a jak wróciła uwagi już nie było.
I kto miał rację???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ten spamer to Budo : ) ( Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to niech zajży do forumnowej mafii po edycji : ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale ten kawał rozwalił mnie na kawałki stosując headshota.

Zorganizowano zawody we wbijaniu gwoździa w deskę za pomocą głowy. Do rywalizacji stanęło trzech zawodników: Polak, Rusek i Niemiec. Pierwszy zaczyna Niemiec. Uderza raz.. dwa.. trzy.. - gwoźdź wbity. Drugi Polak: ... raz.. dwa... - wbity. Ostatni podchodzi do deski zawodnik radziecki: Raz... - wbity! Następuje ogłoszenie wyników:
- Niemiec zajmuje drugie miejsce, Polak pierwsze, natomiast Rosjanin zostaje zdyskwalifikowany za wbicie gwoździa złą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się