SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 19:31, HumanGhost napisał:

> bash rządzi :P

Hehehe genialne. Muszę to sobie gdzieś zapisać. :-D

Ja się tego nauczyłem na pamięć :P I wstawiłbym sobie na opis na GG ,ale niestety za mało miejsca na tą poezję :/ A szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:00, gloody napisał:

Zawsze można do podpisu tu wstawic ;)

Ale wtedy straciłbym ( i tak już okrojony ) piękny ,naukowy spicz :P Też z "basza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porcja kawalow o studentach:


Czym się różni dentka od studentki?
Dentkę dmucha się raz...
Poza tym studentka pęka za pierwszym razem, a dentka za ostatnim.

Student rozmawia z kumplem.
- Wiesz, ostatnio wysłałem starym list, żeby mi przysłali kasę na lampkę
nocną, to mógłbym się wieczorami uczyć.
- I co, przysłali?
- Przysłali, lampkę...

Student do studenta:
-Ile oblałes egzaminów podczas sesji???
-Z jutrzejszym pięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że coś z basha będę kiedyś wrzucał, bo tam wszyscy zaglądają, ale nie mogłem się opanować (wcześniej nie mogłem opanować ataku śmiechu)

<basia> Ludzie sa genialni! (~_~)
<basia> Wyporzyczyłam ostatnio książkę z biblioteki (jakby nie bylo kryminał) mającą około 300 stron...czytam...czytam... napięcie osiąga zenit... a tam 10 ostatnich stron wyrwanych i napis markerem: "hehe i tak się nie dowiesz"

To mi przypomniało jak swego czasu wypożyczyłem ze szkolnej biblioteki "cierpienia młogeo wertera" i tam podczas jednego z wywodów bohatera było dopisane ołówkiem "tylko się nie zabijaj, ja cię lubię" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:56, Piger napisał:

Kwasem jest to, ze nagrode MTV European Music Awards w kategorii polski artysta otrzymuje zespol...
Blog 27 :|


Zwyciezca godny MTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:56, Piger napisał:

Kwasem jest to, ze nagrode MTV European Music Awards w kategorii polski artysta otrzymuje zespol...
Blog 27 :|

To nie kwas ,to tylko brak gustu odbiorców :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:56, Piger napisał:

Kwasem jest to, ze nagrode MTV European Music Awards w kategorii polski artysta otrzymuje zespol...
Blog 27 :|

Nagrody MTV nie są za walory artystyczne, głębokie teksty czy niebanalne kompozycje. To nagrody komercyjne, a to nie zawsze się godzi z dobrą jakością i gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety racja . Szkoda ,że do VMA nie nominuje się na Opeth''a ,Soulfly''a ,Sepultury ,Queena czy Deep Purple :D . No cóż ,marzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:51, gaax napisał:

To mi przypomniało jak swego czasu wypożyczyłem ze szkolnej biblioteki "cierpienia młogeo wertera"
i tam podczas jednego z wywodów bohatera było dopisane ołówkiem "tylko się nie zabijaj, ja
cię lubię" :D


U mnie w Giaurze napisane było na ostatniej stronie coś w rodzaju (nie pamiętam dokładnie, dawno to było): "Co to ma być?! Zaje*** Hassana i umarł. NIE MA SEKSU!" Nie ma to jak rozczarowany czytelnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje, jednak te nagrody nie sa przyznawane przez jakies jury, tylko przez ludzi glosujacych na artystow... I tak np Brytyjczycy glosuja w kategorii najlepszy brytyjski artysta, a Polacy glosuja w kategorii najlepszy polski wykonawca... Najpierw pis, teraz blog 27, co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:56, Piger napisał:

Kwasem jest to, ze nagrode MTV European Music Awards w kategorii polski artysta otrzymuje zespol...
Blog 27 :|

Nagorody MTV nie są za najlepszy zespół tylko za najlepszy TELEDYSK a nie za muzykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:04, Jarys napisał:

Hahaha - to jest dopiero wiadomość http://wiadomosci.onet.pl/1427666,11,item.html


Hehehe dobre. Czyżby panu premierowi rósł brzuszek? A moze kolejny podbródek? ;-)
Ale to nie wyjątek w naszej polityce. Z tego co pamiętam to Gilowska też nie chce aby jej robiono zdjęcia z którejś strony. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:29, HumanGhost napisał:

> Hahaha - to jest dopiero wiadomość http://wiadomosci.onet.pl/1427666,11,item.html

Hehehe dobre. Czyżby panu premierowi rósł brzuszek? A moze kolejny podbródek? ;-)
Ale to nie wyjątek w naszej polityce. Z tego co pamiętam to Gilowska też nie chce aby jej robiono
zdjęcia z którejś strony. ;-D


Tu nie chodzi o brzuszek czy o podbródek ale po prostu o nos !!!
Pan premier opowiada widocznie takie rzeczy, że juz nos zaczyna mu od tych kłamstw rosnąć i nie chce aby ludzie to spostrzegli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się