SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ostatnio w moim mieście w sklepie Tesco zniknęły wszystkie blokady do wózków na zakupy - teraz już wiem gdzie się podziały. Swoją drogą, niezła nazwa, w Anglii może pasuje ale u nas ...

20070205193523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:35, Jarys napisał:

Ostatnio w moim mieście w sklepie Tesco zniknęły wszystkie blokady do wózków na zakupy - teraz
już wiem gdzie się podziały. Swoją drogą, niezła nazwa, w Anglii może pasuje ale u nas ...


Niezłe :) Przy okazji gratki z awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:35, Jarys napisał:

Ostatnio w moim mieście w sklepie Tesco zniknęły wszystkie blokady do wózków na zakupy - teraz
już wiem gdzie się podziały. Swoją drogą, niezła nazwa, w Anglii może pasuje ale u nas ...

Hehe... dobre...
Ej... ale czy ja mam jakieś zwidy ;> czy jak się tak przyjrzeć to można zobaczyć kaczkę ? :D XD
Paranoja... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem jakie twarze tam robili to niemogłem jakbyś niewiedział ten chłopak wysoki to Hermiona :D:D Sam sie niedawno skapnełem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej siory chłopak studiuje inżyniernie w Nysie spadł mu kiedyś długopis leżał pod ławką i spojrzał pod ławką było coś napisane to był kawał jakiś powiem wam Pan Bóg miał stworzyć świat w 10 dni a Chuck Noris dał mu tylko siedem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:22, ziomek11 napisał:

Pan Bóg miał stworzyć świat w 10 dni a Chuck Noris dał mu tylko siedem .

Dni Chucka Norrisa już chyba minęły bo nic nowego na jego temat nie powstaje, ale jeszcze rok temu to był szał, gdzie się człowiek nie ruszył, czego nie czytał to musiało być na temat osławionego strażnika teksasu. Nawet pamiętam jeden program, w którym sam Chuck wybierał 10 najlepszych o sobie tekstów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pamiętacie może taki filmik z gwiezdnych wojen, świetnie zrobiony zreszta, gdzie do Vadera przychodzi jakiś oficer i coś zaczyna nawijać, a Vader bawi się ciągle jakimś gadżetem przy fotelu? Taką osłoną chyba, ciągle ją otwiera i zamyka, filmik wypaśny, ale zgubiłem go gdzieś ;]
Byłbym wdzięczny za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:36, VuLgAtUs napisał:

Hmmm.... nie jestem powien co potwierdam. Czyba nic nie powinienem klikać :p

Nie bój się, kliknij oba przyciski naraz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:36, VuLgAtUs napisał:

Hmmm.... nie jestem powien co potwierdam. Czyba nic nie powinienem klikać :p


Czy jesteś [pewien, że chcesz zamówić kontrolę skarbową na dzisiaj?
:)

Jarys----> hehe dzieki wielkie ten film wymiata, ale, z tym awansem to ciężko będzie, wiesz jak jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się