SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ja dzisiaj oglądałem opiniotwórczy program "Dzień dobry TVN" i co w nim było? Ano że pirackie płytki z Vistą są zawirusowane (nasi informatycy to sprawdzili, z ust pani P. nie brzmi to przekonowująco) a dvd z filmem "Świadek koronny" tak właściwie nie istnieje bo nie ma go na tej płycie? Niestety ja nie wierzę tylko zwykłym słowom prowadzących, nie przedstawili nawet żadnych dowodów, też mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:11, Budo napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=9mjxrQIDsL4
Można znaleźć więcej takich rzeczy... Amerykanie czują sie tam już jak u siebie...

I nic dziwnego. Mogą robić tam co chcą, bo i tak nie zostaną z ich zachowania wyciąnięte żadne konsekwencje. Bo przecież oni przybyli do Iraku jako wybawcy. Tja, wybawcy od problemu nadmiaru ropy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś (niestety) oglądałem Dzień Dobry TVN i te opinie "ich sprawdzonych informatyków" są jak najbardziej bezsensowne, to jest próba znalezienia nowego argumentu w dyskusji "dlaczego piractwo jest złe". Oczywiście, jest złe, ale z doświadczenia moich znajomych (z ręką na sercu mówię, że nie posiadam żadnego oprogramowania ani gier pirackich) wiem, że najbardziej szkodliwe (dla mózgu) są jedynie pirackie tłumaczenia gier, a piraci sami przecież w jakim celu niby mieli wirusować swoje płyty? Po to, by odstraszać klientów? Głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam państwu nowy rekord w spamieniu! <zaczyna nucić na melodie "więc chodź pomaluj mój świat"> Więc chodź zaspamuj mój świat na forum i na gramsajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:13, AQ22 napisał:

dlaczego napis citemaniak jest słabo widoczny?


Bo to miała być postać anonimowa, ten obrazek nie miał mówić któż to, chociaż i tak chyba wszyscy wiedzieli o kogo chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:13, AQ22 napisał:

dlaczego napis citemaniak jest słabo widoczny?


Bo go zamalowałem :) Spamu nie chwalimy ;) Jak widać i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:27, AQ22 napisał:

Wpycha się do znajomych. Nie tylko u mnie.

Też racja, ale jak się czuje spełniony to niech ma i u mnie w znajomych miejsce, wszędzie musi być go pełno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się