SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 16:55, Dann napisał:

Ale gratuluję wszystkim, którzy kierowani wizją darmowego piwa naprawdę obejrzeli całosć
tego ... czegoś

Dla darmowego piwa wszystko! Też obejrzałem całe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:14, PsychoMan napisał:

Dla darmowego piwa wszystko! Też obejrzałem całe :)


Patrz na moj poprzedni post. Okazało się, że dla piwa ludzie są w stanie zrobić wszystko ;-). Przykro mi, ale zostałem zmuszony do zawieszenia mojej charytatywnej działalności. Ale gratz za wytrwałość :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie i Panie!
Przed Wami jedyny i niepowtarzalny, waleczny i niepokonany, siejący grozę w każdym miejscu gdzie tylko się pojawi William Theeeee Monster ;D!

PS. Widzę, że "teledysk" wywołał nie lada zamieszanie (Dann: mi też wisisz kufel, danego słowa się dotrzymuje ;P) ;)...

20070417181335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 19:00, ŁukiPluta napisał:

Kilka obrazków :)


2.
Zawsze zastanawiałem czy ten prezydent mi się z czymś nie kojarzy - a jednak - ma przodka - o jaki podobny - rodzina w dosłownym tego słowa znaczeniu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:54, gothicsheep napisał:

PS. Widzę, że "teledysk" wywołał nie lada zamieszanie (Dann: mi też wisisz kufel, danego słowa
się dotrzymuje ;P) ;)...


Przykro mi, ale jak się okazało , za dużo was chętnych na to piwo (liczyłem, że nie ma takiej osoby, która by tego dokonała :-D) ;-). Musiałbym postawić kufel chyba każdej osobie na tym topicu :-PP. A poza tym pisać każdy może, a ja potrzebuję namacalnych dowodów empirycznych :-P. (Np. nagraj Siebie na kamerę oglądającego ten film, a następnie umieść to na Youtube :-P). Wtedy, jeśli dowód osobisty potwierdzi Twoją tożsamość, możesz liczyć na kufel. :-). Tak wiem, skomplikowana procedura ale i tak najgorsze już przecież za wami :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:00, ŁukiPluta napisał:

Fajne :) niekiedy komunikaty dobijają :D Hmm... ten screen znajomo wygląda... z jakiej to gry ?

Guild Wars naturalnie.

Dnia 17.04.2007 o 19:00, ŁukiPluta napisał:

Kilka obrazków :)

Przednie zdjęcia, drugie rozbraja najbardziej ;).

Dann --->

Heh, chyba sobie odpuszczę. Poza tym aparatu/kamerki niedobór ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się