SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Onego czasu Pan Nasz, z uczniami swemi, zaszedł w swojej wędrówce do Jerusalem. I zbiegl się tam tłum okrutny, a każdy niósł w darze, co tylko mógł, aby ofiarować Panu i jego Apostołom. Przyszł też i Maryja Magdalena, pięknośi rzadkiej, uprawiającą najstarszy z zawodów świata.
-Idź do domu w spokoju, córko moja...- rzekł Pan z uśmiechem dobrotliwym.
Apostoł Judasz natomiast, odwoławszy Maryję Magdalenę na bok, rzekł:
-Za ile, śliczna panienko?...

Na Rynku Starego Miasta w Warszawie młody ksiądz M., specjalizujący się w pracy duszpasterskiej w środowisku trudnej młodzieży, napotyka dwóch punków. Obszarpani, brudni, siedzą na Kamiennych Schodkach i ćmią narkotyki.
-Moglibyście zajrzeć kiedyś do kościoła, chłopcy- rozpoczyna rozmowę ksiądz. - Pan Bóg wam dopomoże.
-Eee...- mówi jeden punk.
-Spadaj stąd, katabasie!- dodaje drugi.
-Moglibyście przynajmniej skorzystać z wanny- mówi obrażony ksiądz, który stanął na swoje nieszczęście "pod wiatr" i obrażony odchodzi.
po chwili jeden punk pyta drugiego:
-Ty, stary, co to takiego wanna?
-Nie wiem- odpowiada drugi.- Nigdy nie byłem w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dowcipy dnia: wg. jeja.pl :P

Baca przyjechał do Warszawy. Myśli sobie: "psejode się tromwojem".
Idzie do kiosku i gada:
- Poprosze bilet na tromwaj. Miysce konicnie sidzonce.


Obchodzona była właśnie Setna Rocznica Urodzin Lenina (SRUL). Znaleźli tedy i bacę starego z Poronina, co to Lenina pamiętał, i poprosili go, co by opowiedział im coś o spotkaniu z Leninem, jaki to Lenin byl miły, i dobroduszny. Siadł tedy Baca na rogu chałupy, i powiada:
Pamiętam była wiosna, topniały śniegi, świecilo ślicznie słoneczko. Towarzysz Lenin postanowił się ogolić. Wyszedł tedy na ganek z miednicą, mydłem pędzlem. Ledwo sobie namydlił pysk podbiegł do niego mały chłopczyk. Popatrzył na towarzysza Lenina i zawołał: "Towarzyszu Lenin, łysiejecie!". A towarzysz Lenin uśmiechnął się,... a mógł przywalić*! (treść zmieniona;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:29, Dann napisał:

OMFG ... stawiam piwo temu, kto obejrzał to do końca :-PP. Ja osobiście nie byłem w stanie
... :-D

Dzięki za propozycję, ale chyba nie skorzystam, bo jestem niepełnoletni (albo nie, mam pomysł, ty mi postawisz, a ja to zgłoszę na policje, ale będzie ubaw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:31, TigerXP napisał:

Było ciężko, ale dla piwa wszystko. Wisisz mi jedno :P


Stary , podziwiam Cię. ;-D
Jeśli się kiedyś spotkamy (i rozpoznamy :-P) w RL , to masz u mnie piwo jak w banku :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 16:29, Dann napisał:

OMFG ... stawiam piwo temu, kto obejrzał to do końca :-PP. Ja osobiście nie byłem w stanie
... :-D

To były istne tortury,ale wytrzymałem jakoś... czekam więc na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:41, Darkstar181 napisał:

To były istne tortury,ale wytrzymałem jakoś... czekam więc na piwko:)


Kurcze nie sądziłem, że będzie was aż tak wielu :-P. Niestety w związku z brakiem wypłacalności muszę cofnąć to zdanie o piwie :-D. Ale gratuluję wszystkim, którzy kierowani wizją darmowego piwa naprawdę obejrzeli całosć tego ... czegoś, wytrwałości godnej prawdziwego forumowicza gram.pl :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewytrzymałem... może jakaś nagroda pocieszenia (kapsel od tegopiwa??).
Tak serio to uważam że ta akcja jest jak z Kononowiczem - nabijają sie z osoby chorej psychicznie/ z zabużeniami psychicznymi/ "niedorozwiniętej" (niepotrzebne skreślić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się