Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

To co opisałeś wskazuje na to, że gracze nie mają ze sobą połączenia, skoro nawet nie mogą do siebie tekstu żadnego wysłać, więc niby jak mają ze sobą zagrać? Któryś z nich jest za jakimś firewallem, lub innym wynalazkiem. I bardzo słusznie, że w takim przypadku gra nie pozwala na rozpoczęcie rozgrywki, bo niby jak miałaby zgadywać co kto kiedy robi, skoro gracze nie mają ze sobą kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ma jeszcze wyników konkursu rise of nation; rise of legends organizowanygo przez gram.pl i centrumxp?????????? miały być wczoraj !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:38, sambor5 napisał:

o shadery sie nie martw. ustawisz detale na najmniej i pójdzie, gra obsługuje twoją karte.
a jeśli nawet bym nie miałracji to są takie programy darmowe do wymuszania takich rzeczy.
jeśli chodzi o procek to szczerze wątpie że ci odpali. oczywiście nie życze ci źle. jak uda
ci sie załączyć to podziel się wrażeniami na forum. jestem bardzo ciekaw jak ci będzie chodzić


No więc...odpaliłem! Z jednym ale - paleta kolorów pulpitu musi mieć 32 bity - na szesnastu wyskakuje komunikat o zbyt słabej karcie graficznej - lol? Oczywiście gra na minium i rozdziałce 1024 chodzi dosyć dosyć. Jeszcze nie walczyłem w dużych starciach ale sprawdzę. ;) No i wysakkuje w menu komunikat że procek za słaby...

A więc do tych co nie mogą odpalić gry przez kartę graficzną - spróbujcie ustawić pulpit na 32 bity - może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ten bug zdarza sie mi raz na 10 gier i tak jak napisales ma to zwiazek z polaczeniem problemy z firewallem routerem etc
A co do postu kolegi ktory stwierdzil ze jak nie rozwala najtrudniejszego komputera na singlu to na multi nie ma co szukac a Wiec masz co szukac jest pelno graczy co dopiero zaczynaja a poza tym masz kolegow ktorzy ci pomoga jest pelno szkol treningow no i klanow do ktorych jak dolaczych pomoga ci w graniu a poza tym kasa
Najwiekszy turniej w rol to jest 40 tys dolarow tak tak 40 kawalkow zielonych i za co za to ze sie gra :)
Miejsze turnieje ktore odbywaja sie od czasu do czasu oferuja tysiac tak nak rozgrzewke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 14:45, m21cool napisał:

Czy da sie zmienic rozdzielczosc na wyzsza niz 1024x 768? w opcjach nie moge nic zwiekszyc...


A jaką masz kartę graficzną? A jaki monitor? Masz najnowsze sterowniki do swojej grafiki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:54, Galadin napisał:

> Czy da sie zmienic rozdzielczosc na wyzsza niz 1024x 768? w opcjach nie moge nic zwiekszyc...


A jaką masz kartę graficzną? A jaki monitor? Masz najnowsze sterowniki do swojej grafiki? ;)


Mam monitor 22 cale!
Geforce 7800GTX
sterowniki najnowsze 91,31!

Zazwyczaj we wszystko gram w rozdzielczosci 1600x1200, ale Rise of Nation (oryginal kupiony w gram.pl) nie moge zmienic opcji rozdzielczosci!

Wy mozecie zwiekszyc rozdzielczosc??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:56, m21cool napisał:

Mam monitor 22 cale!
Geforce 7800GTX
sterowniki najnowsze 91,31!

Zazwyczaj we wszystko gram w rozdzielczosci 1600x1200, ale Rise of Nation (oryginal kupiony
w gram.pl) nie moge zmienic opcji rozdzielczosci!

Wy mozecie zwiekszyc rozdzielczosc??!


Hmmm, ciężka sprawa. Musi ktoś inny się wypowiedzieć bo na moim słabym kompie rzeczywiście tylko 1024 moge ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:56, m21cool napisał:

> > Czy da sie zmienic rozdzielczosc na wyzsza niz 1024x 768? w opcjach nie moge nic
zwiekszyc...
>
>
> A jaką masz kartę graficzną? A jaki monitor? Masz najnowsze sterowniki do swojej grafiki?
;)

Mam monitor 22 cale!
Geforce 7800GTX
sterowniki najnowsze 91,31!

Zazwyczaj we wszystko gram w rozdzielczosci 1600x1200, ale Rise of Nation (oryginal kupiony
w gram.pl) nie moge zmienic opcji rozdzielczosci!

Wy mozecie zwiekszyc rozdzielczosc??!



Witam, powiedz co to za monitor i czy zainstalowałeś sterowniki do niego. Czasami brak sterowników do monitora uniemozliwia zmianę rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:25, k0rnas napisał:

> > > Czy da sie zmienic rozdzielczosc na wyzsza niz 1024x 768? w opcjach nie moge
nic
> zwiekszyc...
> >
> >
> > A jaką masz kartę graficzną? A jaki monitor? Masz najnowsze sterowniki do swojej
grafiki?
> ;)
>
> Mam monitor 22 cale!
> Geforce 7800GTX
> sterowniki najnowsze 91,31!
>
> Zazwyczaj we wszystko gram w rozdzielczosci 1600x1200, ale Rise of Nation (oryginal kupiony

> w gram.pl) nie moge zmienic opcji rozdzielczosci!
>
> Wy mozecie zwiekszyc rozdzielczosc??!


Witam, powiedz co to za monitor i czy zainstalowałeś sterowniki do niego. Czasami brak sterowników
do monitora uniemozliwia zmianę rozdzielczości.


Monitor to IIyama Vision Master PRO 512 (HA202DT) i mam zainstalowane sterowniki od monitora.
Wszystkie inne gry chodza w wiekszej rozdzielczosci. Moze po prostu w "Rise" 1024x768 to maximum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:52, m21cool napisał:

> > > > Czy da sie zmienic rozdzielczosc na wyzsza niz 1024x 768? w opcjach nie
moge
> nic
> > zwiekszyc...
> > >
> > >
> > > A jaką masz kartę graficzną? A jaki monitor? Masz najnowsze sterowniki do swojej

> grafiki?
> > ;)
> >
> > Mam monitor 22 cale!
> > Geforce 7800GTX
> > sterowniki najnowsze 91,31!
> >
> > Zazwyczaj we wszystko gram w rozdzielczosci 1600x1200, ale Rise of Nation (oryginal
kupiony
>
> > w gram.pl) nie moge zmienic opcji rozdzielczosci!
> >
> > Wy mozecie zwiekszyc rozdzielczosc??!
>
>
> Witam, powiedz co to za monitor i czy zainstalowałeś sterowniki do niego. Czasami brak
sterowników
> do monitora uniemozliwia zmianę rozdzielczości.

Monitor to IIyama Vision Master PRO 512 (HA202DT) i mam zainstalowane sterowniki od monitora.
Wszystkie inne gry chodza w wiekszej rozdzielczosci. Moze po prostu w "Rise" 1024x768 to maximum?



Nie ja sam gram w 1280x1024 i zmieniałem z 1024 x768. Jest tez pośrednie 1280x960.
Przeinstaluj jeszce raz sterowniki do grafiki i monitora. Jeżeli nie pomoze zgłoś problem do pomocy CDProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzisiaj tak dłużej sobie pograłem. Normalnie tak wciąga mnie ta gra...Szkoda że muszę grać na minimalnej grafice, ale jak tylko dorwę dobrego kompa to się pobawię na maxa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie się jeszcze podoba? Niewiele jest gier, w których możesz włączyć pauze na signlu i spokojnie przeczytać co daje jakies ulepszenie, oglądać całą grę, wydawać rozkazy i budować. To duży plus w trenowaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:58, Galadin napisał:

A wiecie co mnie się jeszcze podoba? Niewiele jest gier, w których możesz włączyć pauze na
signlu i spokojnie przeczytać co daje jakies ulepszenie, oglądać całą grę, wydawać rozkazy
i budować. To duży plus w trenowaniu. ;)


Rzeczywiście , aktywna pauza sprawia że można lepiej sie skupic na tym co się dzieje na ekranie. Szkoda jedynie że odgłosy w grze są troche wytłumione ale ogólnie nie mam sie do czego przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 14:45, m21cool napisał:

Czy da sie zmienic rozdzielczosc na wyzsza niz 1024x 768? w opcjach nie moge nic zwiekszyc...

Ja gram na 1280 1024 moj monitor ma 17 cali a krata graficzna to radeon x1800 jak nie mozesz zwiekszyc rozdzielczosci to chyba wina twojej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:49, FSFPLYps_MODED napisał:

Ja gram na 1280 1024 moj monitor ma 17 cali a krata graficzna to radeon x1800 jak nie mozesz
zwiekszyc rozdzielczosci to chyba wina twojej karty


Bez przesady, ten GF jest bardzo dobry. Mnie się wydaje, że to coś ze sterownikami monitora jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzucicie spolsznie na rapid share albo przeslijcie na maila bo mam angielska wersje a zobaczylbym czy udalo sie spolszczenie cd projektowi.

mi zipie 1024 768 na gf 4 ti 4200 128mb
ale sie troche tnie dlatego gram na minimu detali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak spolszczenie, jest tylko polska wersja, do kupienia w sklepie gram.pl jak i wielu innych na terenie calego kraju. A za namawianie do takich rzeczy tutaj można nieźle po głowie dostać. Więc strzeż się moderatorów jak i pracowników CDP:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie jest od kilku tygodni. a po głowie dostać można za namawianie do piractwa a nie do takich żeczy. pozatym nie masz pewności że żeczywiście piotr2401 ma piracką wersje RoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować