Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 08:43, sambor5 napisał:

spolszczenie jest od kilku tygodni.

? nie widze na stronie cdp

Dnia 11.08.2006 o 08:43, sambor5 napisał:

a po głowie dostać można za namawianie do piractwa a nie
do takich żeczy.

ale własnie takie rzeczy to piractwo - nie ma oficjalnego spolszczenia od cdp, jedyna możliwość zobaczenia jak wyszlo cdp spolszczenie to zakup orginalu - kazda inna opcja to zlamanie nawet nie wiem ilu przepisow, licencji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że piotr 2401 ma piracką wersję RoL. Napisałem, że namawianie do wystawienia polskich plików do RoL wykonanych przez CDP jest namawianiem do piractwa. Gra jest spolszczona w pełni, co oznacza, że wszystkie kwestie mówone, oraz wszystkie filmiki mają podłożony dubbing, w zasadzie gdyby wyciąć spolszczenie z polskiej wersji RoL, to zostały by tylko pliki z teksturami, obiektami i opisami animacji jednostek. Człowiek wyraźnie pisał o link do spolszczenia wykonanego przez CDP. Mam tłumaczyć dalej, czy może sam przeczytasz jego posta i zobaczysz, że jednak do piractwa namawiał, nawet jeśli posiada oryginalną angielską wersję RoL (spolszczenie również podlega ochronie prawami autorskimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja skapnięty jestem, przed chwilą dostałem EK otworzyłem zarąbiste pudełko, pobawiłem się szufladkami, ale zaraz zauważyłem, że nigdzie nie ma instrukcji, plakatu, mapy i innych rzeczy, już miałem dzwonić do CDP, ale zaraz slyszę, że coś lata w pudełku, pomyślałem, że to może płyta wypadła, ale zauważyłem jeszcze jedno otwarcie pudełka i proszę są wszystkie rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mini zabawa: jaka jest wasza ulubiona strona konfliktu? No i parę wyrazów - dlaczego tak a nie inaczej. Może zacznę. :) Najbardziej lubię Cuolt - mają taki specyficzny tajemniczy klimat, no i muszą korzystać z energii w porównaniu do dwóch pozostałych stron - poprostu są inni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:44, Galadin napisał:

Teraz mini zabawa: jaka jest wasza ulubiona strona konfliktu? No i parę wyrazów - dlaczego
tak a nie inaczej. Może zacznę. :) Najbardziej lubię Cuolt - mają taki specyficzny tajemniczy
klimat, no i muszą korzystać z energii w porównaniu do dwóch pozostałych stron - poprostu są
inni. ;)

1. vinci - trybiki wymiataja :) projekty jednostek, zachowania jednostek, nieduza ilosc ulatwia wybor.
2. cuotl
.
.
.
.
99. alin - nie moge ich rozgryzdz, jednostki sa dziwne, jak nimi gram to tylko taktyka na czołg stalina - posylamy 100 jednostek, jak zgina nastepne 100....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:24, Bambusek napisał:

U Alinów Rukhi rządzą.


racja. ja gram alinami. świetny jest tez ostatni poziom salamandry. poza tym mają pełno ulepszen do jednostek i budynków i chyba tylko oni mogą budować budynek na terytorium przeciwnika - ten do budowania piaskowych wojowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne..... jak w ustawieniach najade na rozdzielczosc to pisze " kliknij tu by znienic rozdzielczosc" klikam, klikam i nic..... wrrrrrrrrr. Da sie zmiejszyc rozdzielczosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale nie w trakcie gry, tylko w opcjach przed uruchomieniem rozgrywki (na ejranie tytułowym), w trakcie gry opcja ta jest wygaszona i nieaktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Rise of Legends dostałem prawie 2 tygodnie temu, jednak do dzisiaj nie otworzyłem nawet pudełka (tzn. przepraszam - otworzyłem, zarejestrowałem ale płyta nawet w napędzie nie była). Grałem poprzednio w demo i musze przyznać, że modele i pomysły jednostek zrobiły na mnie duże wrażenie. Teraz będe się przymierzał do pełnej wersji i mam pytanie: czy grę można rozpocząć dowolną rasą? Czy też tak jak np. w W3 trzeba przechodzić po kolei?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 11:34, Obi-San napisał:

Czy też tak jak np. w W3 trzeba przechodzić po kolei?

vinci
alin
cuotl

nie zebym byl rasista ale nie przepadam za takim rozwiazaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:02, gmx napisał:

> Czy też tak jak np. w W3 trzeba przechodzić po kolei?
vinci
alin
cuotl

nie zebym byl rasista ale nie przepadam za takim rozwiazaniem :)


Ja tak lubię, bo to conajmniej zmusza do poznania całej historii, ale w W3 było lepiej trochę ukazane to menu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 15:24, Galadin napisał:

Ja tak lubię, bo to conajmniej zmusza do poznania całej historii, ale w W3 było lepiej trochę
ukazane to menu itp.

no tak, ale np w starym starcrafcie mozna bylo grac od razu wszystkimi. no i tu jest mapa strategiczna - szkoda ze nie mozna swoja ulubiona rasa podbic wszystkiego :) hmm moze bedzie w dodatku? (jezeli bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 00:24, Kubacube90 napisał:

A czy w RoL też jest taka ciekawa kampania(tak interesująca i wciągająca)?? Czy nie warto jej
kupować??

heh, wszystko zalezy co rozumiesz przez wciagajaca - jakies genialne zwroty akcji? nie - historia jest lekka, przyjemna z dobra mechanika rozgrywki. hmm, ja bym to porownal do RoN:TaP, ale nie wiem czy grales....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahah!!!! Jestem mistrzem!!!! Na Hyperze mówili, że w RoL nie ma limitu jednostek które można w jednym momencie kontrolować, w CD-a też tak pisali!!!! Jestem wielki, osiągnołem limit jednostek do kontroli w grze bez limitu
kontrol <tu demoniczny śmiech>i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:57, Polish napisał:

Buhahahahah!!!! Jestem mistrzem!!!! ... i!!!! Jestem wielki, osiągnołem limit
jednostek do kontroli w grze bez limitu
kontrol <tu demoniczny śmiech>i


nie bede zlosliwy nie bede zlosliwy nie bed... nie moge
pewnie uznali ze nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie chcial go osiagnac :D

no dobra, a tak z ciekawosci - jaki jest limit? ja mecze kampanie cuotl i do tej pory ani razu nie spotkalem limitu - chyba trzeba by ustawic wszystkie miasta na sama populacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba dzien pytan - gdzie sie mozna dowiedziec co jest w sciąganych poprawkach? do tej pory to bylo max 15MB a wlasnie sciagna mi sie klocek 70MB i hmm, wczesniej byl edytor scenariuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować