Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

czy Rise of nations:Rise of legends pojdzie na takim sprzecie??:
Amd Athlon 2000+-1,7ghz
768mb ram
Geforce 4 mx440?

Chodzi mi żeby nawet było na minimalnych detalach ale żeby sie nie ścinała czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:59, Szympek napisał:

czy Rise of nations:Rise of legends pojdzie na takim sprzecie??:
Amd Athlon 2000+-1,7ghz
768mb ram
Geforce 4 mx440?

Chodzi mi żeby nawet było na minimalnych detalach ale żeby sie nie ścinała czesto


Raczej wątpię czy RoL ruszy na jakimkolwiek GF4MX:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre kupiłem i nie spodobała mi się totalnie, fabuła mizerna, za dużo niedomówień i dziur. Co stało się z Giacomo, widać było jakieś uczucie między przywódczynią Piraty a nim, ale wątku nie rozwinięto, o mu się dokładnie stało z twarzą jak to działo wybuchło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 10:16, janusz82 napisał:

małe pytanko: czy ta gra działa na win xp bez servis packa ?


pójdzie na 100% bo ja tak mam :D
miłej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:59, Szympek napisał:

czy Rise of nations:Rise of legends pojdzie na takim sprzecie??:
Amd Athlon 2000+-1,7ghz
768mb ram
Geforce 4 mx440?

Chodzi mi żeby nawet było na minimalnych detalach ale żeby sie nie ścinała czesto


również będzie chodzić na 100%
ja mam celerona 1,7 GHz 512MB ram tylko grafe mam troche lepszą ale gram na minimalnych i chodzi płynnie, tylko przy większych bitwach troche tnie, ale ty masz AMD więc powinno być lepiej niż u mnie, grafa nie jest aż tak bardzo potrzebna (to jest ważne przy dużych detalach). pozatym w wymaganiach CDP pisze ze gra obsługuje twoją karte graficzną więc powinno być wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:30, sambor5 napisał:

również będzie chodzić na 100%
ja mam celerona 1,7 GHz 512MB ram tylko grafe mam troche lepszą ale gram na minimalnych i
chodzi płynnie, tylko przy większych bitwach troche tnie, ale ty masz AMD więc powinno być
lepiej niż u mnie, grafa nie jest aż tak bardzo potrzebna (to jest ważne przy dużych detalach).
pozatym w wymaganiach CDP pisze ze gra obsługuje twoją karte graficzną więc powinno być wszystko
OK



Dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo.... niezłe ale sie zacina. Sprawdzałem ustawienia i są na minimum. I tu moje pytanie, czy pełna wersja oferuje wiecej mozliwosci konfiguracji ?? ( jak np zmiejszenie rozdzielczosci ).

Mam:
Athlona 2000+
Gforce 5200 128MB
512 MB Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 16:08, Levy123 napisał:

Grałem w demo.... niezłe ale sie zacina. Sprawdzałem ustawienia i są na minimum. I tu moje
pytanie, czy pełna wersja oferuje wiecej mozliwosci konfiguracji ?? ( jak np zmiejszenie rozdzielczosci
).

Mam:
Athlona 2000+
Gforce 5200 128MB
512 MB Ram


W pełnej wersji jest możliwość zmniany rozdzielczości oraz mnówstwo opcji do konfiguracji grafiki więc na twoim kompie gierka bęzie działać bez problemu choć z mniejszymi detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek sprawdzę jak ta gra działa ja 800MHz, 512 sdr i gf4mx. ;) Wtedy się wyjaśni. Ale widziałem u kolegi - normalnie świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:33, Galadin napisał:

W poniedziałek sprawdzę jak ta gra działa ja 800MHz, 512 sdr i gf4mx. ;) Wtedy się wyjaśni.
Ale widziałem u kolegi - normalnie świetne!


800MHz ?? - czego 800MHz ?? jeśli ci chodzi o procek to sobie podziękuj tą gre, RoL ci nie pójdzie z takim zegarem. Ty chyba nie wiesz jakich ta gra potrzebuje obliczeń. cała reszta może być ale taki procek ci nie wyciśnie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 00:02, sambor5 napisał:

800MHz ?? - czego 800MHz ?? jeśli ci chodzi o procek to sobie podziękuj tą gre, RoL ci nie
pójdzie z takim zegarem. Ty chyba nie wiesz jakich ta gra potrzebuje obliczeń. cała reszta
może być ale taki procek ci nie wyciśnie tej gry.


P3 800. No wiesz, na tym procku wiele gier odpaliłem, ostatnio H5, a się wszyscy pluli że wyrżnie każdego słabego kompa. RoL pójdzie, boję się jedynie o brak shaderów w grafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 00:13, Galadin napisał:

P3 800. No wiesz, na tym procku wiele gier odpaliłem, ostatnio H5, a się wszyscy pluli że wyrżnie
każdego słabego kompa. RoL pójdzie, boję się jedynie o brak shaderów w grafie.


o shadery sie nie martw. ustawisz detale na najmniej i pójdzie, gra obsługuje twoją karte. a jeśli nawet bym nie miałracji to są takie programy darmowe do wymuszania takich rzeczy.
jeśli chodzi o procek to szczerze wątpie że ci odpali. oczywiście nie życze ci źle. jak uda ci sie załączyć to podziel się wrażeniami na forum. jestem bardzo ciekaw jak ci będzie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy tak dobra gra jak RoL nie cieszy się dużym zainteresowaniem? Ciekawe dlaczego, a szkoda. Tak samo temat o BMFE 2 nie jest taki popularny. Tak dobre gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że RoL, podobnie jak poprzednik jego, czyli RoN razem z dodatkiem T&P również w Polsce nie są zbyt popularne? RoN: T&P znajdujący się w dystrybucji APN Promise nadal kosztuje 159.90, co jest ceną zaporową dla wielu. I co z tego, że gra jest naprawdę świetna, zdobyła wiele nagród, u nas niemal nikt w to nie gra. RoL jest jakby rozwinięciem RoN (dodanie trzeciego wymiaru, wygląda naprawdę ślicznie, utworzenie 3 różnych ras, dość dobrze zbalansowanych i dodatkowo zupełnie się od siebie różniących), z tym, że to już nie jest gra osadzona w jakiś sposób w historii, jak to miało miejsce w RoN, ale we własnym nowym świecie.

Gra jest naprawdę świetna, zmusza do niezłego kombinowania, szybkich zmian taktyki (ruchome granice, bonusy od przebywania na własnym terytorium, punkty karne podczas przebywania na terytorium wroga, wiele rzeczy można osiągnąć na różne sposoby, np. przejnowanie budynków niezależnych można je podbić, wykupić, lub odpowiednio długo z nimi handlować, a to tylko przykłady). Do tego dochodzi możliwość gry w internecie lub potyczki... Całość naprawdę szybko się nie znudzi miłośnikom takich gier, ale może problemem jest właśnie ta inność tego tytułu? Tutaj bardzo szybko potrafią się odwracać sytuacje. Taktyka w stylu utworzenia armii z najsilniejszych jednostek i puszczenia tego na przeciwnika nie jest wcale najlepsza, armie muszą być mieszane, aby były skuteczne, inaczej traci się mnóstwo surowców i czasu, a wynik jest mizerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:08, Galadin napisał:

Czy mi się wydaje czy tak dobra gra jak RoL nie cieszy się dużym zainteresowaniem? Ciekawe
dlaczego, a szkoda. Tak samo temat o BMFE 2 nie jest taki popularny. Tak dobre gry...


nie oceniaj popularnosci po ilosci postow - zauwaz ze ostatnio 99% postow do h5 to problemy techniczne :) z RoL poprostu nie ma problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:52, gmx napisał:

> Czy mi się wydaje czy tak dobra gra jak RoL nie cieszy się dużym zainteresowaniem? Ciekawe

> dlaczego, a szkoda. Tak samo temat o BMFE 2 nie jest taki popularny. Tak dobre gry...


nie oceniaj popularnosci po ilosci postow - zauwaz ze ostatnio 99% postow do h5 to problemy
techniczne :) z RoL poprostu nie ma problemow.


Zgadza się. Zobaczcie np. notowanie sprzedaży w EMPiKu, tu: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27445 i tu: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27569. Gra awansuje, więc sprzedaje się lepiej. Z góry zaznaczam, że nie jestem pracownikiem Gry-Online i podaję te linki tylko w celach informacyjnych. Może po prostu ludzie grają w RoL i nie mają czasu/nie potrzebują tu zaglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 09:22, The.Vinci napisał:

Może po prostu ludzie grają w RoL i nie mają czasu/nie potrzebują tu zaglądać?


No w sumie jak się wciągnęli. ;) A pytanie - ktoś próbuje startować na te mistrzostwa zapowiadane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:11, Galadin napisał:

A pytanie - ktoś próbuje startować na te mistrzostwa zapowiadane?


Ja na średnim poziomie w kampanii dla jednego gracza rozwalam wszysto, a na trudnym poziomie nie mogę przejść nawet jednej potyczki. W multi nie miałbym więc chyba szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:18, The.Vinci napisał:

Ja na średnim poziomie w kampanii dla jednego gracza rozwalam wszysto, a na trudnym poziomie
nie mogę przejść nawet jednej potyczki. W multi nie miałbym więc chyba szans ;)


No w sumie tez musiałbym pograć jeszcze jeden sezon, żeby myśleć o pro multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować