Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

A ja mam następujący problem, tyczy się on gry przez internet.

Kiedy próbuję zrobić konto (wszystko ok) ale w ogóle nie może się połączyć z serwerem. Jest tylko: Tworzenie nowego konta Łączenie z serwerem... I tyle! Co mam zrobić aby się połączyć i grać przez neta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem(chodzi o:,, Wystąpił problem z aplikacja Rise Of Legend i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za Kłopot. '') wszystko jest ok z innymi grami jak włączam przez neta. Może ktoś pomoże? ;) Byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 16:13, Milten Filip napisał:

Ja mam ten sam problem(chodzi o:,, Wystąpił problem z aplikacja Rise Of Legend i zostanie
ona zamknięta. Przepraszamy za Kłopot. '') wszystko jest ok z innymi grami jak włączam
przez neta. Może ktoś pomoże? ;) Byłbym wdzięczny ;)



Próbowałeś patchować do wyższej wersji ?
A tak przy okazji to kto by był chętny na duela ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra, zainstalowalem patcha i po uruchomieniu gry za pierwszym razem dalo sie grac przez siec ale po ponownym wlaczeniu nie moge sie zalogowac, klikam na moje konto i nic sie nie dzieje, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Rise of Nations: Rise of Legends na gram.pl w wersji po okładce sądząc premierowej, czy w empiku w eXtra Klasyka Hit, chodzi mi o zawartość pudełka, bo jeśli dodatki te same to wezmę 2 opcję, bo jest na płycie dvd,a nie na cedekach, a pytam tutaj, bo pewnie większość wypowiadających się tutaj ma tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie premierowe pewnie będzie miało grubszą instrukcje, prawdopodobnie będzie miało też dołączony drukowany poradnik do gry (mam Rise of Legends z Platyny i jest więc w premierówce tym bardziej). Z całą pewnością będzie też dodatkowa płyta CD z tapetami, muzyką z gry itp. Edycja z Extra Klasyki będzie za to miała pewnie zaaplikowane najnowsze patche do gry i - jak już zresztą zauważyłeś - jest na płycie DVD. I jedno i drugie wydanie ma swoje wady i zalety, ale ja mimo wszystko bym wziął premierówkę, bo cena jest mniej więcej taka sama, a co premierówka to pewmierówka. Na półce będzie wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co jarekao tylko trzy razy weszłem na mój profil. Wpisywałem Login i hasło ale nic się nie dzieje. Jeśli ktoś zna odpowiedź na mój problem niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie skusił gdyby nie to że jakiś czas temu kupiłem Rise of Legends w biedronce za 10zł. Na dodatek trafiła mi się edycja z Platynowej Kolekcji :) Na ale jeśli ktoś tej gry jeszcze nie ma to na pewno to jest dobra okazja na to żeby się nią zainteresować. Zwłaszcza jeśli ktoś lubi RTS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 15:58, dave03 napisał:

Ja bym sie skusił gdyby nie to że jakiś czas temu kupiłem Rise of Legends w biedronce
za 10zł. Na dodatek trafiła mi się edycja z Platynowej Kolekcji :) Na ale jeśli ktoś
tej gry jeszcze nie ma to na pewno to jest dobra okazja na to żeby się nią zainteresować.
Zwłaszcza jeśli ktoś lubi RTS-y.

U mnie jest tak beznadziejny oddział biedronki, że była tylko jedna gra - coś o pokerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 10:03, line's napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja sie skuszę.


Ja tez sie skusilem, bo lubie RTSy. Zainstalowalem, pogralem troche i przyznac musze, ze ta gra mi sie nawet podoba. Ale z ostatecznym werdyktem jeszcze sie wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 18:18, Wojman napisał:

Ja tez sie skusilem, bo lubie RTSy. Zainstalowalem, pogralem troche i przyznac musze,
ze ta gra mi sie nawet podoba. Ale z ostatecznym werdyktem jeszcze sie wstrzymam.


U mnie przeciwnie. Wydaję mi się, że gra jest... jakaś taka wolna. Jedyny jak na razie RTS, który mi się podobał(nie przepadam za gatunkiem)to Company of Heroes - szybkość, akcja, klimat i poziom trudności jest idealnie dopasowany do mojego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. mam problem. Kupiłem sobie Rise of Legends z Komputer swiat Gry Extra wydanie 2/2009. Pbrałem aktualizajce. gdy włączam gre pojawia sie komunikat że moge mieć stare sterowniki do karty graficznej. Klikam anuluj i wchodzi. ale gdy jestem w mwnu to tyko mogę kliknać opcje aktyalizuj i opcje wyjscie. Innych opcji nie mogę zatwierdzić kliknać. Nie wiem co mam robić? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś bezpiecznie obejść blokadę opcji graficznych w tej grze? Bo mam procek 1.600 GHz i sadzę że gra działałaby dobrze na dużo wyższych detalach niż te, które mogę aktualnie ustawić.

ankle podstawowa rzecz: Może byś tak po prostu zainstalował najnowsze sterowniki?! Heh. Ludzie chyba uzależniają się od forum gram.pl i gdy tylko widzą jakikolwiek komunikat to od razu piszą jakby to był jakiś problem z jądrem systemu T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt muszę mieć by cieszyć się graniem w Rise of Legends na max detalach? Przy tak powiedzmy 40 klatkach na sekundę*? Chodzi mi tu o wielkie bitwy liczące tysiące żołnierzy...

*Wiem że w strategiach do komfortowego grania wystarczy znacznie mniej klatek na sekundę ale wolę mieć zapas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:03, line's napisał:

> Ja tez sie skusilem, bo lubie RTSy. Zainstalowalem, pogralem troche i przyznac musze,

> ze ta gra mi sie nawet podoba. Ale z ostatecznym werdyktem jeszcze sie wstrzymam.


U mnie przeciwnie. Wydaję mi się, że gra jest... jakaś taka wolna. Jedyny jak na razie
RTS, który mi się podobał(nie przepadam za gatunkiem)to Company of Heroes - szybkość,
akcja, klimat i poziom trudności jest idealnie dopasowany do mojego stylu.

To zagraj w Bitwe o Śródziemie 2 na multi gry trwają po 5-10 min(a to strategia). Jest bardzo szybka akcja jak się zagapisz nie masz ekonomii a potem jeszcze chwila i rozwalają ci główny budynek.

Co do gry, czy może mi ktoś powiedzieć czy w pierwszej kampanii (tej z Vinci) musze tylko zabić Dodżę, czy muszę jeszcze zająć odpowiednie tereny(bo nie wiem jak mam grać a mimo iż mam 3/4 terenu to Dodża ma silniejszą armię i po zabiciu jednego z jego pupilów zaczął mnie atakować (wspomagając tego drugiego, co znacznie utrudniło kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 21:23, Bosper napisał:

Co do gry, czy może mi ktoś powiedzieć czy w pierwszej kampanii (tej z Vinci) musze tylko
zabić Dodżę, czy muszę jeszcze zająć odpowiednie tereny(bo nie wiem jak mam grać a mimo
iż mam 3/4 terenu to Dodża ma silniejszą armię i po zabiciu jednego z jego pupilów zaczął
mnie atakować (wspomagając tego drugiego, co znacznie utrudniło kampanię.


Zadaniem głównym jest podbić stolicę Doży. Jak to zrobisz to przeszedłeś kampanię Vinci. Ale polecam tez posiekać resztę. Tak dla zabawy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 21:57, Fatal-X napisał:

Zadaniem głównym jest podbić stolicę Doży. Jak to zrobisz to przeszedłeś kampanię Vinci.
Ale polecam tez posiekać resztę. Tak dla zabawy :P.

Ok, a zajęcie stolicy kończy tą kampanię czy mozna potem jeszcze pobuszować? Zastanawiam sie też czy da się zabić Dodżę w tej kampanii tak by się nie odrodził?(narazie go ani razu nie pokonałem bo zadaje duży dmg i ma super pancerz oraz sporą straż przyboczną). Mam jeszcze jedno pytanie co trzeba zrobić w kampanii aby zrobić/wynaleźć tego super pająka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:23, Bosper napisał:

To zagraj w Bitwe o Śródziemie 2 na multi gry trwają po 5-10 min(a to strategia). Jest
bardzo szybka akcja jak się zagapisz nie masz ekonomii a potem jeszcze chwila i rozwalają
ci główny budynek.
Nie zagram, bo RTS nie lubię, zresztą o tym napisałem. Władka Pierdzieli też nie lubię, generalnie nie lubię fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować