Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nabór na Moderatorów - Wyniki!

78 postów w tym temacie

"Społeczeństwo gramowe" na pewno oceni ludków, w to nie wątpię, ale najważniejszy głos w kwestii pracy nowych moderatorów będą mieli ich starsi stażem koledzy po fachu.
Czy mnie to interesuje? Niekoniecznie. Moim zdaniem do oceniania innych trzeba faktycznie coś w danej dziedzinie znaczyć i sobą reprezentować - bądź co bądź, w pewnym sensie trzeba się nad te osoby wywyższyć, by potem wystawić im notę. ;)

@Rick
Przezorny zawsze ubezpieczony. Trzeba dbać o imidż, więc ostrożnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 18:40, Isildur napisał:

Może, ale nie przez Moderatora :P


To nie macie nawet takiego specjalnego przycisku za szybką, zbij i wciśnij w razie degrada dla konsula? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to może tym samym Moderatorzy będą pisać częściej na swoich sajtach :D

W sumie to pojawiły się one tam głównie po to, aby niektórzy mogli poznać mniej więcej nowych Modków pod kątem stażu, zainteresowań, bo niektórzy z Was takie informacje na "głównych GSowych" wrzucali. Ale jeśli trochę zamieszania z tego tytułu powstało to sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 18:49, Kakarotto napisał:

To nie macie nawet takiego specjalnego przycisku za szybką, zbij i wciśnij w razie degrada
dla konsula? :P


Ciii myślisz, że zdradzę naszą tajną tajemnicę? Ups chyba się wygadałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również gratulacje. Życzę wszystkim nowo upieczonym Modkom, aby byli jak najbardziej pomocni i żeby ich nowy status dał im mnóstwo satysfakcji i przyjemności. ;)

EDIT: Kurczę, już mija kilka godzin od momentu, gdy wybrańcy dostali swoje niebieskie statusy, a dział "Moderatorzy" jeszcze nie został zaktualizowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, spoko, nic się nie stało. ;) Jakoś nie wyczaiłem, a na gram to przecież nie nowość, że linkuje się ksywkę do gramsajta. ;) W kazdym razie, ten kto zdążył zobaczyć pewnie nie zapamiętał, a kto nie zdążył - już nie zobaczy. ;D Dowody usunięte, kartoteki spalone, misja wykonana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 18:52, Rick napisał:

Dowody usunięte, kartoteki spalone, misja wykonana. :D

Aż strach pomyśleć co Ty tam powypisywałeś ;)
Aż tak źle było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla wszystkich. Mniej wiecęj takich moderatorów oczekiwałem. Życze wam sukcesów na drodze tępienia szkodników.

Ps. Przypomne, że wypadało by czytać raporty i temat "MODERATORZY: jacy są naprawdę?"

Starym moderatorom jakoś ostatnio, to nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 18:54, SurgeonOfDeath napisał:

Ps. Przypomne, że wypadało by czytać raporty i temat "MODERATORZY: jacy są naprawdę?"

Starym moderatorom jakoś ostatnio, to nie wychodziło.


Ależ czytamy, poza tym jeśli nie ma reakcji, to moderator uznał, że sprawa nie wymaga interwencji, a jeśli uważasz, że jednak tak to zgłoś raz jeszcze, może Twoje zgłoszenie nie doszło a bywały takie sytuacje.

Ale to nie temat o tym ;)

Napisz mi o które posty Ci chodzi, na isildur@moderator.gram.pl - zobaczę o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 18:44, theZoSo napisał:

"Społeczeństwo gramowe" na pewno oceni ludków, w to nie wątpię, ale najważniejszy głos
w kwestii pracy nowych moderatorów będą mieli ich starsi stażem koledzy po fachu.


Forumowicze ocenią ludków i ich Moderatorskie akty, my możemy krytykować i chwalić. Moderatorzy starzy zajmą się ich oceną według swoich kryteriów, nam nieznanych. To oczywista oczywistość, czyż nie?

Dnia 15.09.2014 o 18:44, theZoSo napisał:

Czy mnie to interesuje? Niekoniecznie. Moim zdaniem do oceniania innych trzeba faktycznie
coś w danej dziedzinie znaczyć i sobą reprezentować - bądź co bądź, w pewnym sensie trzeba
się nad te osoby wywyższyć, by potem wystawić im notę. ;)


W dziedzinie forumowej jesteśmy wszyscy równi, w dziedzinie strategii obronności forum przed złem wszelakim, Moderatorzy mają przewagę. My sobie, oni sobie, ale ku dobru nas wszystkich.

Przecież jesteśmy jedną, wielką, gramową rodziną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 18:52, Prince_Miki napisał:

EDIT: Kurczę, już mija kilka godzin od momentu, gdy wybrańcy dostali swoje niebieskie
statusy, a dział "Moderatorzy" jeszcze nie został zaktualizowany. ;)


Spokojnie, będzie na pewno poprawiony, ale potrzeba trochę czasu. Nie chcemy przecież, by coś się wysypało przez te poprawki.

@Kakarotto
Tja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wątek, w którym nie masz nic do powiedzenia jak widzę. Ostatnio miałeś degrada za to i jak widać nie poskutkowało. To tym razem idzie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2014 o 18:53, Abi_Dalzim napisał:

Aż strach pomyśleć co Ty tam powypisywałeś ;)
Aż tak źle było?


Nie no, przesadzam trochę. ;) Nie było tak źle, ale trzeba pamiętać, że ostatni wpis był sprzed bodaj 4 lat, kiedy byłem jeszcze na 1 roku studiów. Nie pod wszystkim co wtedy napsiałem bym się teraz podpisał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 19:09, michalz78 napisał:

albo ja jestem daltonistą.... albo po prostu piszecie w kolorze zielonym :|


Na głównej pod newsem nasze posty są zielone a na forum, już niebieskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować