Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - już graliśmy

15 postów w tym temacie

Wszystko pięknie, tylko żeby z tego nie zrobił się tasiemiec typu CoD, gdzie w pewnym momencie widzieliśmy już wszystko, a kolejne części są po prostu odcinaniem kuponów i "podgrzewaniem starego kotleta". Jeśli natomiast pójdzie to w kierunku AC, gdzie (mimo że zdarzają się momenty słabsze - AC III) kolejne części będą w stanie pozytywnie zaskoczyć to i owszem. Aczkolwiek bardzo bym prosił o coś w stylu Blood Dragon 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko pięknie, tylko żeby z tego nie zrobił się tasiemiec typu CoD, gdzie w pewnym
> momencie widzieliśmy już wszystko, a kolejne części są po prostu odcinaniem kuponów i
> "podgrzewaniem starego kotleta". Jeśli natomiast pójdzie to w kierunku AC, gdzie (mimo
> że zdarzają się momenty słabsze - AC III) kolejne części będą w stanie pozytywnie zaskoczyć
> to i owszem. Aczkolwiek bardzo bym prosił o coś w stylu Blood Dragon 2 :)

Mój przyjaciel, który po prostu nie gra w gry oprócz FIFY, przeszedł Far Cry 3 z wypiekami na twarzy. Jak dla mnie to mogą odcina te kupony byleby była nowa fabuła oraz świat gry. Jak coś wychodzi dobrze, to nie trzeba tego zmieniać. Apple z nowym telefonem już się o tym przekonało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co FC 3. Tekst niniejszy tylko to potwierdził. Co prawda w trójkę grało mi sie bardzo fajnie i dawała sporo frajdy (jeden z lepszych shooterów ostatnich lat) to nie napawa optymizmem ponowne granie, właściwie, w to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 20:34, Renchar napisał:

Niech sobie będzie to samo w FC3 nie grałem i dla mnie ta część jest czymś świeżym no
i oczywiści w końcu oleli tą Afrykę.


No olali ja w pierwszej i trzeciec czesci, wiec to akurat zadna nowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do autora, jeśli można. Czy dalej jak zignorujemy główny wątek i pójdziemy w teren co chwila, po każdej misji pobocznej, czy wczytaniu gry, powtarza się rozmowa z kimś tam zwiastująca misję główną? Trochę mnie to wkurzalo w FC3 i WatchDogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niech sobie będzie to samo w FC3 nie grałem i dla mnie ta część jest czymś świeżym
> no
> > i oczywiści w końcu oleli tą Afrykę.
>
> No olali ja w pierwszej i trzeciec czesci, wiec to akurat zadna nowosc.

O moje małe niedoinformowanie zmyliła mnie ta czarna brać z trailerów. Nie mniej to nie moje klimaty nie ważne jak dobre oceny miała nie ciągnie mnie do trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 06:17, Renchar napisał:

O moje małe niedoinformowanie zmyliła mnie ta czarna brać z trailerów. Nie mniej to nie
moje klimaty nie ważne jak dobre oceny miała nie ciągnie mnie do trzeciej części.


Co kto lubi. Sam rowniez mialem na poczatku takie podejscie do trzeciej czesc. Dwa razy do niej podchodzilem i dwa razy sie od niej odbijalem. Az ktoregos dnia, nudzac sie niesamowicie, postanowilem sie przelamac i sprobowac kolejny raz i jakims cudem wtedy gra polknela mnie w calosci,
Troche na jej korzysc zadzialala tropikalna wyspa, tutaj niestety tego nie uswiadcze wiec z zagraniem poczekam pewnie na recenzje i patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że pewnie będzie to to samo co FC3, to i tak zagram, bo jest to jednak bardzo dobry FPS.
Ale przy następnej części takie powielanie schematów już nie wyjdzie grze na dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a i tak jedynki nic nie pobije. z wersji na wersję jest coraz gorzej. Jedynka - miodna (do dziś), dwójka - taka sobie, trójka..żałuję każdej wydanej na nią złotówki. czwórka - nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trójka zawodziła na całej linii robiąc się nudnym i pustym "shooterkiem" po zaledwie 12h (tyle udało mi się przy niej wytrzymać wliczając w to dojazd do Saturna, zakup gry, powrót do domu) skoro czwórka wprowadza mikrą ilość zmian w rozgrywce z całą pewnością nie jest tytułem dla mnie.
Dałbym sporo za powrót do klasycznych dużych leveli z pierwszego FC czy Crysis-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2014 o 05:19, szczupi26 napisał:

Dałbym sporo za powrót do klasycznych dużych leveli z pierwszego FC czy Crysis-a


Przecież FC3 i 4 to tzw. sandbooks, więc posiada znacznie wieksze lewele. Chyba, że chodzi Ci o powrót so zamkniętych, dużych leweli, jak w pierwszym " Crysisie "? Moim zdaniem, to już nie wróci, FC2 też był sandbooksem i nie widzę powodu aby robić krok wstecz ( nie pamietam już jak wyglądał pod tym względem pierwszy FC ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować