Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto jest kim, czyli przedstawienie redakcji gram.pl

14 postów w tym temacie

Obchody tegorocznych urodzin godne są okrągłej rocznicy! Kolejny świetny tekst, lubię takie rzeczy, które przybliżają czytelnika do redakcji i chwała Wam za tę serię. No i jak ktoś zauważył w posłowiu - wielu z wymienionych tutaj osób rzeczywiście nie kojarzę, choć na gram zaglądam codziennie. Nie spodziewałem się, że ekipa jest tak duża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu wiem jak wygląda pepsi :) Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że z serwisem związanych jest aż tyle osób. Osobiście kojarzę jakieś 65% wymienionej tu załogi mimo iż odwiedzam gram codziennie. Może to z przyzwyczajenia do "starych autorów", do których człowiek się przywiązywał przez te lata i starzał razem z serwisem :) Dlatego Wasze teksty czyta mi się najlepiej. Co nie oznacza oczywiście, że nie życzę nowym newsmanom i publicystom połamania pióra. Niech Gram się rozrasta na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, sporo się osób wpisało, a przecież to i tak nie wszyscy jak sądzę. Ja, podobnie jak niektórzy z redakcji jestem z Gram od początku(choć wypowiadam się raczej z rzadka) i chcąc nie chcąc do pewnych nazwisk/ksywek przywykłem. Nie znaczy to oczywiście, że nowym mówię: nie!, ale z jakimś tam dystansem do ich tekstów podchodzę. Po tzw. "starej gwardii" wiem czego się spodziewać.
I tak np. "Mysza" to dla mnie prawie wyrocznia. Właściwie idealnie trafia w mój gust swoimi tekstami, które nota bene niemal pozbawione są błędów językowych. I choć nie wszystkie RPGi uwielbiam tak bardzo jak On(ostatnio jak coś nie ma podkładu dźwiękowego pod wszystkie rozmowy to się nie mogę przekonać), to jednak info zawarte w reckach/rzutach okiem pisanych przez w/w MN raczej świetnie opisują dany tytuł.
"Lucas" to "Lucas". Raz jest raz go nie ma. Zwykle jak z Myszą, choć nie zawsze tak celnie(pod moje gusta ofc) :P
"Pepsi"-wszystko super, tylko te błędy. Zatrudnij chłopie sekretarkę ;) Albo czytaj Pan swoje teksty przed publikacją. Ogólnie płodny newsowo jegomość, choć w tłumaczeniu też się czasem "kwiatki" zdarzają. Ale jak mówią: ten się nie myli, co nic nie robi.
Małgorzata T.-I dalej twarz nieznana ;/ A tylu scrollowało w dół z nadzieją :) So cruel...
Reszta jest ok(lub nie jest) ale za długo by pisać.
Ze "starej" ekipy "Zajcewa" brakuje. Zawsze pasiły mi jego teksty.
Tak czy owak, Gramowi życzę kolejnych dobrych lat, jeszcze więcej profesjonalnych tekstów i pasjonatów giercowania w teamie. Peace out!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W końcu wiem jak wygląda pepsi :)

Eee, a Mielu obiecywał jakieś fajne edytowanie tych fotek...

> "Pepsi"-wszystko super, tylko te błędy. Zatrudnij chłopie sekretarkę ;) Albo czytaj Pan swoje teksty przed publikacją.

nie zamierzam tu zaklinać rzeczywistości, ale często ich przyczyną jest zwykły pośpiech... Trzeba chyba trochę zwolnić tempo.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram to stanowczo mój ulubiony serwis i chyba jedyny na którym mogę powiedzieć że czuje się jak w domu. Odwalacie kawał świetnej roboty i mam nadzieję że jeszcze długo będziecie. Dzięki za te 9 lat ;)

Michał Mielcarek -> Brakuje mi imro.pl :(

"W maju odpalałem cygaro z okazji Decimy"
Miało być Destiny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z takim artykułem, fajnie jest czasem tak powspominać, tylko dlaczego część redakcji nie chciała tutaj pokazać twarzy? Przy okazji widać, jak bardzo źle zrobione były te rysunki-karykatury, większość redaktorów jest zupełnie do nich niepodobna, brak jakiejkolwiek charakterystycznej cechy na tych grafikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tych ładnych paru lat by co niektórzy pokazali twarz :D choć i tak najlepsza fota należy do Pana Adama Berlika :P
Fajna sprawa taki artykuł, miło się czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować