Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dzisiaj mi się już nie chce ale jutro pobieram AQQ i instaluje bo już mnie do szewskiej pasji doprowadza ja ciągle, gdy z kimś konwersuje :P to mi się status zmienia na niedostępny i trzeba czekać godzine aż się to naprawi. Mam nadzieję, że na AQQ takie rzeczy się nie zdarzą zresztą jestem o tym w 100% pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, czy to coś to da... Bo tam obsługa GG jest oparta na skrypcie oryginalnego GG, które działa na kaszaniących się ostatnio serwerach...

BTW, działa komuś teraz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 20:51, BzyQacz napisał:

BTW, działa komuś teraz GG?


No mi nie działa :/ A właśnie musiałem powiedzieć kumplowi ważną rzecz do budy i nie mam jak się z nim skontaktować (z komy narazie zrezygnowałem na jakiś czas więc to odpada) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:00, piero92 napisał:


> BTW, działa komuś teraz GG?

No mi nie działa :/ A właśnie musiałem powiedzieć kumplowi ważną rzecz do budy i nie mam jak
się z nim skontaktować (z komy narazie zrezygnowałem na jakiś czas więc to odpada) :(

No ostatnio "padalność" gg na tyle uciążliwa się staje, że jeżeli się nie poprawi, to chyba pomyślę o zmianie komunikatora. A jak masz coś ważnego, to wyślij maila, albo z netu sms''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:04, kordzio1 napisał:

A jak masz coś ważnego, to wyślij maila, albo z netu sms''a.


No w tym sęk, że zapomniałem adresu jego maila a nr jego komy nie posiadam (jak mówiłem narazie komy nie używam więc numerów też nie brałem od kolesi z mojej klasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:51, BzyQacz napisał:

BTW, działa komuś teraz GG?

Mnie nie i z tego co widze mało komu działa. Osobiście polecam tlen.pl
Pogrubiłam to po to, żeby osoby, które za przeproszeniem szlag trafia zobaczyły co działa. Ja obecnie spokojnie, bezproblemowo gadam przez tlena a na tej liście mam też osoby z gg, no ale one nie mają kont na tlenie więc z nimi pogadać nie mogę (jakby serwer gg mi działał to bym spokojnie mogła z nimi gadać). No ale mam nadzieję, że paru moich znajomych sie przerzuci na tlena. Jeszcze jest ew. AQQ dobre, ale to juz co kto woli.

@@@piero92

Czy Twój kolega posiada jakiś inny komunikator oprócz "niezawodnego" gg? Mail to kiepski pomysł. Jeśli sprawa jest pilna to nie. Bo kolega może po prostu nie sprawdzać poczty regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:11, Rechh napisał:

Ej co sie dzieje z tymi gadu-gadu mi juz od pieciu dni nie chodzi;/;/;/

Gadu się zrobiło ostatnimi dniami dziwne. Raz miałam dzień, gdzie przez 3-4 ucinało mi kontakt 40 razy (liczyłam!). Codziennie są jakieś problemy. Siostra się wkurzyła, teraz mam tlena. Działa bezproblemowo jak na razie. I do tego mam wszystkie kontakty z gg. Ostatnie pół godziny też mi ta część tlenu z gg nie działała ale już jest ok. Właściwie przed chwilą ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wiele słyszałem o problemach z Gadu-Gadu, ale dziwnym trafem zawsze mnie one omijały... Aż do dzisiaj. Od rana nie mogę się połączyć i podobnie jak kordzio1 zacząłem się zastanawiać nad zainstalowaniem jakiegoś alternatywnego komunikatora, bo przy Gadu i tak zostanę. Z przyzwyczajenia. Czy przez AQQ można rozmawiać z osobami korzystającymi z Gadu-Gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:15, mała16 napisał:

> Ej co sie dzieje z tymi gadu-gadu mi juz od pieciu dni nie chodzi;/;/;/
Gadu się zrobiło ostatnimi dniami dziwne. Raz miałam dzień, gdzie przez 3-4 ucinało mi kontakt
40 razy (liczyłam!). Codziennie są jakieś problemy. Siostra się wkurzyła, teraz mam tlena.
Działa bezproblemowo jak na razie. I do tego mam wszystkie kontakty z gg. Ostatnie pół godziny
też mi ta część tlenu z gg nie działała ale już jest ok. Właściwie przed chwilą ruszyło.



oooooo!! Jest zalogowało sie cud!!!!!!! heh fafnie przynajmniej pogadam z innymi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć dość Gadu Gadu, bardzo często ostatnio często nie działa, gdyby nie liczba znajomych na GG, posługiwałbym się samym e-mailem albo przesiadłbym się na inny komunikator. Mam nadzieję, że GG nie będzie tak często nie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z braku łączności z serwerem gg zadzwoniłem w końcu na domowy numer mojego kolegi (o którym wcześniej mówiłem), powiedziałem co miałem powiedzieć, no i spytałem czy działa u niego gg- dowiedziałem się, że u niego ciągle jest wszystko ok i jest połączony...słyszałem ostatnio o dużych problemach z gg od kolegów z klasy (jednemu nawet lista kontaktów się skasowała dziwnym trafem), ale mnie to nie dotyczyło... do dzisiaj :/

PS Właśnie mnie połączyło... normalnie szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:20, BzyQacz napisał:

Tak, można... AQQ ma w sobie protokół GG.

No to ściągam :D Słyszałem wiele dobrego o tym komunikatorze. Do Tlena jestem uprzedzony... Jakoś mi się on nie podoba.

Edit:

WHOAH! Połączyło mnie z GG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest coś nieprawdopodobnego co się dzieje z tym GG !!Mojemu koledze ktoś sie nawed wkradł i piasał z kimś;/;/ Ja niewiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:16, Igor FCBayern napisał:

Czy przez AQQ można rozmawiać z osobami korzystającymi z Gadu-Gadu?

Tak i to nie tylko przez AQQ. Przez tlen też. Tylko, że jak padnie Ci ta część odpowiedzialna za gg to nie pogadasz z nimi, ale masz możliwość pogadania z tymi, którzy podobnie jak Ty będą wtedy na tlenie/AQQ
Ja już próbuję poprzestawić parę osób na tlena.

PS. Widzę, że wielu osobom gg ruszyło w tym samym momencie ;)

@@@Rechh
Mnie też się włamało i owa osoba gadała wtedy z moim dziś byłym a wtedy aktualnym jeszcze chłopakiem. Widział, że to jakby nie ja piszę i wysłał mi smsa czy jestem na gg. Jakież było moje zdziwienie jak sie dowiedziałam, że gada właśnie z kimś kto jest na moim koncie. Włamania nie są sprawą nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:28, mała16 napisał:

> Czy przez AQQ można rozmawiać z osobami korzystającymi z Gadu-Gadu?
Tak i to nie tylko przez AQQ. Przez tlen też. Tylko, że jak padnie Ci ta część odpowiedzialna
za gg to nie pogadasz z nimi, ale masz możliwość pogadania z tymi, którzy podobnie jak Ty będą
wtedy na tlenie/AQQ
Ja już próbuję poprzestawić parę osób na tlena.

PS. Widzę, że wielu osobom gg ruszyło w tym samym momencie ;)



Komunikatorem AQQ można sie kontaktować z :: GG, Tlen, Spik, ICQ, Jabber, MSN, !!!! ;]=]xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przesiadłem się na Tlen... I będę korzystał i z Tlenu i z GG... Ma ktoś Tlen? Chce ze mną pogadać? Proszę: cirrus_91 - mój tlenowy login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!
Ja nie rozumiem, co widzicie takiego w tym GG, że z niego korzystacie? Przecież jest masa o wiele lepszych komunikatorów. Dlaczego nie zainstalujecie Jabbera lub Tlena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować