Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 19:54, walgierz napisał:

> a ja nie mam nic do gg. Wszyscy moi znajomi którzy posiadają łącze internetowe mają gg,
jeśli
> zainstaluje tlena nie bede miał kontaktu ze wszystkimi.

Wystarczy zaimportować kontakty z gg. Znajomi będą korzystać z gg, a Ty z tlenu, a będziecie
mogli rozmawiać.

naprawde?! pierwszy raz o takim czyms słysze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez ;p


LUDZIE zmiena komunikatora wam nic nie da, bo aby sie kontaktowac z innymi uzytkownikami gg trzeba sie laczyc przez serwery gg ktore nie dzialaja.... a jak nie dzialaja to chocbys mial komunikator stworzony przez samego Boga nic Ci to nie da... geez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak by tak wszyscy użytkownicy GG zrobili pospolite ruszenie i przesiedli by się np. na Tlena, zostawiając GG samemu sobie. Świat byłby lepszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:00, Marcinos07 napisał:

Kurde, jak by tak wszyscy użytkownicy GG zrobili pospolite ruszenie i przesiedli by się np.
na Tlena, zostawiając GG samemu sobie. Świat byłby lepszy ;-)

byly juz takie akcje... sproboj przekonac 200+ osob z listy, zeby sie przerzucili na inny komuniaktor... nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:00, Marcinos07 napisał:

Kurde, jak by tak wszyscy użytkownicy GG zrobili pospolite ruszenie i przesiedli by się np.
na Tlena, zostawiając GG samemu sobie. Świat byłby lepszy ;-)


momentalnie serwery tlena by sie przepchały :D i upss :D powtórka z rozrywki :D

leszek1czesław - kolejny który nie czyta wcześniejszych postów? :D

FreakyBeaver - choćbyś napisał drukowanymi literami i użył fontsize 36 to i tak większość by tego nie zauważyła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mniej realne niż Utopia. :) Niestety, będziemy musieli znosić grymasy serwerów gg. Polaka widocznie nie przekona do lepszego, bo on i tak się na swoim uprze. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bleh >< ZNowu serwery padły... Mimo tego, że używam Tlena (i Skype) , to i tak kupa znajomych ma gg (tak jak z explorer''em , po co zmieniać? >< ) , więc wszystko pada jak jeden mąż ~.~
Porażka, ja tylko współczuje tym, co używają tego komunikatora, to zuo w czystej postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:00, Marcinos07 napisał:

Kurde, jak by tak wszyscy użytkownicy GG zrobili pospolite ruszenie i przesiedli by się np.
na Tlena, zostawiając GG samemu sobie. Świat byłby lepszy ;-)


Taaak... Ciekawo co by się działo z serwerami Tlena... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:04, Marcinos07 napisał:

Wiem, mniej realne niż Utopia. :) Niestety, będziemy musieli znosić grymasy serwerów gg. Polaka
widocznie nie przekona do lepszego, bo on i tak się na swoim uprze. :>

tia, bunt nic nie da...
Dam taki przyklad...

Jest pokoik z wentylacja, jest on calkowicie szczelny... Wentylacja to alegoria GG... Czasami pada - ale jest.
Butujac sie przestajemy uzywac wentylatora, przestajac uzywac wentylatora nie mamy powietrza... chwile sobie oddychamy tym co mamy - a pozniej albo wrocic do powietrza z wentylatora i przyzwyczajac sie do ciaglego przerywania dostaw powietrza - ale jednak dostaw - albo kaput ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:58, Vuko Drakkainen napisał:

naprawde?! pierwszy raz o takim czyms słysze?!

Mało korzystam z Tlenu, ale mam zaimportowane kontakty z GG. Moze ktoś kto używa tego częściej się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:28, walgierz napisał:

> naprawde?! pierwszy raz o takim czyms słysze?!
Mało korzystam z Tlenu, ale mam zaimportowane kontakty z GG. Moze ktoś kto używa tego częściej
się wypowie.

No ja uzywam.
Mowie caly czas, ze zmiana komunikatora nic nie daje poza wywaleniem komunikatora gg... co jest rzekomo niezgodne z regulaminem gg (sick! again)
A sam program gg jest zabugowany, dane sa szyfrowane w sposob praktycznie zerowy, a utrata "fajnego" numeru to kwestia czasu...

Nie da sie nie korzystac z serwerow gg do rozmowy z innymi z gg... proste.


To tak jakbys chcial rozmawiac przez kubek ze sznurkeim (zamiennik gg) a komus innemu dalbys szklanke-moze to i lepsze, ale nie korzysta z tego sznurka i nijak idzie sie skontaktowac z userem owego kubka... nie wiem jak jasniej to wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:59, leszek1czesław napisał:

Czy wam też ostatni GG siada co rusz ??

Noo, niestety tak :P Powinni coś z tym wreszcie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z gg mają miejsce dlatego, że jest za dużo użytkowników tego komunikatora. Dawniej internet był luksusem a dziś jest praktycznie w każdym domu. A wiadomo jak jest w domu internet to jest i gg. To zresztą widać po numerach, gdyż teraz składają się one już z ośmiu cyfr. Efekt tego jest taki, że w godzinach szczytu serwery nie wytrzymują obciążenia. Jeśli teraz większość użytkowników gg przeniosłaby sie np. na tlena, to z gg pewnie przestałby być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:59, Union Pacific napisał:

Jasna cholera, to niech się potem nie dziwią, że tracą klientów. :/ Mnie te problemy zaczynają
już wkurzać, bo jak potrzebne gg, to nie działa.


wlasnie w tym problem, ze nie traca tylko zyskuja, co ich utwierdza w przekonaniu ze sa "the best"


kurka, czytajcie co ludzie wyzej pisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować