Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 17:53, Sztywny-pl napisał:

Da się jakoś ustawić niewyświetlanie mego statusu tylko kilku konkretnym osobom z mojej listy,
tak aby ich z niej nie wywalać?


wiem że w konnekcie jest takowa możliwość :) opcja "ukryj status przed nim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:53, Sztywny-pl napisał:

Da się jakoś ustawić niewyświetlanie mego statusu tylko kilku konkretnym osobom z mojej listy,
tak aby ich z niej nie wywalać?



Ech, ostatnio nie używałem GG (siedzę na Tlenie), ale jeśli edytowało się jakiś kontakt to można tam było zaznaczyć opcję "Ukrywaj status przy opcji tylko dla znajomych", czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:52, micaa napisał:

Nie, ale do tego służy niewidok ;]

PS. Mi GG chodzi teraz dobrze, nie mam żadnych problemów.


Nie wiem co ty robisz :< Mi tearaz wrecz codzienie kilka razy gg pada,czy to ich wina czy moja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:38, Infes napisał:

Mi tearaz wrecz codzienie kilka razy gg pada,czy to ich wina czy moja? :O


Widzę, że nie tylko ja mam problem z gg ostatnimi czasy ;). Co ciekawe kiedyś jak innym padał ten komunikator to ja nie miałem żadnych problemów. Niestety od tygodnia moja sytuacja uległa zmianie. Często, gdy jestem na gg to zaraz po kilku minutach potrafi mi się wyłączyć. Ostatnio w ciągu godziny logowałem się ponownie z sześć razy. Naprawdę ta sytuacja mnie irytuje, gdyż z nikim podczas rozmowy nie mogę wejść w głębszy temat, ponieważ zaraz mnie wywala :/. Mam nadzieje, że sytuacja się w końcu ustabilizuje i nareszcie nadejdą ponowne czasy normalnej, długiej bez jakichkolwiek przerw konwersacji. Otóż Infes nie wydaje mi się, aby to była Twoja wina, gdyż ja zacząłem odczuwać ten dyskomfort siedzenia na gg od jakiegoś tygodnia jak wspomniałem a przez ten czas nic nie majsterkowałem z komputerem. Wydaje mi się, że problem leży gdzieś na łączach gg. Być może Ich serwer nie wytrzymuje tak sporej ilości osób mających ten komunikator i dlatego często tracimy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 00:53, Fimar napisał:

Widzę, że nie tylko ja mam problem z gg ostatnimi czasy ;). Co ciekawe kiedyś jak innym padał
ten komunikator to ja nie miałem żadnych problemów. Niestety od tygodnia moja sytuacja uległa
zmianie. Często, gdy jestem na gg to zaraz po kilku minutach potrafi mi się wyłączyć. Ostatnio
w ciągu godziny logowałem się ponownie z sześć razy. Naprawdę ta sytuacja mnie irytuje, gdyż
z nikim podczas rozmowy nie mogę wejść w głębszy temat, ponieważ zaraz mnie wywala :/. Mam
nadzieje, że sytuacja się w końcu ustabilizuje i nareszcie nadejdą ponowne czasy normalnej,
długiej bez jakichkolwiek przerw konwersacji. Otóż Infes nie wydaje mi się, aby to była Twoja
wina, gdyż ja zacząłem odczuwać ten dyskomfort siedzenia na gg od jakiegoś tygodnia jak wspomniałem
a przez ten czas nic nie majsterkowałem z komputerem. Wydaje mi się, że problem leży gdzieś
na łączach gg. Być może Ich serwer nie wytrzymuje tak sporej ilości osób mających ten komunikator
i dlatego często tracimy kontakt.



Jezeli ty tez to masz to jest napewno nie nasza winna ani innych tylko po prostu servera,widocznie jest zbyt duze obciazenie i zbyt wiele jest osob... Oby szybko rozwiazali ten problem bo gg na kompie to podstawa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gg, mianowicie chodzi oto że nie chce mi sie włączyć. Odpalam gg wpisuje hasło odpalam konto no i status nie chce mi sie zmienić. Zakładałem kilka razy nowe konto ale też nic. W czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:14, DartiReviMaster napisał:

Mam problem z gg, mianowicie chodzi oto że nie chce mi sie włączyć. Odpalam gg wpisuje hasło
odpalam konto no i status nie chce mi sie zmienić. Zakładałem kilka razy nowe konto ale też
nic. W czym problem??


Próbowałeś gg przeinstalować? Też miałem takie coś i wystarczyło tylko gg przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zauważyłem, że ostatnio coś ciężko jest z logowaniem na serwery gg. Sam nie używam oryginalnego komunikatora z zamiast tego AQQ lub Mirandę. W każdym razie od tygodnia GG zachowuje się niestabilnie. Czyżby koniec, agonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:14, DartiReviMaster napisał:

Mam problem z gg, mianowicie chodzi oto że nie chce mi sie włączyć. Odpalam gg wpisuje hasło
odpalam konto no i status nie chce mi sie zmienić. Zakładałem kilka razy nowe konto ale też
nic. W czym problem??

Codziennie pada każdemu mniej więcej o tej porze. To normalne. Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh co tu pisać :/ GG padło na amen...

Szanowni Użytkownicy!

Z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne serwerów Gadu-Gadu, mogą występować chwilowe trudności w dostępie do sieci GG (komunikator, strony internetowe, radio). Dokładamy wszelkich starań, aby przerwy w dostępie do sieci potrwały jak najkrócej - przepraszamy za utrudnienia!


ok ale chwilowe, a nie codzienne i po kilkanaście godzin... tyle ważnych spraw, a tu się nie dogadasz :|
na szczęście jest jeszcze AQQ :) <alleluja> polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 18:30, KrzychoCJ napisał:

Codziennie pada każdemu mniej więcej o tej porze. To normalne. Trzeba czekać.

Powiem, że ja się pierwszy raz z tym spotkałem w ostatnich dniach :| Cóż, akurat dzisiaj musiało się tak stać :/ A nie wiesz przypadkiem ile trzeba mniej więcej czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Otóż włączam gg, internet podłączony, inne komunikatory działają, a gg niedostępny. Miałem już ten problem kilka dni temu, wtedy wystarczyło zainstalować ponownie gg, a teraz instalowałem 3 wersje i nic! Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:58, kapec11 napisał:

Mam pewien problem. Otóż włączam gg, internet podłączony, inne komunikatory działają, a gg
niedostępny. Miałem już ten problem kilka dni temu, wtedy wystarczyło zainstalować ponownie
gg, a teraz instalowałem 3 wersje i nic! Proszę o pomoc.

Wszyscy tak mają :| Po prostu serwery gg padają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj gg padło po raz enty w tym tygodniu chyba się przerzucę na jakiś inny komunikator zastanawiam się nad aqq i icq bo gg już mnie po prostu dobiła tymi ciągłymi awariami serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować