Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Destiny 2! Activision chwali się sukcesem pierwszej części

18 postów w tym temacie

Czyli to tak jak na FB, wyszłoby, że na świecie jest więcej ludzi niż jest realnie ;)))

Zamiast ściemniać, powinni podać ilość REALNIE sprzedanych egzemplarzy, nie "półki" i konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle ktoś w to jeszcze gra? Myślałem o kupnie pełnej, ale pograłem w betę i odwidziało mi się. Gra wieje nudą i z czego co widziałem i czytałem pod tym względem nic się nie zmieniło. 3-4 miesiące i coś czuje że serwery będą świecić pustkami, chyba że już tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli robia MMO, a zaraz po premierze oglaszaja prace nad czescia druga? Gdzie tu sens :P. Jesli ludzie graja w Destiny to Acti samo bedzie segregowac i rozrzedzac populacje obu gier ;p

Nie wgryzalem sie za bardzo w samo Destiny bo z filmikow, ktore mialem okazje kiedys ogladac, nie wygladalo to na nic wartego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz moment a co z tekstami że pierwsza część została zaprojektowana tak aby rozwijać ja przez najbliższe 10 lat? Czyli co to zostanie takim ubogim ogryzkiem a gracze mają zainwestować w kolejną grę? Chyba coś się komuś pomyliło bo chyba nie liczycie że teraz kiedy trwają prace nad dwójką kolejne dodatki będą większe niż jakieś drobnostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaraz moment a co z tekstami że pierwsza część została zaprojektowana tak aby rozwijać
> ja przez najbliższe 10 lat? Czyli co to zostanie takim ubogim ogryzkiem a gracze mają
> zainwestować w kolejną grę? Chyba coś się komuś pomyliło bo chyba nie liczycie że teraz
> kiedy trwają prace nad dwójką kolejne dodatki będą większe niż jakieś drobnostki?

No jak, dodatki po 50 dolarów i można i 10 lat grę utrzymywać ! A druga część temu nie zawadzi ! Tam też będą dodatki po 50 dolców ! :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcą pobić rekord najgorzej zaprojektowanej gry który chyba zdobyła Destiny ;) Gram, tak ale w tej grze jest WSZYSTKO tak zrobione by nie czerpało się z niej satysfakcji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 10:26, Fang napisał:

Zaraz moment a co z tekstami że pierwsza część została zaprojektowana tak aby rozwijać
ja przez najbliższe 10 lat?

Nie było takich tekstów. Były natomiast teksty, że uniwersum będzie wspierane przez 10 lat i będzie się składało z czterech gier: http://destiny.wikia.com/wiki/Bungie-Activision_Contract

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. W końcu zależało im na kolejnej grze w portfelu, do której będzie można wydawać taśmowo DLC, przy jednoczesnym dodawaniu numerków. Brawo Activision, plan nie mógł się nie powieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 13:13, Deusolbert napisał:

Nie lepiej inwestować w tą część skoro to taki sukces? Po co druga część? Nie rozumiem
takiego postępowania/

Ta tylko, że gra została już pocięta ze swojej zawartości która zostanie wydana jako kolejne dodatki i części. Ludzie co kupili już klną na Activision i bungie bo widać wyraźnie, że mają gdzieś swoich klientów po tym w jakim stanie wydali grę. Oraz ten news oznacza, że support trafi szlag i patchy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 15:38, Numenpl napisał:

> Nie lepiej inwestować w tą część skoro to taki sukces? Po co druga część? Nie rozumiem

> takiego postępowania/
Ta tylko, że gra została już pocięta ze swojej zawartości która zostanie wydana jako
kolejne dodatki i części. Ludzie co kupili już klną na Activision i bungie bo widać wyraźnie,
że mają gdzieś swoich klientów po tym w jakim stanie wydali grę. Oraz ten news oznacza,
że support trafi szlag i patchy nie będzie.

A gra zapowiadała sie tak fajnie, zmarnowali potencjał tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oby tak jak SEGA z konsolami, ACTI i Bungie polecieli ze świata producentów gier za zbyt szybkie zmienianie zdania. Ja się im doić za, jak widać po Destiny1, fałszywe obietnice, nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 23:40, AnthorLord napisał:

I oby tak jak SEGA z konsolami, ACTI i Bungie polecieli ze świata producentów gier za
zbyt szybkie zmienianie zdania. Ja się im doić za, jak widać po Destiny1, fałszywe obietnice,
nie dam.

Nic z tego nie będzie

Activision jest bardzo silne dzięki sojuszowi z Blizzard oraz serii Call of Duty. Ale głównie dzięki blizzard ze względu na WoWa, Stara i diablo.

Jedynie kto ma tutaj przesrane to Bungie, bo tym tworem udowodnili, że przez ostatnie lata liczyli się za jedną grę do której praw już nie mają czyli "Halo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować