Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W następnej odsłonie Assassin`s Creed zwiedzimy XIX-wieczny Londyn

62 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2014 o 07:36, GuLaShos napisał:

Średnio gra powstaje 2-3 lata


No tak, Unity też powstawało kilka lat - i zobacz jaki bubel wyszedł na premierę.

Ludzie nie będą wierzyć w zapewnienia, że długi czas tworzenia zrobi dobrze.

Evolution Studios też "ma coś takiego do powiedzenia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że za dwa lata dodadzą moje ulubione aktywności-korzystanie z wychodka oraz poruszanie brwiami. Myślę, że będzie to nawet bardziej innowacyjne od zaproponowanych tutaj zmian i spowoduje napływ wielu nowych fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie hejtują, że już nowego assassyna ogłaszają skoro Ubisoft już jakiś czas temu mówił, że ma zamiar AC co roku wydawać, a teraz ludzie wielkie "NIEMOŻLIWE JAK ŚMIĄ" robią. Jeżeli ta wersja powstawała w miare równolegle do Unity to może zdążą poprawić stronę techniczną, jeżeli nie to to chyba już będzie ostatni gwóźdź do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ACII czekałem na Asasyna w wiktoriańskiej Anglii - i się doczekałem :D Gram.pl, kiedy będziecie przyjmować preordery? :))

A tak zupełnie serio to gdyby nie problemy z optymalizacją ŚWIETNEJ oprawy graficznej Unity (pokażcie mi next-genową grę, która przy tej skali wygląda lepiej - I double dare You), które zresztą nie dotyczyły wszystkich graczy, to wszyscy rozpływaliby się w zachwytach, jaka to nie jest znakomita gra. Mnóstwo zmian na plus w stosunku do poprzednich części serii: żywe miasto, o wiele bardziej rozbudowane misje poboczne, system skradania, rozwój bohatera, poprawiona walka. Jak ktoś grał w poprzednie części AC to wie, jakim skokiem naprzód jest Unity. To jest naprawdę next-genowy Assassin i jeśli Victory utrzyma ten poziom + nie będzie mieć problemów z optymalizacją, to ja serio już dziś mogę składać preordera.

Swoją drogą - jestem niezmiernie ciekaw, ilu ludzi narzekających na to, jakim zabugowanym bublem jest Unity, odpaliło tę grę na sprzęcie spełniającym w 100% minimalne wymagania sprzętowe, a ilu liczyło na drapane i teraz hejtuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wiktoriańska Anglia? Myślę, że ciekawszym okresem byłby jednak XVII wiek. Szczególnie rok 1666 i wielki pożar Londynu.
Ale to tylko moje prywatne preferencje :)

@ Therionee
Pani Małgosiu, "nieprzeznaczone" piszemy łącznie :) Proponowałbym poprawić babolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tak zupełnie serio to gdyby nie problemy z optymalizacją ŚWIETNEJ oprawy graficznej
> Unity (pokażcie mi next-genową grę, która przy tej skali wygląda lepiej - I double dare
> You)
Poczekajmy może do pierwszego kwartału 2015 aż wyjdą poprzesuwane next geny? Batman, GTA5 na PC, Wiedźmin 3, Dying Light i reszta konkurentów? Unity wyszło przed wszystkimi, olśniewa oprawą, ale powala optymalizacją, czy było warto tak szybko pchać premierę? Życie zweryfikowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 09:58, DeithWX napisał:

Dlaczego ludzie hejtują, że już nowego assassyna

Hmm pomyślmy, może dlatego że przed chwilą wydali babola który do dziś nie został poprawiony a już zapowiadają kolejną część :)

Dnia 03.12.2014 o 09:58, DeithWX napisał:

Jeżeli ta wersja powstawała w miare równolegle do Unity to może zdążą poprawić
stronę techniczną

Tak, to jedyna nadzieja :) Napisali że to ten sam silnik, teoretycznie więc mają dodatkowy rok, na poprawę tego co w tej części zawodzi. Z drugiej strony może to być wina samego silnika... Cóż, ale chyba Ubi zdaje sobie sprawę że na kolejną wpadkę nie mogą sobie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dlaczego ludzie hejtują, że już nowego assassyna
> Hmm pomyślmy, może dlatego że przed chwilą wydali babola który do dziś nie został poprawiony
> a już zapowiadają kolejną część :)
1. To nie jest nowa informacja, że powstaje nowa część, podano tylko okres czasu i tytuł
2. Jak ktoś kupuje preordery zanim się dowie czy gra jest ok to po części sam jest sobie winien (producent nie jest bez winy, bo wydaje babola i ściemnia klientów że jest ok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda nowa część

Dnia 03.12.2014 o 01:36, vegost napisał:

AC jest gorsza od poprzedniczki. Zamiast robić długo i porządnie to tworzą teraz szybko
i do pupy. Teraz wiesz dlaczego ACII był taki cool a każda kolejna część w tym nawet
pod dodatki do ACII upadały boleśnie..

Poza tym, przejadły mi się już okresy europejskie. To jest nudne. Ubi wywąchało myk z
Italią to też tworzą jedną serię w jednym miejscu. Naprawdę są o wiele ciekawsze czasy
to odwiedzenia.


Po pierwsze, nie licząc Brothehood i Revelations, każda kolejna odsłona serii jest lepsza od poprzedniej; AC III, najbardziej rewolucyjna część od dwójki, otwarty świat w AC BF oraz powrót do Europy w AC Unity. Każda z tych gier jest lepsza od poprzedniczki i wnosi coś nowego do serii.
W przypadku AC II musieli przebudować trzon rozgrywki, dodając wiele nowości, gdyż pierwszy AC był eksperymentem, który okazał się o wiele bardziej niedorobiony, niż tegoroczny W_D, ale spodobał się na tyle, że udało się przekuć niepowodzenie w sukces.

Po drugie, Europa nie może być nudna, skoro powracamy do niej po trzech latach przerwy, a tegoroczny Paryż i przyszłoroczny Londyn to absolutny kanon.

Martwią trochę inne aspekty:
seria coraz bardziej zbliża się do XX wieku, ja wolę przeszłość i nie chcę AC podczas, np. II WW.
Póki co, Victory wygląda gorzej niż Unity, ale to zapewne dosyć wczesna wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów będe nieco z tyłu z AC :) jeszcze black flag nie ukończyłem, czeka Unity, a tu już zapowiedziano koleją część. W sumie to może i dobrze, bo przynajmniej kupuje gry kiedy już są ''poprawione'' albo przynajmniej są łatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Ubisoft zapowiada kolejną grę z cyklu "Ubisoft open world the game"!
Po Unity nie kupię już żadnego AC, ani jakiejkolwiek gry od Ubisoftu. Absolutnie. Byłem z każdą częścią prócz Black Flaga "na czasie". Unity miało być fajne, owszem fajne jest, ale chodzi tragicznie mimo łatek. Póki Ubisoft nie rozwali swojej kserokopiarki do gier, która jest ustawiona na zmianę loga i okresu gry to zaoszczędzę sobie na jakieś inne, ciekawsze gry, które dają jakiś powiew świeżości. A nie tylko nowy wygląd kolejnej z rzędu wieży odkrywającej mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 10:14, DeithWX napisał:

Poczekajmy może do pierwszego kwartału 2015 aż wyjdą poprzesuwane next geny? Batman,
GTA5 na PC, Wiedźmin 3, Dying Light i reszta konkurentów? Unity wyszło przed wszystkimi,
olśniewa oprawą, ale powala optymalizacją, czy było warto tak szybko pchać premierę?
Życie zweryfikowało


Idąc tym tropem, możemy poczekać i do 2017, bo wtedy na pewno wyjdzie gra, która będzie wyglądać lepiej. Ale ja nie dywaguję, co będzie za pół roku albo za rok - mówię o tym, co jest teraz.

BTW. jeśli chodzi o optymalizację to nie wiem, jak sprawa wygląda na konsolach, ale u mnie na PC nie ma z tym żadnego problemu. Nie było na starym procesorze przed patchem (Athlon II x64 640), nie ma tym bardziej po patchu na nowym (i5 4690K) - stąd moje zastanowienie, ilu ludzi narzekających na spadki klatek i bugi w ogóle uruchamiało Unity na komputerach spełniających wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 09:35, Piotrek_K napisał:

Ale, ale... przeciez wlasnie jak napisales - Japonii nie chca robic, bo chca sie skupiac
na okresach malo znanych!! Nie wierzysz im?!


Japonia ma swoich ninja, zabójców i samurajów. Nie sądzę, by pchanie Assassynów w takie klimatu czemukolwiek by się przysłużyło, nie licząc stadka napalonych fanów Kwitnących Wiśni, którzy sądzą, że Asasyn w (europeizowanej) Japonii będzie szczytem geniuszu.

XIX wieczny London co ma w sobie? Well, ladies and gentleman. Sherlock Holmes, at your service. Jedna z najbardziej charakterystycznych epok, w której industrializacja, detektywi i ścierające się stronnictwa - nie tylko klasowe, ale też na tle polityczno-gospodarczym, mogą stanowić tło dla świetnej fabuły i wplątania Asasynów w konspiracje społeczne.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2014 o 10:51, TFClecho napisał:

BTW. jeśli chodzi o optymalizację to nie wiem, jak sprawa wygląda na konsolach, ale u
mnie na PC nie ma z tym żadnego problemu. Nie było na starym procesorze przed patchem
(Athlon II x64 640), nie ma tym bardziej po patchu na nowym (i5 4690K) - stąd moje zastanowienie,
ilu ludzi narzekających na spadki klatek i bugi w ogóle uruchamiało Unity na komputerach
spełniających wymagania sprzętowe.


Ciekawe, że nie miałeś żadnych problemów na słabiutkim Athlonie, który jest grubo poniżej minimalnych wymagań. Pics or it didn''t happen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 09:08, Muradin_07 napisał:

Natomiast Anglia... po prostu nie widzę w tym okresie nic
nadzwyczajnego czy ciekawego, abym mógł powiedzieć "no, chętnie bym zagrał, bo nie miałem
okazji się z nim zapoznać". Coś, co czułem w momencie ogrywania AC III, który mimo kilku
babolków czy dość słabego zakończenia historii głównego bohatera był ciekawy.


I tu się możesz mylić. XIX Anglia to okres rozwoju przemysłowego, gdzie chociażby zaczęto do pracy zaciągać nieletnich. Może nawet pojawiłyby się jakieś szkice wynalazków Jamesa Watta, których główny bohater/bohaterka mogliby używać. Statki parowe, oświetlenie i ogrzewanie, pierwsze fotografie, dbałość o kulturę osobistą oraz większy nacisk na higienę - należy pamiętać, że w tym czasie była epidemia cholery, a po ulicach terror siał Kuba Rozpruwacz. Jak dla mnie osadzenie akcji w takim okresie jest jak najbardziej właściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie jest, bo dla kogoś może być. Po prostu w moim przypadku czy to piraci, czy to rewolucja francuska, czy to XIX Anglia nie jest dla mnie aż tak fascynująca jak np. okres wojny o niepodległość w Ameryce, bo wiedziałem o tym okresie tylko podstawowe fakty. Natomiast i Francja, i Anglia była wałkowana przez wielu nauczyciel w podstawówce,i w gimnazjum, liceum, a nawet na studiach teraz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować