Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Hehe dziś zaczynam grę Łuczniczką/Łowczynią, jak za starych czasów Amazonką w Diablo 2 :)
Może teraz coś pójdzie lepiej, gram jeszcze w SUDEKI (także polecam grę, ma swój klimat i fajne rozwiązania:)).
FRATER ma na szczęście to coś co przyciąga do siebie kolejny raz, przynajmniej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 10:22, Rainu-POL napisał:

Kurde mam problemik doszeldlem do zerowiska tych latajacych jaszczurek na v sie nazywaja grzeje
do takiej z luku a tu nic zakupilem juz kusz ale jeszcze nie uzylem. Jak wy z nimi walczyliscie
??

Gram wojownikiem i bez problemu (po 1 miksturce zdrowia) rozwaliłem je toporem, pomagał mi Golem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 10:22, Rainu-POL napisał:

Kurde mam problemik doszeldlem do zerowiska tych latajacych jaszczurek na v sie nazywaja grzeje
do takiej z luku a tu nic zakupilem juz kusz ale jeszcze nie uzylem. Jak wy z nimi walczyliscie
??


Jak grałem magiem to była zasada: walnij 2-3 lodowe kulki i troche w bok i tak w koło Wojtek aż padnie. Trochę to czasochłonna metoda, ale skuteczna. Ważne żebyś co jakiś czas wracał do pracowni aby podreperować kondycję. Na pocieszenie powiem że te potwory oddaja fajny sprzet - pod warunkiem że grasz wojownikiem. Jeżeli grasz magiem będziesz miał po prostu więcej kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam

W lokacji Zamek nie mogę włączyć mapy ponieważ zawiesza kompa. Jest to powtarzalne ( nie pomaga reset), oczywiście co pewien czas gra się wiesza i trzeba zabić proces lub resetować , jakieś sugestie ?

Celeron M 1,5 , Acer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zawiesza się (średnio raz na 45 minut) - obraz stoi, dźwięki idą dalej. Jest to zawias na amen - pomaga tylko reset kompa. Athlon 2200, GB Ramu, Radeon 9800 Pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie mimo kiepskiego sprzętu-Athlon64 3400+, 512MB Ram, Ati Radeon X600XT, nie zgłasza żadnych pretensji, trochę tylko dłuży się ładowanie poziomów, ale trochę. Ale jescze daleko nie doszłem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz słąbego kompa. ? Według mnie to bardzo dobry komputer mój to zlom. Farter mi na maska texturach, cienie antyalasing chodzi plynnie. Na Geforce 5200. A twoja karta jest dobra 100razy lepsza od mojej wiec niepowinno byc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 13:57, Carl92 napisał:

Skoro większością osób sietak dzieje powinnien wyjsć pathc do tej gry. Miejmy nadzieje, że
taki bedzie w następnym numerze CDA.


Do Fratra patch powinien wyjśc - i to nie tylko taki, co poprawia zwisy czy zaciachy(u mnie dochodzą jeszcze wywalki do windy), ale i poprawiający samą rozgrywkę - ja bym chętnie widzial mniejsze ceny w sklepach, bo aktualnie części rzeczy nie oplaca sie kupywac lub wrzucac do tygla przemian z uwagi na ich cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem na bagnach koło drugiej jaskini. Za nic nie moge tego przejść, nie dość że są tam dwa duże zombiaki, pełno małych to jeszcze lata tam pełno nietoperzy czy co to tam ejst. Czu ktoś juz to przeszedł i zna sposób na ta jaskinie??? Bo chyba normalnie tego przejść sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:12, Tomek1990 napisał:

mniejsze ceny w sklepach, bo aktualnie części rzeczy nie oplaca sie kupywac lub wrzucac do
tygla przemian z uwagi na ich cenę.

Lub mniejsze ceny napraw i przemian. We Fraterze musisz zbierać wszystko co się trafi i opylać - bo kasy jest na prawdę mało.
Co do łatki - to im prędzej wyjdzie tym lepiej, bo te "fatal zawiasy" strasznie frustrują i zniechęcają do gry, a ta mimo pewnych niedociągnięć jest całkiem przyjemna.
U mnie (tak nawiasem mówiąc) po jednym z zawiasów system uruchomił się bez obrazu (czarny ekran, jedynie kursor był widoczny) pomogło dopiero przywrócenie systemu sprzed kilku dni :( A to już nie nastraja zbyt optymistycznie do czegoś co się zwie optymalizacją i stabilnością gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwalilem te jaszczutki pomogl mi golemki :P > ale pare zwojow poszlo sie ...
Teraz rozwalilem djabla i ide do podziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram lowczynia i mam pytanie czt wsadac punkty w sile i zywotnosc by miec lepsze zbroje ?? nie wiem bo nie gralem w gry tego typu oprocz dungeona 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:15, Rainu-POL napisał:

Gram lowczynia i mam pytanie czt wsadac punkty w sile i zywotnosc by miec lepsze zbroje ??
nie wiem bo nie gralem w gry tego typu oprocz dungeona 2


Zdecydowanie nie. Ja chodzę w "mocnej skórze" i "prostym hełmie" mimo, że z potworków już lecą żelazne napiersniki - po prostu takie pancerze nie sa łowczyni potrzebne, bo nie jest wojownikiem i nie powinna podchodzic zbyt blisko wrogów. Oczywiście zawsze cos tam można dorzucic do siły i żywotności, ale nie od razu cale dostępne punkty - inwestój głównie w zręcznośc, a ewentualne braki w innych statsach nadrabiaj pierścieniami(jak masz kasę).

Magwisienka > Kim grasz? Ja łowczynią jestem już w 3 Akcie(Studni Duszy) i jak na razie nie miałem problemów z przeciwnikami. Po prostu co większe stwory staraj się oddzielac od grupy i zabijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o łowczynię, to chyba najważniejsza jest zręczność. Ja nia nie gram, ale chyba tak powinno być. :)

Jeśli chodzi o to zacinanie się gry, to ja też tak mam. :/ Ale zauważyłem, że czasami gra zacina sie tylko w danym miejscu na mapie. Na przykład raz szedłem sobie mostkiem, za nim była grupa silnych przeciwników, więc chciałem jednego odciągnąć i go zabić. Niestety, gdy cofałem sie tym mostkiem, gra zawsze się zacinała. :/ A gdy szybko przebiegłem przez most i walczyłem za nim, wszystko było ok. :) Więc jak natraficie na miejsce, w którym gra Wam się zacina, to spróbujcie je ominąć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2006 o 16:20, Tomek1990 napisał:

Magwisienka > Kim grasz? Ja łowczynią jestem już w 3 Akcie(Studni Duszy) i jak na razie
nie miałem problemów z przeciwnikami. Po prostu co większe stwory staraj się oddzielac od grupy
i zabijac.


Ja jestem wojownikiem i jak juz mówiłam mam problem z drugą jakinią. Mam broń- lekko przerobiąna siekierę, obrażenia 2,4-7,4, pancerz chyba 9-15, a tarcze i głowe nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja jestem przy wejściu do podziemi zamknu imam coś koło 9000 zł ^^. Nie muszę się martwić, że zabraknie mi na mikstury, zwoje regenerujące pomocniów, identyfikację przedmiotów czyteż ich naprawę :). A te wielkie ptaki ziejące ogniem, które było widać w cut-scence na początku gry nie są takie trudne do pokonania ^^.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować