Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Szkoda, ze nia ma kodu za złoto przydal by mi się :D. A pozatym jestem teraz w kryjówce w Akcie pierwszym raczej w Pracowni Alchemicznej i musze sie gdzies dostać i mam malo złota zeby kupić broń. I czy w następnym poziomie gry, który mnie czeka jest gdzies to znalezienia jakś broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:32, Carl92 napisał:

Szkoda, ze nia ma kodu za złoto przydal by mi się :D.


Moim zdaniem takie kody są niepotrzebne, złoto nadarza się często i w dużych ilościach.

Dnia 10.09.2006 o 16:32, Carl92 napisał:

A pozatym jestem teraz w kryjówce w Akcie pierwszym raczej w Pracowni Alchemicznej i musze sie gdzies dostać i mam malo złota zeby kupić broń. I czy w następnym poziomie gry, który mnie czeka jest gdzies to znalezienia jakś broń.


Tak jak pisałem złoto nadarza się bardzo często, bronie tak samo. Mi ani razu nie zdarzyło się jeszcze kupić broni :). A poza tym Twoje pytanie:

Dnia 10.09.2006 o 16:32, Carl92 napisał:

I czy w następnym poziomie gry, który mnie czeka jest gdzies to znalezienia jakś broń.


Jest zupełnie bez sensu, bo boń wypada praktycznie co chwilę :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Gra z kodami jest bez sensu. :) A jeśli chodzi o Twoje pytanie dotyczące kasy i przedmiotów, to na pewno coś znajdziesz. :) Kasa wylatuje średnio z co trzeciego przeciwnika. :) Może nie jest jej zbyt dużo, ale w zupełności wystarcza. :)
Czy można jakoś nauczyć się czaru identyfikacji? Czy można z niej korzystać tylko u kupców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:32, Carl92 napisał:

Szkoda, ze nia ma kodu za złoto przydal by mi się :D. A pozatym jestem teraz w kryjówce w Akcie
pierwszym raczej w Pracowni Alchemicznej i musze sie gdzies dostać i mam malo złota zeby kupić
broń. I czy w następnym poziomie gry, który mnie czeka jest gdzies to znalezienia jakś broń.


Mi tam kody sa niepotrzebne jestem na zamku i mam ponad 11000 a do tego po osiem buteleczek mikstur magii i zdrowia gram mnichem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:39, mike91 napisał:

Mi tam kody sa niepotrzebne jestem na zamku i mam ponad 11000 a do tego po osiem buteleczek
mikstur magii i zdrowia gram mnichem...


Tylko Ci się wydaje, że 11k jest wystarczające. Chociaż w sumie grasz mnichem.
Ja jużw drugiej części gry, w Etiopii płaciłem od 500 do ponad 1000 za naprawę broni, nie mówiąc już o pancerzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:42, Daimon_Frey napisał:

> Mi tam kody sa niepotrzebne jestem na zamku i mam ponad 11000 a do tego po osiem buteleczek

> mikstur magii i zdrowia gram mnichem...

Tylko Ci się wydaje, że 11k jest wystarczające. Chociaż w sumie grasz mnichem.
Ja jużw drugiej części gry, w Etiopii płaciłem od 500 do ponad 1000 za naprawę broni, nie mówiąc
już o pancerzach :)


Fakt - 11k to malutko jest. Ja placę ponad 1000 sztuk złota za naprawienie 3~4 punktów wytrzymałości mojego pancerza(skóra niedźwiedzia - unikat) i o połowe mniej za naprawienie karabinu(równierz coś koło 4 punktów). Natomiast przedmioty w sklepach kosztują już grubo ponad 15000 - przynajmniej u Metzika, bo do niego najczęściej zaglądam. Oczywiście nie znaczy to, że w dalszych częsciach gry będzie wam spadac manna z nieba - nadal trzeba trochę się namęczyc by zdobyc 10000 sztuk złota, nie mówiąc juz o większych sumach potrzebnych na lepszą broń.

Co do problemu Magwisienki > To jest h''n''s i tu nie ma jakichś haczyków podczas walk z wrogami - jak masz za słaba postac, by sobie poradzic z wrogami, to prawdopodobnie źle ją rozwijalaś i masz zbyt slaby sprzęt. Oczywiście trzeba równierz pamiętac o korzystaniu z miksturek i pomocników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2006 o 17:28, Tomek1990 napisał:

Co do problemu Magwisienki > To jest h''n''s i tu nie ma jakichś haczyków podczas walk z
wrogami - jak masz za słaba postac, by sobie poradzic z wrogami, to prawdopodobnie źle ją rozwijalaś
i masz zbyt slaby sprzęt. Oczywiście trzeba równierz pamiętac o korzystaniu z miksturek i pomocników


Moim pomocnikiem jest golem, a co do miksturek to zdążę wypić z pięć a potem juz nawet nie mam czasu na reakcje. Od razu ginę. Chyba sobie jednak daruę tego questa bo jednak nie dam rady wybić 15 potworków na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz jestem w etiopi :P zaszeldem kawalek ale pierdzielnela mnie kulka ognia z nieba i padlem :D
Nawet save n ie zrobilem.
Ej czy moja bhaterka nie ma za duzo sily bo ma asz 50 okolo :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:51, Rainu-POL napisał:

wiecie czegobrakuje fraterowi ??
To ja wam powiem multi brakuje :P


Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłeś...ale fakt - gdyby był multi to już w ogóle gra by byla super, ale mamy to co mamy i trzeba sie z tego cieszyc ;P.

Magwisienka > Tego questa darowac sobie chyba nie możesz, bo - z tego co pamiętam - est on potrzebny do przejścia gry - ale moge się mylic. Natomiast dobrze by było,gdybyś podala statystyki i uzbrojenie ew. umiejętności twojej postaci, bo jakos dziwne, że nie możesz sobie poradzic...czyżby walka zwykłym wojem była aż tak skopana, że nie może on sobie poradzic z grupką potworkó - hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to znam taktyke dajesz jednemu w leb uciekasz a on za toba idzie i odlancza sie od grupki.
A wtedy dajesz mu pare razy w leb i juz pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2006 o 18:04, Tomek1990 napisał:

Magwisienka > Tego questa darowac sobie chyba nie możesz, bo - z tego co pamiętam - est
on potrzebny do przejścia gry - ale moge się mylic. Natomiast dobrze by było,gdybyś podala
statystyki i uzbrojenie ew. umiejętności twojej postaci, bo jakos dziwne, że nie możesz sobie
poradzic...czyżby walka zwykłym wojem była aż tak skopana, że nie może on sobie poradzic z
grupką potworkó - hmm...


Podaje moje statsy:
wojownik
poziom 8
siła 55
zręczność 20
wiedza tajemna 10
żywotność 40
życie 157
obrażenia 6-11
pancerz 13-26

To wina mojej postacie, czy jestem aż tak beznadziejna, po juz straciłam wiarę w moje umiejetności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, doszłem do ,,Hydranta:)", co za skurczybyk!(grzecznie mówiąć). Nie pasuję do woja, bo co to za wojownik który lata z fuzją.

Magwisienka-moje statsy są inne, ale też muszę wyławiać z grupy różne ,,wisienki":). W zwarciu dałbym ciała. Jaką bronią walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:17, Magwisienka napisał:


> Magwisienka > Tego questa darowac sobie chyba nie możesz, bo - z tego co pamiętam -
est
> on potrzebny do przejścia gry - ale moge się mylic. Natomiast dobrze by było,gdybyś podala

> statystyki i uzbrojenie ew. umiejętności twojej postaci, bo jakos dziwne, że nie możesz
sobie
> poradzic...czyżby walka zwykłym wojem była aż tak skopana, że nie może on sobie poradzic
z
> grupką potworkó - hmm...

Podaje moje statsy:
wojownik
poziom 8
siła 55
zręczność 20
wiedza tajemna 10
żywotność 40
życie 157
obrażenia 6-11
pancerz 13-26

To wina mojej postacie, czy jestem aż tak beznadziejna, po juz straciłam wiarę w moje umiejetności
:(


Statsy wydają się byc w porządku. Zastosuj się dorady Rainu-POL''a - nomen omen - taktyki stosowanej przez strzelców(mnicha i łowczynię), ale pewnie będzie działac i przy wojowniku - choc dobrze by było, abyś na ten moment kupiłoa sobie luk - nawet najgorszy. Strzelasz w potwora(celownik pomarańczowy, i strzelanie z miejsca, czyli shift trzymany) i odciągasz od grupy. Rozwalasz i potem tak z kolejnymi, aż będziesz mogla wejśc i rozwalic bez problemów resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:25, mike91 napisał:

jaką postacią grasz


Lowczynia z heavy gunem :) wogle od poczatu gry pakowalem tylko zrecznosc i zycia mam tylo 150 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem tej grze małą szansę. Gram łowczynią, ale szybko sprzęt mi się psuje ;). Troszkę nudnawo, ale klimatyczna grafika sprawia, że ostatecznie można w grze spędzić jeszcze parę chwil ;). Cały czas tylko hit and run, ale co robić :). Może gra się rozkręci, bo mam dość zombiaków i wilkolakow ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować