Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Giera jest dobra ale mnie juz znudzila i odlozlem..na jakis czas...ale nie sugerujcie sie mna, poniewaz mi potrafil sie oiblivion po 2 tyg znudzic totalnie a world of warcraft po 2 :)...nie wpomne o gw po jednym...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mnie GW się znudziło po kilkudziesięciu minutach ^^. A Frater nudzi mi się co 3-4 godziny :P. Ale potem z chęcią do niego powracam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 00:57, Gosu napisał:

Giera jest dobra ale mnie juz znudzila i odlozlem..na jakis czas...ale nie sugerujcie sie mna,
poniewaz mi potrafil sie oiblivion po 2 tyg znudzic totalnie a world of warcraft po 2 :)...nie
wpomne o gw po jednym...^^


Wiesz...akurat Oblivionem wielu ludzi(w tym ja) fascynowalo się przez pierwsze 2 tygodnie gry - bo mniej więcej tyle trzeba by zaliczyc glówny wątek i niektóre z zadań pobocznych(dla gildii na przykład), a potem wszystko mija - ot, po lochach nie chce się chodzic, bo i tak nic ciekawego się nie znajdzie. World of Warcraft to już kwestia gustu, ale mi równierz wszelakie MMORPG nudza się w przeciągu 2~4 tygodni. Mnie Frater równierz nudzi się po jakichś 3 godzinach gry - odpalam w tedy FEAR Combat albo idę popisac na forum jakimś - i później wracam do gry. Jedynie ostatnio miałem kilkudniowa przerwę w siekaniu potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem znów wczoraj z 3 godzinki - przechodzę przez bagana. Zaliczyłem 3 wieże i 2 jaskinie i kawałek dalej jestem :)
Gram magiem i znalazłem prosty (ale trochę długi) sposób na wrogów. Nawalam lodowym pociskiem a jak podchodzą wciskam klawisz ''B'' - przenoszę się na sekundę do bazy - wróg odwraca się i wraca na swoje miejsce a ja dalej nasuwam w niego magią - i tak do zarąbania ... wroga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja magiem zazwyczaj lecialem kawalek do przodu, zeby sciagnac przeciwnikow, a potem bieglem do tylu, zeby naprowadzic na nich golema :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 08:38, Evil Khan napisał:

Pograłem znów wczoraj z 3 godzinki - przechodzę przez bagana. Zaliczyłem 3 wieże i 2 jaskinie
i kawałek dalej jestem :)
Gram magiem i znalazłem prosty (ale trochę długi) sposób na wrogów. Nawalam lodowym pociskiem
a jak podchodzą wciskam klawisz ''B'' - przenoszę się na sekundę do bazy - wróg odwraca się
i wraca na swoje miejsce a ja dalej nasuwam w niego magią - i tak do zarąbania ... wroga :)


niestety spózniłeś sie pierwszy to odkryłem i juz dawno napisałem w tym temacie :)
po za tym.. musze powiedzieć ze...no ja nie wiem ale ja jakoś jeszcze nie zaułwarzyłem zeby gierka miała jakieś błędy... na razie wszystko dobrze działa.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moim zdaniem autorzy gry zdecydowanie przesadzili z wymaganiami poszczegolnych itemow, np. jakis miecz taki zeby zdawal w miare wzgledne obrazenia potrzebuje ponad 100 sily i najlepiej jeszcze okolo 50 zrecznosci, a czaru to juz wogole masakra zeby sie ich nauczyc to trzeba miec ogromna wiedze magiczna ale to jeszcze nie wszystko bo zeby uzywac takiego czaru trzeba miec duzo many bo jedno takie uzycie zabiera nam 30 many a ja na 12 levelu mam jej z ledwoscia 300 no wiec z prostej kalkulacji wynika ze mozemy takiego czaru uzyc tylko 10 razy. Moim zdaniem to kicha i mam nadzieje ze szybko to zmienia z najnowszym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:38, sphinxbox napisał:

ble ble bnle. Moim zdaniem
to kicha i mam nadzieje ze szybko to zmienia z najnowszym patchem.


a są jakieś oficjalne wieści ze bedzie na 100% path ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:38, sphinxbox napisał:

Wiecie moim zdaniem autorzy gry zdecydowanie przesadzili z wymaganiami poszczegolnych itemow,
np. jakis miecz taki zeby zdawal w miare wzgledne obrazenia potrzebuje ponad 100 sily i najlepiej
jeszcze okolo 50 zrecznosci, a czaru to juz wogole masakra zeby sie ich nauczyc to trzeba miec
ogromna wiedze magiczna ale to jeszcze nie wszystko bo zeby uzywac takiego czaru trzeba miec
duzo many bo jedno takie uzycie zabiera nam 30 many a ja na 12 levelu mam jej z ledwoscia 300
no wiec z prostej kalkulacji wynika ze mozemy takiego czaru uzyc tylko 10 razy. Moim zdaniem
to kicha i mam nadzieje ze szybko to zmienia z najnowszym patchem.


No to masz pierscienie, ktore potrafi dodawac nawet po 8 do wszystich atrybutow a miejsc na noszenie czterech na raz.
Ja osobiscie uwazam, ze niesamowita frajde sprawia teskne wyczekiwanie na dobicie do pewnych wymagan jakiegos sprzetu. Z ogromna radocha wymachuje sobie pozniej takim mieczykiem czy inna tarcza.

P.S. Rozwiazaniem problemu z gotowka okazalo sie banalne, po prostu umiejetnosc zwiazana ze zdobywaniem zlota na maksa i caly czas aktywna daje mi jakas stabilnosc finansowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 17:26, MorTimer napisał:

P.S. Rozwiazaniem problemu z gotowka okazalo sie banalne, po prostu umiejetnosc zwiazana ze
zdobywaniem zlota na maksa i caly czas aktywna daje mi jakas stabilnosc finansowa ;-)


też to mam a jak zrobić aby była aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:25, Chester001 napisał:

też to mam a jak zrobić aby była aktywna?

Klikasz na ikonkę z prawej strony interfejsu - pierwsza w dolnym rzędzie na dole (na ikonce 3 kólka ze zdolnościami). Na ekranie pojawiają Ci się dostępne możliwości w trzech kategoriach - ofensywne, defensywne i inne. Obecnie aktywne zdolności są podświetlone na zielono...
Tak na marginesie polecam wszystkim zdolność wir czy młynek (nie pamiętam dokładnie nazwy) śmierci - na prawdę wymiata gdy otoczy cię horda wrogów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe pokonałem tego Diabła w zamku właśnie, mam już 16 poziom :)
Gierka coraz lepsza z godziny na godzinę, zrobiłem sobie łuk który zadaję 5 - 9 obrażeń :D Wymiata poprostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 lvl. Właśnie wlazłem do 3 aktu - dżungla w Ameryce Pd. Zupełnie nie rozumiem zarzutów do gry, że ma cienką grafikę - ten poziom na prawdę powala (zwłaszcza, gdy wziąść pod uwagę wymagania sprzętowe gry)...
Gierka z godziny na godzinę coraz bardziej wciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam co prawda nie doszedłem, ale czytając posty patrzę, że poziomy są podobne do DiabloII. Wiochy w Europie(w DII było podobnie), pustynia, dżungla, to już wiem co będzie na końcu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już jestem w podziemiach zamku. :) I ciągle się jeszcze nie znudziłem ubijaniem setek potworów. :P Ta gra jest naprawdę fajna. :)
Czy są w tej grze zestawy przedmiotów? Bo ja jeszcze nie znalazłem żadnego przedmiotu tego typu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przy pierwszej "studni" czy jak to tam sie zwie. ALe nei moge pokonac tego ognistego potwora bo nie mam kasy na mikstury lecznicze, na golema, na nerkefana i mam za słabego bocha :P i narazie odpuściłem sobie grę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem wreszcie ta recenzje z Gry-Online o ktora tutaj tyle szumu i pierwsze co nasuwa mi sie na mysl (niepoparte jednak zadnymi konkretnymi dowodami) to niechec recenzenta juz na samym poczatku, jakby nie bral nawet pod uwage faktu, iz ta gra mogla mu sie spodobac.
Moze nie lubi CDA jak sporo mastah''ow, wychwalajacych pod niebiosa nieistniejace juz czasopisma (SS, Gambler).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Mastahów się odstosunkuj :P
Co do gry to widziałem po screenach jakiś poziom "elektroniczny" czy coś takiego, doszedł ktoś tam? Bo jakoś nie widzi mi się w tej grze poziom z robotami czy innym badziewiem tego typu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:31, MorTimer napisał:

Przeczytalem wreszcie ta recenzje z Gry-Online o ktora tutaj tyle szumu i pierwsze co nasuwa
mi sie na mysl (niepoparte jednak zadnymi konkretnymi dowodami) to niechec recenzenta juz na
samym poczatku, jakby nie bral nawet pod uwage faktu, iz ta gra mogla mu sie spodobac.
Moze nie lubi CDA jak sporo mastah''ow, wychwalajacych pod niebiosa nieistniejace juz czasopisma
(SS, Gambler).

W takim razie gość traci na rzetelności. Gó''''o bo dało to CD-A? Ciekawe co to byłoby, gdyby to zamieścili w X(nie robię reklam, tym których nie lubię!:))? Pewnie: ,,Diablo II zyskał poważnego konkurenta":D. Ale NA PEWNO ten gość był rzetelny, i CD-A nic mu nie zawiniło. NIC!:)He, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować