Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

I jak wam się gra podoba , bo ja narazie , jeszcze jej nie zainstalowałem , gralem w demko , ale to co innego.
Fajna giera , opłaca się ją instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie pisz trzech postów jeden pod drugim, tylko staraj się ogarnąć myślą większą całość.
Po drugie, jak zapewne zauważyłeś, ten wątek poświęcony jest grze Frater a nie CDA. Ponarzekać możesz w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 14:49, Gosu napisał:

Ja tam tego nie rzumiem dla mnie moglo by byc nawet i 40 stron reklam w cda /.../

Podobnie jak poprzednik, staraj się pisać wszystko w jednym poście i nie wychodzić poza temat wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 14:55, walgierz napisał:

> Ja tam tego nie rzumiem dla mnie moglo by byc nawet i 40 stron reklam w cda /.../
Podobnie jak poprzednik, staraj się pisać wszystko w jednym poście i nie wychodzić poza temat
wątku...


hmm na odp na jego posta mialem zapytac sie o cos innego, jak mialem to w 1 poscie zrobic nie mial by wtedy skladu i ladu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj trochę pograłem we Frat(e)ra i muszę powiedzieć, że na razie gra nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, ale też nie odrzuciła mnie od monitora. :) Chociaż może później gierka się rozkręci. Jeśli chodzi o wady, to grafika jest dosyć kiepska i jak na razie nie jest to nic wiecej, niż ciągłe ubijanie potworów. Jeśli tak będzie do konca gry, to raczej mi się ona niedługo znudzi. Jeśli chodzi o plusy, to na razie podoba mi się narzędzie do "ulepszania" przedmiotów innymi przedmiotami. Oczywistą zaletą jest także to, że gra jest zrobiona przez polaków. :)
Na razie na więcej rzeczy nie zwróciłem uwagi, ale dopiero zaczynam w to grać. :P

Czy komuś udało się to już przejść? Jeśli tak, to ile czasu potrzeba na ukończenie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie hack''n''slash bardzo fajny. racja, grafika nie powala, ale każdy fan rąbanki typu Dungeon Siege czy Sackred powinien być, może nie zachwycony, ale zadowolony. Mi osobiście podoba się ta gra. Najważniejsze, że jest zrobiona przez Polaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:47, Hewios napisał:

mam pytanko czy sa u was glosy postaci ?? bo u mnie nie ma


W tej grze własnie niema głosu postaci i to jest jej duży minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie moge pokonac Hydropsa. Hpki schodza mi w zbyt szybkim tempie, a golem rowniez szybko pada. Oplaca sie najpierw wykanczac te jego macki? Czy moze wlasnie o to chodzi, a dopiero potem mozna sie zabierac za glownego stwora? A moze jest wrazliwy na jakis typ magii? Pomoze ktos?

Bo ja go po prostu ominalem i nie wiem, czy isc dalej, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Pomoze ktos?

Ja zabiłem najpierw Hydropsa. Zauważyłem, że gdy do niego podbiegałem ten znikał i pojawiał się w innym miejscu. w miejscu gdzie są macki są po obu stronach drzewa. Wystarczy stanąć za jednym tak, aby Hydrops nie miał jak do ciebie strzelać zza macek. Wtedy przeniesie się w inne miejsce. Wtedy golem zaatakował Hydropsa, ja natomiast stałem w miejscu i strzelałem z łuku. Wystarczy tylko pare miksturek i zwój odnowy golema.
Mam nadzieję, że rozumiesz to co nabazgrałem ;)

Dnia 07.09.2006 o 16:51, Elwro napisał:

Bo ja go po prostu ominalem i nie wiem, czy isc dalej, czy nie...


Z pokonanie Hydropsa jest chyba jakaś nagroda jeśli mnie pamięć nie myli. Kurcze zabijałem go kilkadziesiąt minut temu i nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:32, Daimon_Frey napisał:

Ja zabiłem najpierw Hydropsa. Zauważyłem, że gdy do niego podbiegałem ten znikał i pojawiał
się w innym miejscu. *snip*

A to ciekawe. Ja mam zupelnie inne doswiadczenia. U mnie jest tak: w pewnym momencie wchodze na obszar, na ktorym pojawiaja sie macki - te Flagellony or sth. Nie moge ich nawet drasnac (nie maja paska hp), wiec biegne, biegne, biegne i dolatuje do miejsca, gdzie stoi Hydrops. Tam moge sie z nim prac i on sie stamtad nigdzie nie rusza - chyba ze po prostu zbyt krotko z nim walczylem.
Hm, zobaczymy. Okazalo sie, ze z kolejnej planszy mozna wrocic na bagna, wiec nabije kilka leveli i sprobuje jeszcze raz.

Dzieki za wskazowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy są w tej grze jakieś zadania poboczne? Czy trzeba iść zawsze "po sznurku" tylko jedną drogą? I czy w tej grze są jakieś zestawy przedmiotów? Bo to mi się bardzo podoba w grach tego typu. :) Lubię zbierać przedmioty i patrzeć, jakie są bonusy za zestaw. :P I jeszcze jedno pytanie: czy jest w tej grze coś takiego, że jak się ją przejdzie, to można grać na wyższym poziomie trudności? Czy raz się ją przejdzie i koniec?
Ale się tych pytań nazbierało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole odpalić stare dobre Diablo (lub dwójke, jak kto woli). Dlaczego ?
- sensowniejsza fabuła
- filmiki (!!!)
- więcej postaci i ciekawsze zdolności
- przemyślane i sensowne potwory
- klimat !!
- fajna muzyka
- zero problemów z 3d (o ile Herosowi V to wybaczyłem, to Fratrowi już nie)

Polecam wszystkim kupić sobie Diablo z Platyny i grać do upadłego. Mimo, że trzeba dawać szansę polskim grą, to nie można im wszystkiego wybaczyć (słyszycie CDP Red ? :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze ktos juz nie moze patrzec na diablo i woli pograc w cos nowego...a podejrzewam ze kazdy tutaj diablo ukonczyl przynajmniej raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten potwor jest bardzo latwy, jak golem do niego dojdzie to juz wogle nie strzeli firebalami bo za kazdym uderzeniem upada i dopoiki sie nie przeniesie mozna go tluc ile wlezie. Ja go tak pokonalem zuzylem 2 zwoje golema i po 5 min lezal trupem :)

ps. Pozniej czekaja was gorsze potworki , ale nie bede zdradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:47, Elwro napisał:

A to ciekawe. Ja mam zupelnie inne doswiadczenia.


Zawalczyłem sobie raz jeszcze. Tym razem udokumentowałem to obrazkiem
Same macki można bez problemu z odległości rozwalić łukiem i przy pomocy Nef..cośtam ;)
Co widać na pierwszym obrazku, wystarczy podbiec, macka się pojawia, odbiec i zestrzelić.
Natomiast tak przebiegała walka z Hydropsem:
1 - domyślna pozysja hydropsa, za mackami (2)
Jednak gdy schowam się za drzewem na pozycję 4, hydrops teleportuje się na pozycję 3
I w tym miejscu golem rzuca się na hydropsa, ja natomiast stojąc na 4 strzelam z łuku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wjem ze ta gra kosztuje w kjosku 16 zł ale to muj kolega kupil ostatni egzemplarz przede mnom
powiedzcie czy ta gra jest fajna??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:48, maja96 napisał:

wjem ze ta gra kosztuje w kjosku 16 zł ale to muj kolega kupil ostatni egzemplarz przede mnom
powiedzcie czy ta gra jest fajna??????????????????????????????

Nie wiem, ale mój kolega kupił w kiosku i mówi że dobre:P Serio, w CD-A, oprócz tego jest trochę stuffa,i oczywiścię pismo, ale jako fan CD-A mogę być nie obiektywny:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować