Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 16:08, mike91 napisał:

Mnie wkurają te wilkołaki sa bardzo trudne jak na poczatek gry...

A byłeś już w miejscu gdzie na początku walczysz z ogniowym potworkiem, a chwilę póxniej z płonącym wilczkiem? Byłem wtedy na czwartym poziomiei ledwo go pokonałem. Gra ma dosyć wygórowany poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:39, Filip92 napisał:

A mógłbyś napisac gdzie mozna do dokladnie ustawiać w kartach Nvidi jesli to nie problem :)

Mogę powiedzieć gdzie jest w ATI ale powinno być podobnie:
Prawy klik na pulpicie - Właściwości
Zakładka "Ustawienia" Przycisk "Zaawansowane". Zakładka 3D i tam są dwie opcje: Direct3d i OpenGL. Dla obu odznaczyć "Użyj ustawień użytkownika" i przesunąć suwak na maxa w prawo - tam gdzie jest "Jakość".

mam nadzieję, że to pomoże i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 12:00, flymar napisał:

Pasjans może konkurować z Prey. Co nie znaczy, że ma jakąś szansę wygrać te konkurencję;)


Pasjans nie może konkurować z Preyem bo wyobraź sobie że to dwie odmienne i z gatunku i z wymiaru gry a tu jest mowa o dwóch hack &slashach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:40, Maxtreme napisał:

Pasjans nie może konkurować z Preyem bo wyobraź sobie że to dwie odmienne i z gatunku i z wymiaru
gry a tu jest mowa o dwóch hack &slashach

O jacie, naprawdę? To była ironia.
Grałęm tylko w demo ale mimo, że TQ to nie arcydzieło, to uważam, że Frater jest o klasę gorszy. Może gdy zainstaluję i zagram w pełną wersję, to zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:35, flymar napisał:

Prawy klik na pulpicie - Właściwości
Zakładka "Ustawienia" Przycisk "Zaawansowane". Zakładka 3D i tam są dwie opcje: Direct3d i
OpenGL. Dla obu odznaczyć "Użyj ustawień użytkownika" i przesunąć suwak na maxa w prawo - tam
gdzie jest "Jakość".


Niestety nie działa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2006 o 17:47, flymar napisał:

O jacie, naprawdę? To była ironia.


fakt co za ironia to chyba świadczy o twojej wiedzy na temat porównywania gier do pasjansa nic nie można porównać a do preya można chodźby quake 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:51, Maxtreme napisał:

fakt co za ironia to chyba świadczy o twojej wiedzy na temat porównywania gier...

Czuję się głęboko urażony i zniesmaczony Twoją wypowiedzią;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:51, Maxtreme napisał:

fakt co za ironia to chyba świadczy o twojej wiedzy na temat porównywania gier do pasjansa
nic nie można porównać a do preya można chodźby quake 1

Do Preya>Quake 1 ??
chyba zartujesz ?
chociasz tez załważyłem podobieństwo >oby dwie gry to szybkie krwawe FPP
i nic pozatym
gdybys zobaczył te dwie gry na najwyszych detalach to bys
żadnego podobieństwa niezałważył
a do pasjansa można poruwnać >Pasjans pająk! albo FreeCell
a to preya raczej bym poruwnał grę > Portal wątbie żebys wiedzał co to jest za gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka nawet spodobała mi się... Ale mam pewien problem - średnio co 30 minut zawiesza się na amen... Z demem nie miałem tych problemów... Instalacja nowych sterów nie pomaga (niestety)... Mój sprzęcior to R 9800 Pro, Athlon 2200, GB Ram... Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 23:00, holo napisał:

Gierka nawet spodobała mi się... Ale mam pewien problem - średnio co 30 minut zawiesza się
na amen... Z demem nie miałem tych problemów... Instalacja nowych sterów nie pomaga (niestety)...
Mój sprzęcior to R 9800 Pro, Athlon 2200, GB Ram... Czy ktoś ma podobny problem?


Mam to samo niestety, słychac dzwiek ale gra stoi w miejscu i koniec :/ Strery najnowsze nic nie zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 10:57, Elwro napisał:

> widze ze jak zwykle typowe dzialania komercyjne cda dzialaja i wystarczy opisac pare bzdur

> w recenzji jaki to mamy teraz hicior
W jakiej recenzji?

w poprzednim numerze, za piec dwunasta niby ale od zawsze bylo wiadomo ze to wyjdzie w cda. recenzja ocieka cukrem i slodycza dla gry jakby byl to diablo3 a jest tylko gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 23:50, k0rnas napisał:

Mam to samo niestety, słychac dzwiek ale gra stoi w miejscu i koniec :/ Strery najnowsze nic
nie zmieniły.


U mnie na początku gra wywalała mi sie do windowsa pozniej sie zacieła 2 razy ... zrobiłem defragmentacje i przeleciałem kompa jakimś usprawniaczem do gier i teraz gra lata jak cacuszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Fratera caly dzien i musze przyznac ze bardzo mi sie ta gra podoba ^^ ma super klimat a im dalej jestem tym bardziej doceniam piekno gry ze strony graficznej.Uwazam ze gra jest warta swojej ceny a nawet dal bym za nia znacznie wiecej. Ktos tu napisal ze nie dorownuje space hackowi, smiechu warte jak tamta gra wogle nie zmieniala sie a potwory ciagle te same, Frater ma o wiele ladniejsze grafike bardzo stonowana i mila dla oka, dla mnie lepsza np od takiego sacreda i nie wiele gorsza od titan questa.Sam klimat i mozliwosc strzelania z broni palnej przykul mnie na wiele godz do monitora, mimo ze mam takie gry jak guild wars, oblivion czy dungeon siege...Bronie troche maja wygurowane wymagania bo ja od poczatku gry pakuje tylko zrecznosc a i tak mam strzelbe z malym dmg, gdyby nie golem to bossy byly by nie do pokonania :). Co do zwiech gry mialem taki moment tylko raz ze nie chciala sie mapa wgrac i wywalalo do wina, ale po resie kompa bylo juz ok. Jak macie slabe kompy to proponuje po zmianie lokacji zresetowac kompa i wejsc ponownie do gry, ja tego nie musze robic ale po calej lokacji jak ma sie wgrac nastepna trwa to bardzo dlugo :)

ps.Bardzo podobal mi sie zamek i wogle cala akcja w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 16:09, Budyn napisał:

> Mnie wkurają te wilkołaki sa bardzo trudne jak na poczatek gry...
A byłeś już w miejscu gdzie na początku walczysz z ogniowym potworkiem, a chwilę póxniej z
płonącym wilczkiem? Byłem wtedy na czwartym poziomiei ledwo go pokonałem. Gra ma dosyć wygórowany
poziom trudności.


Poczekaj na te latajace ptaki co zieja ogniem albo arcydiabla w zamku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 10:47, Indrid Cold napisał:

> W jakiej recenzji?
w poprzednim numerze, za piec dwunasta niby ale od zawsze bylo wiadomo ze to wyjdzie w cda.
recenzja ocieka cukrem i slodycza dla gry jakby byl to diablo3 a jest tylko gniot.

Jeszcze raz: zadnej recenzji Fratra w CDA nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 12:08, Elwro napisał:

Jeszcze raz: zadnej recenzji Fratra w CDA nie bylo.

Co więcej, jest nawet zaznaczone że recenzji nie będzie. ponieważ wg. redakcji byłoby to nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 12:08, Elwro napisał:

> > W jakiej recenzji?
> w poprzednim numerze, za piec dwunasta niby ale od zawsze bylo wiadomo ze to wyjdzie w
cda.
> recenzja ocieka cukrem i slodycza dla gry jakby byl to diablo3 a jest tylko gniot.
Jeszcze raz: zadnej recenzji Fratra w CDA nie bylo.

to powiedzcie mi misie kolorowe co ja widze na stronie 47 cda w numerze 9/06? I jak tamtejsza gra jest wychwalana... dokladnie tak samo jak desert rats vs africa corps na miesiac przed coverem w ktorej to recenzji nikt nie pokwapil sie dodac ze gra ta to gniot totalny a slowo pathfinding jest tam tylko pustym slowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musza robic recenzji , jak ktos to za piec dwunasta przeczyta i kupi ten numer z fraterem to nie bedzie musial czytac recenzji bo sam bedzie wiedzial jak sie dal w frajera zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO NIE JEST RECENZJA. A poza tym Frater nie jest gniotem. Wielu osobom (w tym mi) bardzo się on spodobał, a to, że Tobie się nie spodobał, to nie znaczy, że to totalny gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 13:01, mikim napisał:

TO NIE JEST RECENZJA. A poza tym Frater nie jest gniotem. Wielu osobom
(w tym mi) bardzo się on spodobał, a to, że Tobie się nie spodobał, to nie znaczy, że to totalny
gniot.

aha, to dla ciebie brak slowa recenzji w danym artykule swiadczy ze nie mamy do czynienia z recenzja. akurat tu tym razem wszystko jest pisane w formie twierdzacej i wychwalane pod niebiosa. autor uwaza ze swietna jest praca kamery i grafika co jest chyba zartem do ntej z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować