Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

No... W suymie calkiem niezle mi poszlo! :) Juz nei moge sie doczekac kolejnej edycji! :D Gratuluje zwyciezcy oraz calej pierwszej dziesiatce. Albo dwudziestce. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:51, gaax napisał:

Gratulacje Kuki ! :) Mogę żałować, że się zgodziłem na Twój udział ;p Żartuję, spokojnie :)
Nie jest źle mam 12 miejsce :]

Nie, bo wtedy cinus'' by wygrał... Cin nie może wygrywać... to by była przesada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 miejsce - jak na pierwszy raz nieźle. :)
Gratuluje całemu podium, ze szczególnym uwzględnieniem zwycięzcy, którego miejsce jest znakomitym przykładem na to, jak można wykorzystać posadę do własnych celów.
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, cisza wyborcza go nie obowiązuje ;) Dobra dość spekulacji, zwycięstwo jak najbardziej zasłużone! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zapomniałem o konkursie, i teraz się skapnąłęm, że był ;)) Zgłosiłem się mimo to Kukowsky nie uwzględnł mnie na liście. Mam walnąć roftla (czy jak to się pisze), czy zrobiłem coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranym, łącze się w bólu z tymi na gorszych miejscach, dziękuje za głosy i zmieniam avatar bo mój poprzedni był strasznie brzydki :) Do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:11, Avalon67 napisał:

Zgłosiłem się mimo to Kukowsky nie uwzględnł mnie na liście.


nie uwzględnił Cię gdyż zgłosiłeś się przed czasem, czyli Twoje zgłoszenie zostało unieważnione, potem trzeba było się ponownie zgłosić, pisane było, że trzeba się jeszcze raz zgłaszać, ale widać, że przegapiłeś to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinus ma wysokie miejsca i chyba wszyscy wiemy dlaczego.(jeszcze nie brałem w konkursie udziału ale to wiem).


Bo kto by pieska z wielkim nosem nie lubił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:07, glizda101 napisał:

Gratuluje całemu podium, ze szczególnym uwzględnieniem zwycięzcy, którego miejsce jest znakomitym
przykładem na to, jak można wykorzystać posadę do własnych celów.

Cóż to za bezpodstawne oskarżenia? Ja chciwy? Ależ skąd... Ja po prostu lubię pieniądze i punkty! Tak to jest to co mnie naprawdę jara... nie ma nic lepszego... pieniądze i punkty... no ten co ja miałem powiedzieć. A już wiem! Ja to w ogóle nie jestem chciwy! ;)

Dnia 06.11.2006 o 21:07, glizda101 napisał:

Avalon67

Tak zgłosiłeś się przed czasem rozpoczęcia czasu zgłaszania awatarów... Mówiłem, że te zgłoszenia są nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Żenada te wyniki, ja protestuję! ;]
Nie gratuluję zwycięzcom (no może Hunter zasłużył ;P) i współczuje tym na niższych miejscach, że reszta sie nie zna
;]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.... Tym razem poza pierwszą 10, ale i tak dobrze. Patrząc na ilość głosów oddawanych, myślałem że będzie znacznie gorzej.

No i oczywiście gratuluję zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, a skąd wiesz, czyje jest 13? ;) Oboje mamy 12 i basta. Ciężko się będzie w drzwiach zmieścić, w czasie przepychanki do pierwszej 10, aby się uchwycić płaszcza, ale jakoś da się radę.

I od razu widać, że Forumowicze preferują bajki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś żenada... :P [joke] O gustach się nie dyskutuję mój drogi. :) Jak ty wygrałeś to jakoś nie komentowałem Twojego awka i sposobu jakim wygrałeś... ale ciii. :P Wiesz jak to jest z tym głosowaniem. Z resztą były już gorsze dla ludu wyniki głosować (przykładu nie podam, bo cenzura wszędzie jest). ;) Taka była wola większości i przyznam szczerzę, że sam nie liczyłem tym awatarem na zwycięstwo w ogóle i miałem jedynie nadzieję na miejsce w dziesiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak mi sie ejszcze przypomnialo:

>> Mroku21

Zorak chwilowo bedzie nieobecny an forum, poniewaz dostal nowy miotacz ognia i jest zajety. :P A tak na serio ciut mi sie znudzil. Moze niedlugo wroci... Kto wie? ;)


>> Budyn

Prawde mowiac nie mam pojecia, dlaczego kojarzy Ci sie z Soulfly.. :) No, ale w kazdym badz razie byles blisko, bo rzeczywiscie jest to wokalista pewnego zepsolu i tez ma dread''y, lecz nie jest to Soulfly, ale HED p.e. (ta, jesli by to Cie interesowalo ;)).


>> Budo

Łaaał! Dzieki łaskawco! ;) A niech mam ten jeden punkt! ;P


Nie wiedzialem wczesniej, czy dodawanie jakichkolwiek "PS." do postu z glosami nie wykluczy mnei z dalszej rywalizacji, wiec nie chcialem ryzykowac i odwleklem troche moje odpowiedzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:51, Kukowsky napisał:

Sam jesteś żenada... :P [joke] O gustach się nie dyskutuję mój drogi. :) Jak ty wygrałeś to
jakoś nie komentowałem Twojego awka i sposobu jakim wygrałeś...


Nieeee wcale ("Budo, ale beznadziejny awek") :P

Wiadroman----> przez stare sentymenty i taki fajny klimat awka, powinieneś być wdzieczny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować