Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Uncharted 4: A Thief`s End przeniesiona na przyszły rok

27 postów w tym temacie

To coś w stylu. Dopiero przy drugim czytaniu scenariusza zdaliśmy sobie sprawę, że tak na prawdę mamy tylko wyolbrzymiony film CG i kiepskie demko z pokazu, w którym spadając z przepaści, kończysz w czyśćcu. John coś przeczuwał, że możemy się nie wyrobić. Tak czy inaczej, będziemy przesuwać daty premier do bólu tak jak wszyscy, a w zamian zamierzamy karmić Was tandetnym PR-owym bełkotem, z którego nic nie wynika.
Potem parę postów na Tweeterze od szefa ND o tym jak gra dobrze wygląda, bez screena, czy nowych zwiastunów. To tak jakby deweloperzy wąchali własne pierdy. Sorki, ale mam już dość PR-u i przesuwania dat premier. Gracze byli gotowi na nową generację, ale deweloperzy już nie.

Niedługo będzie to wyglądać na zasadzie Data premiery: "20 lipiec 2016 + 2 lata na testy. Gra jest gotowa ale sami też musimy SE pograć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po moim dobrym humorze. Gra na ktora czekalem najbardziej w tym roku. Czyli skoro zabrali cala ekipe od The Last of Us 2 zeby skupic sie na Uncharted 4 i premiera bedzie i tak w przyszlym roku to znaczy ze Tlou 2 bedzie za conajmniej 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz już na PS 4 jest tyle gier że spokojnie można na system seller poczekać? Tak rozumiem z komentarzy, coś mnie ominelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 16:01, Sanders-sama napisał:

Ostatniej przygody? Naprawdę? Seria i marka jest dobrze znana i się sprzedaje, a oni
chcą robić ostatnią grę z serii na dopiero co nową konsolę?


A lepiej żeby naklepali Unchartedów tyle, ile Ubi Assassin''s Creedów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej przenoszą premierę, bo wiedzą, że lepiej sprzeda się wiosną 2016 niż w listopadzie 2015 - a to kolejny znak, że na E3 zostanie zapowiedziane coś wielkiego, zwłaszcza, że Bethesda robi nawet własną konferencję w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie mnie to dziwi.

Dobrze, że na platformę Sony pod koniec tego miesiąc trafia choć jeden dobry exclusive. Trochę czasu od premiery już upłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2015 o 16:36, Feallan napisał:


A lepiej żeby naklepali Unchartedów tyle, ile Ubi Assassin''s Creedów?


Tak, skoro mają dobre pomysły ( o czym jeszcze nie tak dawno zapewniali ). Poza tym, mnie jeszcze żadem AC nie zawiódł ( zobaczymy, jak się na tym polu sprawdzi Rogue ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 16:36, Feallan napisał:

A lepiej żeby naklepali Unchartedów tyle, ile Ubi Assassin''s Creedów?


Jeśli są fajne to czemu by nie.

Oprócz Uncharted i TLOU to co im jeszcze zostało? Crash Bandicoot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest ND.. Ci co mają ból dupy to raczej nigdy nie zrozumieją ale co jak co to chyba jedyna firma na rynku której można zaufać że jak mówią że chcą więcej czasu to widocznie tyle potrzebują.

Po za tym premiera nie jest to o ROK dłużej czekania. To że cyferka roku się zmienia nie znaczy że na grę czeka się dłużej 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po TLoU bardzo czekałem na tę grę ale przesunięcie premiery to dla mnie rzecz obojętna.

Lubię różne gatunki gier, więc na brak gier nie narzekam.

ps. i tak bardziej wyczekuję na Bloodborne :) a wcześniej ogram Souls i LoTF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować